Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

    Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
    Ето какво се случи с карето от padocks
    Освен карето се сменя и една втулка. В евтините комплекти май ги няма...
    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    Тоя кютюк ще ме съсипе. Вече ме е страх да отварям капака или да гледам под него.
    Забелязах, че ремъчната шайба на КВ е омаслена, също и капака на ангренажа около нея.
    Баси, за трети път за 25х км ще свалям ангренаж. А не е като да е лесно.
    Но сега нямам време, трябва да издържи докато намеря.
    Кога ли ще го засиля нанякъде и ще се върна в японския отбор. На витарата само си настройвах газовото...
    Сменяш семерингите на КВ, нали?
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

      В следствие на това ....

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01352.JPG
Прегледи:1
Размер:888.1 КБ
ID:5685173


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01387.JPG
Прегледи:1
Размер:938.6 КБ
ID:5685172


      си счупих палчетата на жилото за отваряне на предния капак. Ще трябва ново.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
        В следствие на това ....

        си счупих палчетата на жилото за отваряне на предния капак. Ще трябва ново.
        Освен, че "наследи" на Масо джипката, май си наследил и някои негови дяволии!
        LR Disco II 99 - TD5
        www.lre-bulgaria.org

        Коментар


        • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

          Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
          Освен, че "наследи" на Масо джипката, май си наследил и някои негови дяволии!
          ...
          не съм се изгубил безследно,
          щом той ме повтаря, нали
          ...
          Какво значи "палчета"?
          Ръчката вътре в купето ли?
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            ...
            не съм се изгубил безследно,
            щом той ме повтаря, нали
            Да повтаря те, но ти си уникат и твоята следа няма да се изгуби лесно. Скоро не съм те виждал да отвориш вратата и от там да излиза кална водица. Или просто не съм бил там?!
            LR Disco II 99 - TD5
            www.lre-bulgaria.org

            Коментар


            • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

              Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
              Да повтаря те, но ти си уникат и твоята следа няма да се изгуби лесно. Скоро не съм те виждал да отвориш вратата и от там да излиза кална водица. Или просто не съм бил там?!
              След поредното чистене вече се отказах от блатата. Чак до следващият път
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                Масо не мога да стигна, ако ще и да вървим един срещу друг [emoji3]. Да Насе. Пластмасовото в купето. То едното си беше, а аз счупих и второто. Беше се усукала джипката и трудно отворих капака да включа ключ масата.
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                  Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                  Масо не мога да стигна, ако ще и да вървим един срещу друг [emoji3]. Да Насе. Пластмасовото в купето. То едното си беше, а аз счупих и второто. Беше се усукала джипката и трудно отворих капака да включа ключ масата.
                  Ако обещаеш да почерпиш ... ще потърся резервното ми и ще ти го изпратя
                  rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                  0898 51 31 46

                  Коментар


                  • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                    Аз това едното го счупих точно първият път, в който дръпнах капака щом стана мой джипа... После се научих с лявата ръка само да го отварям, с облегната длан на стената
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                      Не е от днес ,но днес едни приятели го разглобиха .
                      Спукано радиаторче на парното

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0378.jpg
Прегледи:1
Размер:88.4 КБ
ID:5685230

                      Ако някой се чуди какво има под таблото на 3,9 V8 ...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0377.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5685231

                      Така е свързано радиаторчето на парното на V8 (страшна простотия )

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0379.jpg
Прегледи:1
Размер:118.2 КБ
ID:5685232

                      тук се вижда как са разположени отворите

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0381.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:5685233

                      това е номера по който в един магазин в Шумен ми намериха правилния радиатор

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0380.jpg
Прегледи:1
Размер:103.5 КБ
ID:5685234

                      По този номер излиза , че радиаторчето ми за парно е като на Диско 2 4,0 бензин .
                      Утре като отида да си го взема ще събера подробна информация относно моделите на радиаторчетата (бензин - дизел ,лява-дясна дирекция и година на производство )тъй като се установи ,че в масовите програми по магазините за авточасти излиза само един вариант за всички Дискота.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-10-15, 08:06.
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                        Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                        Ако обещаеш да почерпиш ... ще потърся резервното ми и ще ти го изпратя
                        Черпя всичко, каквото кажеш без пазарлък Дидо. Пък и ще платя освен черпенето. После пак ще почерпя Ако ще се виждаме след две седмици не го пращай. Ще си го взема там и ще изпълня обещаното от мен. .

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        След поредното чистене вече се отказах от блатата. Чак до следващият път
                        И аз Насе се бях научил и го отварях лесно, но в случая бая зор видях до като успея да отворя капака. Даже по едно време си мислех, че изобщо няма да успея и ще трябва да намеря някой да ме дръпне назад за да излезна. Мястото е яз. Батак в срещуположната страна на Цигов Чарк. В самото начало след края на асфалта, та нямаше да ходя кой знае колко. В крайна сметка не търсих ... дръпнах се сам напред и излезнах. Зор беше, но лебедката от Дени се справи и изтегли камиончето по корем до като излезе. Бе ... изкефих се, а това е важното.
                        Последно редактирано от Жоро Танев; 05-10-15, 21:55.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                          Черпя всичко, каквото кажеш без пазарлък Дидо. Пък и ще платя освен черпенето. После пак ще почерпя Ако ще се виждаме след две седмици не го пращай. Ще си го взема там и ще изпълня обещаното от мен. . .......
                          Ще черпиш ,после пак ще черпиш ... (за плащане нищо не съм споменавал ) ... едвам ме нави да отида да разровя склада и да го намеря
                          Ще ти го донеса на 17-ти.Ако зариташ по-рано - звънни ми
                          rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                          0898 51 31 46

                          Коментар


                          • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                            Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                            Ще черпиш ,после пак ще черпиш ... (за плащане нищо не съм споменавал ) ... едвам ме нави да отида да разровя склада и да го намеря
                            Ще ти го донеса на 17-ти.Ако зариташ по-рано - звънни ми
                            Добре! Виж само как покорно се съгласявам с теб. Последно ... ще черпя, после пак ще черпя и за финал още веднъж ще черпя. Ще изкарам до 17-ти. Благодаря Дидо
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                              Добре! Виж само как покорно се съгласявам с теб. Последно ... ще черпя, после пак ще черпя и за финал още веднъж ще черпя. Ще изкарам до 17-ти. Благодаря Дидо
                              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                              0898 51 31 46

                              Коментар


                              • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                                Наздраве и от мен. Допивам бялото винце и лягам. Лека.
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X