Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
    Колега Петракиев ако поръчвате от Famous Four ще е възможно ли да да поръчам към ваща заявка и аз, комплект гарнитури и семеринги за раздатката:

    http://www.famousfour.co.uk/new_part...-sec-clgb.html

    Поздрави Митко
    Първоначално публикуван от 5-ракиев
    .... Всичко зависи от Лазар, аз нямам против.
    С тия феймъсфор изобщо не ме занимавайте.

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Имам въпрос относно доставка от:

      http://www.ashcroft-transmissions.co.uk/index.html

      Как става и дали даставят до България?

      Интересуват ме гарнитури и лагери за скорости LT77 и раздатка LT 230
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      RR Classic

      Коментар


      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        Някой ще помогнели за доставката на едно окачване от Paddock? Ще си платя за услугата.
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
          Някой ще помогнели за доставката на едно окачване от Paddock?
          Имаш ЛС
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-06-09, 08:54.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
            Имам въпрос относно доставка от:

            http://www.ashcroft-transmissions.co.uk/index.html

            Как става и дали даставят до България?

            Интересуват ме гарнитури и лагери за скорости LT77 и раздатка LT 230
            Да , поръчвал съм оттам няколко пъти , доставят без проблем , даже малко по-бързо отколкото от Падок. Особеното при тях е , че няма истинско онлайн плащане , а им пращаш детайлите на картата си по факса например ( изрично предупреждават да не е по майл с цел сигурност).
            И поръчката също я правиш с мейл.

            Коментар


            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              ЛAЗАРЕ,
              ПОЛУЧЕНО ....
              ... за пореден път БЛАГОДАРЯ!
              ... жив и здрав да си.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Lazar; 19-06-09, 12:06. Причина: пг
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • Извинявайте колеги!!!!Лазаре ПОМОЩ!!!

                Лазаре извинявай, че занимавам всички като отварям нова тема, но четох, четох и не разбрах как да се свържа с тебе.Посъветваха ме(Влади33) да се обърна към тебе за резервни части.Ако имаш вЪзможност помогни?Моя имейл е MONY64@ABV.BG. Става вЪпрос за един накрайник(шарнир) и демпфер.Имам и други вЪпроси.

                Съобщение от модератор:
                Моля, напишете си в профила от къде сте,използвайте също и търсачката (горе в дясно).
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-07-09, 20:28.

                Коментар


                • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  Имам един нов демпфер за кормилната щанга, доставен от Падок, но не е монтиран. В близко бъдеще няма да имам нужда от него. Може да ме намериш на 0889304861.
                  Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                  Коментар


                  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Колеги вчера си поръчах от Падока комплект филтри за Диското на цена 6 и нещо си паунда,сега гледам че са ме одрусали 48лв. за това.Писах им и казаха че само доставката била 12 паунда защото било тежко,е бога ми поръчвал съм и по тежки неща и са ми взимали винаги окло 5 паунда,кво става да не би да са сменили доставчика тея

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      Май отдавна не си ходил в МПф

                      До 2кг ви е 4.25 лири, над 2кг до 30кг е 15 лири, без ддс. Поне така беше, скоро не съм пазарувал, май

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        ... Поне така беше, скоро не съм пазарувал, май

                        Май. Ама сега е август и си абсолютно прав.
                        Така е, Така е.
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-08-09, 20:12. Причина: цитат
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Бая си писахме и най накрая ми заявиха че по принцип струвало до България 15 паунда,моята поръчка била малко под 2кг. и струвала 11,91 паунда и те си сложили малко отгоре за опаковането и в крайна сметка нищо не рабрах а и те не ми дадоха някакви цени за килограми.Уж под 2кг. а е 12 паунда за доставка а по принцип трябвало да е 15 паунда въобще тая или тоя Софи нищо не ми обясни,в крайна сметка им заявих че за в бъдеще ще питам колко струва доставката преди да поръчам.А при предната поръчка някой/я си Никола съвсем учтиво ме пита първо какъв вид доставка искам със застраховка ли , по самолет ли ,преди да ми дръпнат парите

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Днес получих първата си пратка от Падок. Комуникация, срокове, комплектация, опаковка - всичко беше прекрасно, докато.....видях тарифирането на теглото. Поръчах кит за ангренаж на Диско 1 (ремък, обтягаща и паразитна ролка) и обтягаща ролка за вентилаторния ремък. Не съм го теглил, но теглото с опаковката е не повече от 4 кг. Тарифирано е за 12 кг и са ми изчислили 15 паунда транспорт. Работил съм в куриерска фирма и имам претенции да знам някои неща за тарифирането на пратки. Дори и да са смятали по "обемно тегло", пак не могат да го докарат за 12 кг. Чудя се дали е грешка или просто така си практикуват....???
                            00359893488603

                            ....нямам си вече LR...

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
                              .... Чудя се дали е грешка или просто така си практикуват....???
                              Хич не се чуди За същите неща тук дадох окло 350 лева/по спомен/. Предполагам, че и с доставка от 35-40лв пак си далеч от тая цена.

                              Коментар


                              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                ........ но теглото с опаковката е не повече от 4 кг. Тарифирано е за 12 кг и.....

                                Куриерите за международни прадки умножават реалното тегло по някви се тяхни си коефиценти и го овеличават 2-4 пъти за малки прадки.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                RR Classic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X