Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Има една теория на Бате Мите, че двата моста за взимнозаменяеми. Така че ако е така ти върши работа и заден.
    Така е при 200 тди при 300 тди само фланеца за кардана е различен.Там се налага смяна на фланеца и всичко си пасва.
    0885719173-Красимир

    Коментар


    • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Има една теория на Бате Мите, че двата моста за взимнозаменяеми. Така че ако е така ти върши работа и заден.
      Трябва ми само диф, кожуха ще се залепи.
      Land Rover Discovery 200TDI

      Коментар


      • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

        Не точно счупих, но пак влизам в разходи

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8743 (Large).JPG
Прегледи:1
Размер:99.8 КБ
ID:5326485Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8735 (Large).JPG
Прегледи:1
Размер:146.2 КБ
ID:5326486

        Сега търся гуми АТ на поносимо ниска цена.

        Коментар


        • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

          Здравейте колеги отказа ми половината подгрев на предното стъкло, някой да има идея къде да търся проблема. Релето работи коректно и предпазителите са здрави а пустия му подгрев не работи, от страната на пасажера се размразява за по-малко от 2-3 минута а от шофьорската си стои така и ме дразни невероятно много. Моля помогнете.
          Land Rover Discovery II 3,9 V8
          Лада Нива 21214 1,7i

          Коментар


          • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

            Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
            Здравейте колеги отказа ми половината подгрев на предното стъкло, някой да има идея къде да търся проблема. Релето работи коректно и предпазителите са здрави а пустия му подгрев не работи, от страната на пасажера се размразява за по-малко от 2-3 минута а от шофьорската си стои така и ме дразни невероятно много. Моля помогнете.
            Кофти. Ако е само дразненето го преглътни.
            При мен на Рейнджи грее на 2/3 от стъклото,
            а останалата 1/3 е от страната на пътника и се ядва,
            но като цяло ми казаха, че е прекъсната някъде реотанната
            жичка и ако искам да работи на 100% - да си търся ново стъкло с подгрев.
            Едва ли при Д2 е по-различно.
            Поздрави и успех
            "Bis dat qui cito dat"

            Коментар


            • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

              Самите англичани са го разделили на два кръга и са му сложили два отделни бушона по 40А. А иначе не работи точно от половината което ме кара да се съмнявам в някои контакт или кабел. Като спре да вали ще го разхвърлям и ще замеря дано да не е проблема в реотана.
              Land Rover Discovery II 3,9 V8
              Лада Нива 21214 1,7i

              Коментар


              • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                Самите англичани са го разделили на два кръга и са му сложили два отделни бушона по 40А. А иначе не работи точно от половината което ме кара да се съмнявам в някои контакт или кабел. Като спре да вали ще го разхвърлям и ще замеря дано да не е проблема в реотана.
                Не знам точно как изглежда нагревателя на предното стъкло на Д2, прилича ли на задното, имат ли го всички коли?
                Колкото до проверката на реотана - пробва ли да го "прозвъниш" с мултицет?
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Не знам точно как изглежда нагревателя на предното стъкло на Д2, прилича ли на задното, имат ли го всички коли?
                  Колкото до проверката на реотана - пробва ли да го "прозвъниш" с мултицет?
                  Не може да се каже, че прилича на задния подгрев. Представлява много тънки вертикални нишко разположени на няколко милиметра една от друга. Почти е трудно да го забележеш ако не се вгледаш. Меренето ще е днес следобед живот и здраве.
                  Land Rover Discovery II 3,9 V8
                  Лада Нива 21214 1,7i

                  Коментар


                  • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    На кап. Райчо във Варна има сервиз за автомузика.
                    Toзи въпросния маистор на кап.Райчо е много добър за 20 минути откри дефектилалия елемент и го замени абе добър е.
                    Land Rover Discovery II 3,9 V8
                    Лада Нива 21214 1,7i

                    Коментар


                    • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                      Не съм го счупил или по-скоро не директно, но вчера забелязах, че шарнира, който се намира на следния елемент "Steering Drop Arm with Ball Joint" има луфт и е за смяна. Та въпроса ми е, как се сменя това чудо. Понеже гледам, че в Падока има http://www.paddockspares.com/qfw0000...boxes-rhd.html и http://www.paddockspares.com/rbg0000...t-for-pas.html
                      И всъщност кое ми трябва за смяна на този възел.
                      Land Rover Range Rover 2,5 DT
                      Land Rover Discovery 200 TDI
                      BMW F650ST - RIP
                      "Совите не са това което са"

                      Коментар


                      • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                        Аз поръчах ремонтния комплект и дойде.Още не съм го сменял,но разгледах инструкциите.Мисля,че цялото желязо не ти трябва-много е яко за да се повреди,ама ако си решил да поръчваш него,внимавай,че това дето си го показал е за десен волан(RHD).
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                          Тази тема замряла явно нищо не се е чупило скоро .Много здрави тез джипки бе.

                          Аз пък с Митака си немахме работа и ето какво сътворихме:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1625.jpg
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5556277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1618.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5556276Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1617.jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5556275

                          Приемат се всякакви препоръки и мнения че скоро не се очертава да ходя на работа и се чудя какво още да направя.
                          . LRE Bulgaria.
                          RRC SE V8 91г.

                          Коментар


                          • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                            Вчера и днес при първото тръгване за деня има яко чукане като каре на кардан. На задна го няма, като покарам малко изчезва.
                            Тея карета вече ги сменях по няколко пъти, сега пак ли, писна ми. Редовно ги гресирам, но явно не помага. Как пък е успяла да влезе там вода и да замръзне, с друго не мога да си го обясня.

                            Коментар


                            • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Вчера и днес при първото тръгване за деня има яко чукане като каре на кардан. На задна го няма, като покарам малко изчезва.
                              Тея карета вече ги сменях по няколко пъти, сега пак ли, писна ми. Редовно ги гресирам, но явно не помага. Как пък е успяла да влезе там вода и да замръзне, с друго не мога да си го обясня.
                              Ако е това - търси си карета с метални капачки на чашките. При мен едно от сменените беше заминало, понеже пластмасовата капачка се беше спукала.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Какво счупих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                                Капачки на чашките? Имаш предвид семерингите ли? Марка?
                                Последното, което сложих, доколкото си спомням е GKN.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X