Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Не знам до колко това което пиша е за тук, но все пак ще споделя. Току що ми звъннаха от ДСК, отдела който се занимава с Viza electron виртуални кредитни карти и ми казаха, че поради високия риск при използване в сайтове с ниска сигурност ще ми преиздадат картата. Аз съм я ползвал само в Падок. Питам се някой ползвали такава Viza и получил ли е такова съобщение?

    Поздрави на всички.
    Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
    Discovery 2.5 TD5 2000 EX
    Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
      Не знам до колко това което пиша е за тук, но все пак ще споделя. Току що ми звъннаха от ДСК, отдела който се занимава с Viza electron виртуални кредитни карти и ми казаха, че поради високия риск при използване в сайтове с ниска сигурност ще ми преиздадат картата. Аз съм я ползвал само в Падок. Питам се някой ползвали такава Viza и получил ли е такова съобщение?

      Поздрави на всички.
      Аз ползвам такава от около 2 години, но никой за нищо не ме е търсил.
      Щом са ти казали, че ще я сменят - би ли разучил малко по-подробно за
      какво става дума и да драснеш едно л.с. да не спамиме темата.
      Поздрави
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        За смяна на картата зависи с какъв лимит е тези от 500 и 1000 лв лимит може да не ги сменят всяка година, но ако е с по-голям лимит ги сменят всяка година.И при мен бе така с тази от 500 не ми я смениха докато бе валидна, а другата всяка година я преиздават за сигирност. Това за Кредитни карти се отнася.
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        RR Classic

        Коментар


        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Здравейте колеги,в четвъртък си поръчах пружини за окачването на моя РР П38,от Падок там бяха на най-добра цена.
          В крайната цена ми обявиха 260 лири, но за доставка пишеше 0.00 и после някаква такса 15.00 паунда, и всиЧко до тук стана 299 паунда.
          На другия ден получих това:

          (Thank you for your order.
          The delivery charge for your order to Bulgaria is £15.00 exc. VAT (£17.25
          inc. VAT).
          We suggest that you access our website, select "delivery charges" at the
          bottom of the green list at the left hand side, and in £sterling (GBP) buy
          ZCAR15 x 1.
          We can then process your order)

          Та въпросът ми е това нормално ли е след като пише, че е нула и ми начисляват тези 15.00 паунда.
          Питам защото запърви път поръчвам и не сЪм наясно .
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-11-09, 13:48.

          Коментар


          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            ДА така и на мен така ми написаха, плащай и не се занимавай, тва е нищо! КАто сметнеш колко спестяваш и тва е нищо!

            Коментар


            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              За банка ДСК, и при мен се случи същото, а и аз съм пазарувал от падок само. Попитах жената по телефона защо ми е преиздадена картата а тя ми каза че риска за прихващане на номера на картата през сайта от който пазарувам бил голям. Та така, утре ще ходя до банката да си взема новата карта и ще ги разпитам по-подробно за случая. Но пешение има през pay pall нещата са сигурни.
              Бог обича смелите, но води разумните....

              Коментар


              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                Първоначално публикуван от viki_ssf Преглед на мнение
                ДА така и на мен така ми написаха, плащай и не се занимавай, тва е нищо! КАто сметнеш колко спестяваш и тва е нищо!
                Така е правси щом това е е в реда на нещата ще плащам кво да се прави.Щото иначе не мога да си карам къщата.

                Коментар


                • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  Да се похваля след малко кореспонденция частите са на път сега да видим за колко време ще дойдат.Поръчката е направих на 22.11.2009 и чак вчера ми дадоха номера на товарителницата сега чакаме и се надявам да не чакам доста че без кола е лошо!!!

                  Коментар


                  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Здравейте.

                    От известно време паддок промениха сайта си и вече може да плащате през PAYPAL. В този случай не е нужно да давате номера на картата за да вземат парите от нея. Ако плащат през PAYPAL , Вие нареждате колко пари да бъдата преведени на Падок.

                    Препоръчвам ви този начин на плащане. Парите наредени през пейпал са защитени, ако не получите стоката. Пейпал ВИ гарантира връщане.

                    Процедурата е отосително проста за да се регистрирате на сайта им. paypal.com Предпоагам хората пазарящи в ебей са запознати. Ако имате нужда от помощ, мога дасе пробвам да помогна при регистрацията.

                    Поздрави!
                    LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                    LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      Първоначално публикуван от SG Преглед на мнение
                      Здравейте.

                      От известно време паддок промениха сайта си и вече може да плащате през PAYPAL. В този случай не е нужно да давате номера на картата за да вземат парите от нея. Ако плащат през PAYPAL , Вие нареждате колко пари да бъдата преведени на Падок.

                      Препоръчвам ви този начин на плащане. Парите наредени през пейпал са защитени, ако не получите стоката. Пейпал ВИ гарантира връщане.

                      Процедурата е отосително проста за да се регистрирате на сайта им. paypal.com Предпоагам хората пазарящи в ебей са запознати. Ако имате нужда от помощ, мога дасе пробвам да помогна при регистрацията.

                      Поздрави!
                      Падок си промениха правилата и сега плащането става вече само чрез PAYPAL, точно поради тези причини.
                      Тази земя, по която тъпча сега,
                      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                      тази земя – не е моя земя,
                      тази земя, простете, е чужда.

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        За една седмица ми дойде на мен пратката. Всичко е наред . Имаше и ключодържатели вътре и подаръци са започнали да пращат.

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          На 1 дек. пристигнаха частите от Падок.И днес вече съм с кола,възглавниците бяха заменени с пружини.И всичко това благодарение на не безизвесния колега Тарга.Голямо благодарско!!!

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Някои да има също проблеми със сайта на paddock - от 2 дни все стигам до "order now" и ми дава грешка ... да не са го затворили нещо за коледа?

                            edit:_______________________________________________
                            Опс..: мина - първо се логнах, после наново си направих поръчката и всичко мина гладко - извинения за спама...
                            ___________________________________________________
                            Последно редактирано от damyan_rm; 23-12-09, 09:02. Причина: фалшива тревока
                            LR Disco II, Td5

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Първоначално публикуван от stangista007 Преглед на мнение
                              На 1 дек. пристигнаха частите от Падок.И днес вече съм с кола,възглавниците бяха заменени с пружини.И всичко това благодарение на не безизвесния колега Тарга.Голямо благодарско!!!
                              Донесох ти нови тампони за амовете. Семеринга за сега няма, но накрая ще се обадя на Лазар.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Преди месец поръчах чаркуляци за Диското на стойност 170 евро ( спирачна помпа,тръбици разни и дреболии ) .Разгеле вчера пратката пристигна. Малко се изненадах от размера на кутията ама викам си явно са ги нагъчкали нещата.Е , не баха. Вътре имаше чистачки за 8 евро В случая става въпрос за http://www.lrseries.com
                                Написах им любезно писъмце но покрай празниците на дали някой ще се разтича.Ще продължавам да им досаждам пък да видим до къде ще я докараме
                                Прикачени файлове
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X