Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциалите на Г-тата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
    чети по внимателно . с всеки инч по големи гуми губиш 3.5% мощност. от заводски 30" до 35" имаме 5" Х 3.5 = 17.5 % наназаде . дори да не отидеш на толкоз големи гуми, само с 2" разлика в гумите вече се налага да коригираш пр.ч.
    Е, аз това съм написал де! Ако двигателя ми е 200 к.с. и сложа гуми с два инча по-големи, със сигурност няма да сменя пр.ч.. Тия 7% ще ги преживея, при 200 к.с., ама ако 17,5% падне мощността, тогава ще се замисля!

    Коментар


    • #47
      здравейте нямам G класа но мерцедеса винаги ми е харесвал имаме едно вито и в BG ЕДНА 123-KA
      като чета темата за дифовете се сещам за моя случаи накупих една камара части пак да видим дали шет станат от едно бензиново сузуки....
      тук надникнах в един форум и видях това най касите дифове които се произвеждат са тези от там на горе всичко е на тунинг кащи
      ако открия нещо повечко ще го споделя обезателно


      Vamos a ver aqui te dejo la referencia de los grupos 6,17:1
      DELANTERO: A6013502939 --- 607euros.
      TRASERO: A6023502839 --- 641euros.

      DELANTERO-ПРЕДЕН
      TRASERO-ЗАДЕН
      ПОЗДРАВИ

      Коментар


      • #48
        До: Диференциалите на Г-тата.

        Проблем: Може ли на G 460 или 461 да се монтира раздатка с блокаж от 463? Че ми писна да дебна за по-евтини 463, ама явно не съм единствения .

        Предварително благодаря (т.е. при първа възможност ще почерпя )
        “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
        Б.Франклин

        Коментар


        • #49
          До: Диференциалите на Г-тата.

          ако промениш захващането на раздатката и смениш мостовете от 463 ще стане

          Коментар


          • #50
            До: Диференциалите на Г-тата.

            По-добре цяла нова 463-ка!!! Че като сметна колко пари са една раздатка и два моста от 463-ка, и свет ми се завива!!! А и като знам как се намират, части 2-ра употреба за Г-класа, еле пък за 463-ка............................

            Коментар


            • #51
              До: Диференциалите на Г-тата.

              ами да каже колегата какво иска да постигне с този вариант да го посъветваме нещо по-разумно

              Коментар


              • #52
                До: Диференциалите на Г-тата.

                Да, да!!! Точно така!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X