Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли смисъл от рециклиране на тези части за W460, дайте съвет какви части и от къде да ги търся?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:205-1.JPG
Прегледи:192
Размер:119.6 КБ
ID:6606685
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:205-2.JPG
Прегледи:187
Размер:115.3 КБ
ID:6606687
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #63
        Пия немска бира.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          За бирата нямаш проблем, имаш я като се видим някога, а ако имаш път към Банско драсни ще ти дам телефон Сега се обадих на един колега, дето е що годе технически грамотен и с добър английски и има такава кола, чакам го тия дни да дойде и ще направим всичко стъпка по стъпка да видим дали ще има резултат.

          Коментар


          • #65
            Така, хидравликата я оправихме с нова секторна кутия, нова помпа и нов маркуч за високото налягане Тоест с две думи всичко е сменено и няма проблеми вече. Волана се върти с 1 пръст, много по-леко от повечето коли, които съм карал, истинско удоволствие е да се кара. Остават проблемите с предния кардан, трябва да сваля и кормилния прът да го пратя някъде да му сменят каретата, той също почуква и се усеща луфт в него.

            Коментар


            • #66
              Нова кутия?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #67
                Да, мани голям филм беше, аз първо смених самата кутия. Пратиха ми я, човека вика 100% работеща, свалена от работеща кола, няма проблеми, сменям кутията, усети се разлика, но пак не е както трябва. Когато въртиш волана много бавно се върти леко, обаче ако малко по-рязко завъртиш и веднага затяга, все едно няма хидравлика. Съмненията паднаха в маркуча, викат имало клапан някакъв на оригиналния, при мене надали има такъв на моя, дето беше правения, търсихме маркуч сумати време... накрая успях да намеря оригинален маркуч, доста по-дълъг отколкото ни трябва, ама пак го завъртях там някак си, стана... че свалях кутията втори път, защото не можах да му отвия единия край дето е долу на кутията на място... свалих, смених маркуча с оригинален, връщам обратно, наливам маслото, обезвъздушаваме... ташак, същата работа... Вече то не бяха нерви, не беше чудо, идеше ми да изпотроша цялата кола, накрая реших да си върна старата помпа, тази коята си ми беше на колата още с мотора, дето сложихме. В последствие я смених с такава от W202-ка ц-класа 2.5 TD, върнах си старата помпа, тя е с малко по-малка шайба, другата беше с по-голяма, иначе визуално си приличат и двете помпи са по 130 бара, като я смених влезнах да се мия, аз бях сигурен, че няма пак да стане и докато излезна тва момче дето ми помагаше вика стана работата... чак не можах да повярвам. Какво ли не сменях и не въртях 1000 пъти, мислех си, че никога няма да стане...

                Коментар


                • #68
                  Успях междудругото да сменя и тампоните на предната стабилизираща шанга с полиуретанови, голяма част от вибрациите си отидоха, но имам гадно тресене на около 100-километра в час, не изключвам все пак да е от гумите, макар че преди по-малко от месец ходих и сложих летните гуми, минаха там баланс, всичко както си трябва, уж излизаха нули на машината, но тресе неприятно. Демпфера не ми харесва, мисля да купя ironman 4x4, но четох, че не се оправяли по тоя начин нещата. Тоест вероятно било да замаже тресенето сега, но ако си има проблем някъде има вероятност да развали и новия демпфер и трябвало да се отстрани преди това... сложна задача малко, че като гледам от колко неща може да тресе лошо ми става. Клати ми волана наляво надясно... дали не може да идва и от кормилния прът, защото със сигурност в него има проблем, това е следващото нещо, което ще правя...

                  Коментар


                  • #69
                    Ако гумите да достатъчно криви и 100 пъти да балансираш пак тресе при определени условия. Има връзка и с налягането, и със скоростта, и с наклона на пътя дори.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #70
                      Докато не оправиш предния кардан забрави да изчистиш вибрациите.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        Ама няма го, свален е. Гумите са сравнително нови, ама няма гаранция, как мига да разбера, лошото е че нямам друг комплект гуми с джанти за проба...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X