Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

    Първоначално публикуван от PUCH W460 Преглед на мнение
    Ориентировъчни цени за частите можеш да видиш тук:
    http://www.mbparts.ru/.........
    Някой може ли да даде друг сайт за сравнение на цените.Този от доста време не работи или аз поне не мога да го използвам.
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

    Коментар


    • #62
      До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      Някой може ли да даде друг сайт за сравнение на цените.Този от доста време не работи или аз поне не мога да го използвам.
      Заповядай:
      http://dicp.ghb.fh-furtwangen.de/~andreas/parts.php

      Коментар


      • #63
        До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

        Първоначално публикуван от PUCH W460 Преглед на мнение
        Благодаря.
        По "стар Български обичай",след като помогнеш трябва и да почерпиш.
        --------------------------------------------------------------
        Ал. Иванов
        +359888561561

        Коментар


        • #64
          До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

          Днес в "Аутодинамик" ми обявиха 507(петстотин и седем) лева за предно каре и маншон за мойто G280 без ABS.
          Да няма някаква позивна за по-ниски цени?

          Коментар


          • #65
            До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

            Пита за парното 270лв,това нормално ли е.

            Коментар


            • #66
              До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

              Първоначално публикуван от ihristov Преглед на мнение
              Днес в "Аутодинамик" ми обявиха 507(петстотин и седем) лева за предно каре и маншон за мойто G280 без ABS.
              Да няма някаква позивна за по-ниски цени?
              Колега, нещо ново по въпроса за каретата и маншоните има ли?

              Аз търся маншони, че май си карам джипката без... Някой преди мен си ги е спестил... Дано да бъркам, ама като бъркам с отвертката, гума не набарвам.
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • #67
                До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                Колега, нещо ново по въпроса за каретата и маншоните има ли?

                Аз търся маншони, че май си карам джипката без... Някой преди мен си ги е спестил... Дано да бъркам, ама като бъркам с отвертката, гума не набарвам.
                Маншоните ги купувах от "Ивайджет",но не помня колко пари,беше преди 2 години.Иначе каретата ги рециклирах при Жан на "Окръжна Болница".За едното платих 60,за другото 100 лв. рециклира ми и едната полуоска(бяха и изядени шлиците към карето)в момента е като нова,и стои за резерва.

                Коментар


                • #68
                  До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                  Първоначално публикуван от ihristov Преглед на мнение
                  Маншоните ги купувах от "Ивайджет",но не помня колко пари,беше преди 2 години.Иначе каретата ги рециклирах при Жан на "Окръжна Болница".За едното платих 60,за другото 100 лв. рециклира ми и едната полуоска(бяха и изядени шлиците към карето)в момента е като нова,и стои за резерва.
                  Хммм, старнно... Какава е технологията за рециклиране на карета? Пък и шлиците, освен да се наварят и да се нарежат нови, друго не се сещам, ама после термообработката май никаква няма да е... Преди няколко дни така правих един шлицев вал, бяха помлени шлиците, та ги нямаше хич. Наварих с НОРД, нарязахме ги, ама като ги отнесох за ТВЧ, майстора каза, че често се случвало да се отлепя навареното. Разбрахме се да го нагрява по-малко, да хване там 20-30 единици, нейсе не спука нищо, ама и твърдо май не стана. Така и не можах да го премеря...
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • #69
                    До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                    Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                    Хммм, старнно... Какава е технологията за рециклиране на карета? Пък и шлиците, освен да се наварят и да се нарежат нови, друго не се сещам, ама после термообработката май никаква няма да е... Преди няколко дни така правих един шлицев вал, бяха помлени шлиците, та ги нямаше хич. Наварих с НОРД, нарязахме ги, ама като ги отнесох за ТВЧ, майстора каза, че често се случвало да се отлепя навареното. Разбрахме се да го нагрява по-малко, да хване там 20-30 единици, нейсе не спука нищо, ама и твърдо май не стана. Така и не можах да го премеря...

                    Не знам,преди две години търсих сума време полуоска,и след като не намерих,събрах джипа с изядената.Няколко месеца след това взех здрава полуоска от Краси,но ме мързеше да разглабям всичко,и я оставих за резерва.Преди около два месеца ми скимна да тествам блокажите и НЪЦ.Оказа се че е превъртяла в карето и е прецакала и самото каре.Отидох при Жан и срещу 30лв. ми даде нова звезда за карето и ми каза че е купил специална машина,за въстановяване на шлици и може да я оправи срещу 100 лв.В интерес на истината я направи много кадърно,ако искаш мога да я снимам.

                    Коментар


                    • #70
                      До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                      Днес си купих маншони за каретата, дето са вътре в сферите. От Аутодинамик за 20лв/броя, със скобите и греста. Lobro.
                      От Ивайджет ми поискаха 80 и няколко лева/брой.
                      Там обаче питах и за бялото пластмасово уплътнение, голямото "О", което се трие в сферата. Има два модела - срязано, с по едно малко отворче в краищата - 47 лева май беше, имат го налично, и несрязано - 14 лева, ама го нямаха налично.
                      Та, чудя се що са тия два варианта???
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • #71
                        До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                        За 460 са целите "О" пръстени. Те дори ги водят някакъв тип семеринги. Аз си купих преди време от Балканстар 2 комплекта защото ги нямаше никъде, ама на цена 54 лева комплекта! Ако ти е спешно мога да ти дам едните.
                        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                        0884837709
                        0878383528

                        Коментар


                        • #72
                          До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                          Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                          За 460 са целите "О" пръстени. Те дори ги водят някакъв тип семеринги. Аз си купих преди време от Балканстар 2 комплекта защото ги нямаше никъде, ама на цена 54 лева комплекта! Ако ти е спешно мога да ти дам едните.
                          Аз си купих едно от Балканстар за 19лв. преди около 6 месеца, за 460 трябва да е непресечено - плътен кръг.
                          I want out !!!

                          Коментар


                          • #73
                            До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                            Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                            Ако ти е спешно мога да ти дам едните.
                            Благодаря!
                            Не мисля, че е спешно. Ще поръчам едни от Ивайджет, а и имам още неща да набавям (лагери), пък и да се посгрее пак времето.
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • #74
                              До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                              Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                              Днес си купих маншони за каретата, дето са вътре в сферите. От Аутодинамик за 20лв/броя, със скобите и греста. Lobro.
                              От Ивайджет ми поискаха 80 и няколко лева/брой.
                              Там обаче питах и за бялото пластмасово уплътнение, голямото "О", което се трие в сферата. Има два модела - срязано, с по едно малко отворче в краищата - 47 лева май беше, имат го налично, и несрязано - 14 лева, ама го нямаха налично.
                              Та, чудя се що са тия два варианта???
                              Е това са маншоните. Дано да са такива и да станат!
                              Интересното е, че малката скоба се слага май отвътре на маншона, отвън няма канал (а отвътре си има).... Така ли е?
                              Прикачени файлове
                              Без блокажи си за никъде. :D
                              Без лебедка, хептен...

                              0887 731062 - Цецо

                              Коментар


                              • #75
                                До: От къде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                                Да, от вътре се слага малката!
                                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                                0884837709
                                0878383528

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X