Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

    Дали някой има цялата ценова листа за новите части за G Class? Може би някой ако има връзки в Балкан Стар или някъде другаде да се вземе тая ценова листа? Така да се има нагледно кое какво колко струва

    Коментар


    • #47
      До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

      Ориентировъчни цени за частите можеш да видиш тук:
      http://www.mbparts.ru/
      http://www.detali.ru/
      Части доставят доста фирми, в темата са описани много добре и цените са близки до тези в руските каталози.

      Коментар


      • #48
        До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

        наи-добре някои които живее или работи в германия да ти ги купи от там и да ти ги изпрати.Тва е наидобре според мен

        Коментар


        • #49
          До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

          Нови и употребявани части при мен Ники Русе тел. 0889433121
          Цялата гама и модели на Мерцедес ! леки и джипове!
          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

          Коментар


          • #50
            До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

            Здравеи,колега интересувам се от следните части G 460 : задна врата употребавана-Цена, отзад заоблените части на калника кадето са вградени стоповете-капачката на резервуара от другата страна долната панта и стопа-Нови,долният праг на задната врата-Нов, жабката,кората в основата на волона и контактният ключ-употребявани.Моля дай цените на различните части Поотделно.Може да изпратиш на лични

            Коментар


            • #51
              До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

              Колега stages,моля звънни ми един телефон за да се разберем какво разбираш под "зад.врата " лява или дясна или имаш предвид заден КАПАК. Стоповете са по 38 лв стъклата нови,корпуси здрави имам втора употреба, за другото трябва да се доуточним.
              с поздрав Ники .
              П.С. ТЕЛЕФОННИЯТ МИ НОМЕР Е В ПО-ГОРНАТА ОБЯВА.
              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

              Коментар


              • #52
                До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                Амортисьори BOGE HARD TOP - 175лв./бр., амортисьорите са много сериозни и са видимо два пъти по-дебели от оригиналните.
                Може ли да изпратите снимка на тези амортисьори, на която да има един до друг такъв "BOGE HARD TOP" и един обикновен оригинален?

                Днес говорих с тази фирма и с този човек (даже с двама) и ми обясняваха (сигурно съм изглеждал малоумен), че това "HARD TOP" е нещо като "HEAVY DUTY", но не и модел амортисьор на BOGE!
                Де факто моделите, които ми предложиха (казаха че са усилени) са всъщност тези:
                BOGE 32-К57-0 маслен заден
                BOGE 32-F81-0 маслен преден
                Предложиха ми ги на цена общо четирите 700лв.
                Същите модели предния ден ги ровихме по компютъра в Ауто Плюс. Оказа се, че с отстъпката от 20%, която ползвам в Ауто Плюс, същия комплект амортисьори ми излиза 640лв. При това ги поръчах в 10ч, и в 15:30ч бяха във Враца.
                Интересното е, че казвате че тези "HARD TOP" са видимо два пъти по-дебели от оригиналните... А аз като свалих оригиналните (за предните говоря, утре ще съм на задните), са си абсолютно същите диаметри, е, ламарината на новите, дето пази пръта е с два милиметра по-голям диаметър :-), а основното тяло си е с абсолютно същия диаметър. Новите са по къси с около 50мм, хода им е еднакъв с оригиналните. Сега, не знам тези които свалих дали са оригиналните, на Sachs са, и има щампа на Мерцедес.
                Без блокажи си за никъде. :D
                Без лебедка, хептен...

                0887 731062 - Цецо

                Коментар


                • #53
                  До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                  Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                  Сега, не знам тези които свалих дали са оригиналните, на Sachs са, и има щампа на Мерцедес.

                  Оригиналните са били.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                    A новите са по къси защото най вероятно са за W463 - те са с по къси предни амове.
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #55
                      До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                      Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                      A новите са по къси защото най вероятно са за W463 - те са с по къси предни амове.
                      Да, точно предните са за 463, че за 460 (модела е 3-F87-0) идват с 80-90лв повече.

                      Дано тая разлика в дължините да не попречи някога.
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • #56
                        До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                        Днес си купих 2 задни пружини, и две карета ,пружините шведски някакви поне на кутията така пишеше на цена 284лв . С отстьпката която ползвам ми излезнаха 220лв.Каретата 100лв пак с отстьпката 60лв за двете .

                        Коментар


                        • #57
                          До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                          Първоначално публикуван от nasko76 Преглед на мнение
                          Днес си купих 2 задни пружини, и две карета ,пружините шведски някакви поне на кутията така пишеше на цена 284лв . С отстьпката която ползвам ми излезнаха 220лв.Каретата 100лв пак с отстьпката 60лв за двете .
                          Пружините най- вероятно са Lesjöfors, като качество са близки до Suplex, тоест стават. Сигурно имаш предвид карета на карданите, защото ако са за полуоските искам един кашон

                          Коментар


                          • #58
                            До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                            Първоначално публикуван от PUCH W460 Преглед на мнение
                            Пружините най- вероятно са Lesjöfors, като качество са близки до Suplex, тоест стават. Сигурно имаш предвид карета на карданите, защото ако са за полуоските искам един кашон
                            Да пружините са сьщите.Каретата са за карданите.

                            Коментар


                            • #59
                              Жила за ръчната спирачка

                              В крайна сметка си поръчах в Ивайджет. 74 лева за брой с ДДС. "Оригинални", в Словакия или Словения правени, с всичките реквизити и етикетчета на МВ. Дойдоха за 4-5 дни.
                              В Балканстар казаха 10-20 дни за доставка, и май 80лв бяха там.

                              Паснаха идеално - никакви преправки и изненади.

                              Хората се ориентираха само по VIN. И в Аутоплюс гледат уж по ВИН, ама им излизали 4 варианта и не знаят кой е баш. А и цената беше същата. Това с 30-те лева нещо не стана.
                              Без блокажи си за никъде. :D
                              Без лебедка, хептен...

                              0887 731062 - Цецо

                              Коментар


                              • #60
                                До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                                Фарове има в "Интеркар 3000",търсете ги за Голф 1,пасват 1:1 и са на цена 16 лв.бройката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X