Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

    GENERAL RICAMBI, GKN, Loebro, бобро, кигЧо. Имам чувство, че само надписите са различни. Къде ли ги набиват?
    Цецо, я снимай едно от твойте старите, да видиме как изглежда.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Цецо, я снимай едно от твойте старите, да видиме как изглежда.
      Eто:
      Прикачени файлове
      Без блокажи си за никъде. :D
      Без лебедка, хептен...

      0887 731062 - Цецо

      Коментар


      • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

        Ето какво взех и аз от Аутодинамик от този симпатяга Станислав (0884/000-35,оказа се доста навътре в "материята" за нашите красавици ,пичагата извади каре с маншон пълен комплект от рафта и няма "чакай да го взема от склада" ,"ще ти поръчам"...показаха ми и сертификат на LOBRO . Каретата изглеждат много истински,закалката от вътрешната страна към сепаратора където са "съчмите" е много добра,според мен си личи,че е заводско и не е рециклирано .Купих две на цена всяко по 375 лв. с ДДС !!! Това разбира се е цена като за Форума ни защото той има уговорка с Г-н Дражев за по-ниски цени от продажните . Специални благодарности към Г-н Дражев за всичко което прави за нас !!!
        Ето и снимки на детайла .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112011557.jpg
Прегледи:1
Размер:106.0 КБ
ID:5321223Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112011558.jpg
Прегледи:1
Размер:171.1 КБ
ID:5321224Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112011559.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5321225Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112011561.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5321226Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112011562.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5321227Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112011563.jpg
Прегледи:1
Размер:101.2 КБ
ID:5321228

        Коментар


        • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

          На моите, новите, диаметъра на сачмата е 19мм.

          А на рециклираните е към 19.7мм.

          Lobro-то колко е?
          Без блокажи си за никъде. :D
          Без лебедка, хептен...

          0887 731062 - Цецо

          Коментар


          • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

            На моите новите (LOBRO) също са 19,00мм ,направи ми впечатление ,че на тези от Spidan не е целия номер на GKN ,а само част от него,а на тези на LOBRO го има целия ,май този пич в Аутодинамиката(Станислав 0884/000-358 на горния ми пост не се вижда тел.) не ме излъга,че първата линия на холдинга GKN е LOBRO и след това е SPIDAN . Ама както и да е....ще покараме и ще разберем...!

            Коментар


            • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

              Първоначално публикуван от zlatadama Преглед на мнение
              На моите новите (LOBRO) също са 19,00мм ,направи ми впечатление ,че на тези от Spidan не е целия номер на GKN ,а само част от него,а на тези на LOBRO го има целия ,май този пич в Аутодинамиката(Станислав 0884/000-358 на горния ми пост не се вижда тел.) не ме излъга,че първата линия на холдинга GKN е LOBRO и след това е SPIDAN . Ама както и да е....ще покараме и ще разберем...!
              Да, и аз забелязах повечкото цифри по твоето.
              За мен е интересно от техническа гледна точка каква би била разликата между 1-ва и 2-ра линия? Разлика в марките стомана? Разлика в размерите на детайлите? Разлика в термообработката?
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                Здравейте, нов участник съм и ще ми бъде приятно да разговаряме на тема за Г-класа. Като за начало откъде мога да си закупя части за този вид джип от Стара Загора?

                Коментар


                • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                  Какво ти трябва?
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                    И аз имам шъпрос, сшързан е с Мерцедес, но не тоюно с Г класата. Имам един ML AMG 2003 година и търся кръглите халогени на предната броня. Ако някой има представа от къде и на каква цена мога да се сдобия с тях, моля да сподели мнение. Трябват ми спешно.
                    Благодаря за отделеното внимание.
                    "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                    Коментар


                    • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                      Търся светлини за регистрационна табела на задна броня, размерът на дупките е 14 на 7 сантиметра.

                      Коментар


                      • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                        Оригинални в Гладиатор или Балканстар. Алтернатива от бус или ремарке.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                          ако е за 460ца и номера стои по средата а двете лампи от ляво и дястно звъни
                          Стефан 0878655377

                          Коментар


                          • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                            Здравейте,за 1месец в нашата група счупехме и сменихме 4бр карета на передния мост на Г460.Китайски,оригинални не издържат.Сега пак е счупено предно ляво каре,какво издържа на бой.Благодаря

                            Коментар


                            • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                              Може да намалите въртенето на геврека като е дръпнат предния блокаж
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

                                Благодаря за съвета,тези карета от Гладиятор дали издържат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X