Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    След двуседмично чакане без никъкъв отговор реших да пусна поръчката отново. За моя най голяма изненада за разлика от предишният път ми се отвори нова страница на която да потвърдя адреса и заявката след което се отвори друга на която да платя с кредитна карта или ПайПал, понеже имам ПайПал платих с него и на мобилният телефон получих смс, че са преведени парите. Но са преведени само колкото са частите без цена на доставката, може би допълнително ще поискат пари и за нея.
    Както се казва следва продължение

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Днес ми пратиха мейл, че доставката ще струва 15 паунда - изпратих им ги ама все се надявах, че не съм минал двата килограма та да мина по тънко, ама здраве да е сега да видиме кога и какво ще пристигне

      Коментар


      • Пак дърво,поръчах си каре гумено за Диското и за доставка ми поискаха 11,5 паунда а сто процента не е повече от 200 грама да тежи.Май за дребни работи няма смисъл да се поръчва вече от падока, ми че то в Дару кар е на същата цена колкото ми се връзва и от падок с тази скъпа доставка

        Нещо май не съм прав защото аз поръчах от усилените карета а в Дару кар продават от обикновените ,та значи от падок усиленото е почти колкото обикновеното в дару ,пак има файда
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-09-09, 19:09.

        Коментар


        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          След едномесечна сага частите пристигнаха, вместо Делфи са ми пратили накрайници Лемфьордер които са по скъпи явно ги е нямало и не им се е разправяло да си пишем заради няколко паунда.

          Коментар


          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            В петък, 12.09 платих части и 46 Лири за бърза доставка (3 дни). В събота се оказа, че пратката още не е изпратена. В понеделник вдигнах телефона и една булка ми обясни, че плащането за бързата поръчка не е минало. Направих плащането веднага. Във вторник частите пристигнаха в офиса. Как го направиха за един ден - не знам, а и не смея да питам
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              И моята пратка с 2 амортисьора дойде в началото на септември,но забравих да се похваля. Цената на доставката беше 18 паунда-знаете колко тежат. Донесе ми ги до дома куриер на Сити експрес.

              Коментар


              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                Докато си сменях раздатката, видях, че задното гърне е цъфнало по шева. Бърза проверка по магазините показа:

                Famous four - 80 GBP с доставка и ДДС
                Дару кар (за всеки случай) - никога не са имали такова, но могат да ми го доставят за 88 GBP...
                Paddock - 44 GBP с доставка и ДДС

                Естествено, поръчах си го от падок и дойде за около седмица, само че са го обвили цялото с едно кафяво тиксо и днес ще си играя да го разлепям и да слагам гърнето. Тръбата малко след връзката със средното гърне е чукната леко точно на кривката, ама се надявам да няма проблеми.

                А самото гърне, без доставка и ДДС при FF е 19 лири, докато при Падок е 29, обаче доставките на онези юнаци са... един път
                A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                Коментар


                • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  Колеги, някой ще поръчва ли нещо от Падок или другите да се комбинираме.
                  Трябват ми два задни амортисьора за моята камила, поемам транспорта на доставката.
                  Не бързай ако искаш да стигнеш
                  __________________________________
                  Discovery II TD5 10P

                  Коментар


                  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Ами аз искам едни накладки и капачетата на предните капачки... ще дам номерата на частите утре
                    Land Rover Defender 110SW 300tdi

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      След 3седмична борба най-накрая получих с куриер компресор за окачването на P38.
                      За първи път поръчвам от тях, комуникацията по електронен път е малко мудна... Наложи се 2 пъти да им звъня, оказа се, че са пратили цената за доставката на грешен мейл, след което се наложи да звъня и за да ми пратят номер за проследяване на поръчката. Куриерска фирма - Interlink Express, куриери в София - Сити експрес

                      Относно пакетирането - Оригиналния кашон беше без никакви уплътнения, поставен в друг по-голям, и от хвърлянето при пренасянето компресора беше пробил кашона на 1-2 места. Видими поражения няма, надявам се, че ще работи.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-09-09, 13:17.
                      Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                      За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Ето тези неща ми трябват

                        Front end cap - front axle non ABS from JA032850 - DISCOVERY 1
                        FTC5414 2 броя 0.55 лири едното.

                        Brake Pads - front axle set - with vented discs - Mintex - DISCOVERY 1
                        STC9190M 1 брой 12 лири

                        Brake Pads - rear axle set - no sensor - Mintex - DISCOVERY 1
                        STC9188M 1 брой 7 лири

                        Как да се свържа с Вас
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
                          Колеги, някой ще поръчва ли нещо от Падок или другите да се комбинираме.
                          Трябват ми два задни амортисьора за моята камила, поемам транспорта на доставката.
                          4 броя подгревни свещи за 300 ТДИ...Пиши на ЛС.
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Ако става въпрос за групова поръчка на дребни неща, аз искам една гарнитура за кожух на диференциал (http://www.paddockspares.com/pp/DISC..._JA032850.html).
                            Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Аз се обзаведох вчера от Дару, но имам разни дреболии за купуване.
                              Идеята ми беше колега който е минал по пътя на поръчките и му предстои да поръчва да ни събере заявките и да поръча всичко накуп, срещу известна комисионна естествено.
                              Аз нямам кредитна карта и съм зле с англиийския.
                              А може би модераторите трябва да отделят и залепят отделна тема "Групови поръчки от Падок" или нещо подобно.
                              Не бързай ако искаш да стигнеш
                              __________________________________
                              Discovery II TD5 10P

                              Коментар


                              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
                                ....
                                Идеята ми беше колега който е минал по пътя на поръчките и му предстои да поръчва да ни събере заявките и да поръча всичко накуп, срещу известна комисионна естествено.

                                Аз нямам кредитна карта и съм зле с англиийския.

                                А може би модераторите трябва да отделят и залепят отделна тема "Групови поръчки от Падок" или нещо подобно.
                                Не е проблем да се направи отделна тема, но с какво ще е по различна като съдържание от тази?
                                Форума ни дава достатачно начини за комуникация между нас (съобщения на лични,изпращане на потребителски бележки,написваш си GSM-а в профила и.....т.нт.А някой дори не искат да си напишат и местоположението в профила).
                                А който има желанието за извършването на такава услуга ще го напише и тук.
                                Аз също поръчвам през ЧОВЕК от форума,който е прокарал вече пътя.
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X