Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поръчка на части от падок

    Привет,
    към края на месеца ще правя поръчка от падок - някой ако иска нещо - да пише.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Поръчка на части от падок

      Аз имам разни неща за поръчване - кажи до кога да ти прятя списък с патр-номерата.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Поръчка на части от падок

        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
        Аз имам разни неща за поръчване - кажи до кога да ти прятя списък с патр-номерата.
        Нека е до неделя, понеже понеделник/вторник ще поръчвам.
        И ако може направо линкове, че да не стават грешки
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Поръчка на части от падок

          ОК. Утре-вдругиден ще доогледам какво ми трябва точно и ще ти ги пратя.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • От: Поръчка на части от падок

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            Привет,
            към края на месеца ще правя поръчка от падок - някой ако иска нещо - да пише.
            Я ги питай да ли при тях има от тия "тутурутки": SWITCH FRONT FOG LAMP Discovery 1

            ... да вземем 3-ри броя.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5321047 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:20.4 КБ
ID:5321048 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:5321049 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.JPG
Прегледи:1
Размер:5.9 КБ
ID:5321050
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • От: Поръчка на части от падок

              Мен ще ми трябват разни гарнитури, но още не е ясно каква дебелина, че има 3 възможни. До неделя няма да съм готов с това, така че ще ти пратя само парт номера за фаровете.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Поръчка на части от падок

                Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                Я ги питай да ли при тях има от тия "тутурутки": SWITCH FRONT FOG LAMP Discovery 1

                ... да вземем 3-ри броя.

                [ATTACH=CONFIG]385884[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]385885[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]385886[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]385887[/ATTACH]
                Аз ще ползвам веб-интерфейса за поръчки, мразя да си комуникирам на ханглийски.
                По парт номер го има:
                http://www.paddockspares.com/amr4138...h-frt-fog.html
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Поръчка на части от падок

                  Направих поръчката - само на моите и на Петракиев части.
                  След седмица се надявам да са тук.
                  Прикачени файлове
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Поръчка на части от падок

                    Обади се, когато ще поръчваш пак части. Трябват ми 2 центробежни ротора (филтри) за моторното масло на Диско-2.
                    Благодаря, Иван
                    0893322О93
                    http://www.brit-car.co.uk/product.ph...150&currency=1

                    Product Code: ERR6299.
                    ERR6299. CENTRIFUGAL ROTOR TD5 DEF/DIS (P)
                    For information on product naming conventions, please see our Glossary of Terms
                    Weight: 0.228 Kg
                    Dimensions: 7cm x 9cm x 9cm
                    Superceded Product Codes: ERR6099R ERR6299R
                    Our Price: £5.98 (+ £1.20 VAT in EU)
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • Технически въпроси относно РР класик и части от Падок!

                      Здравейте,

                      Направих няколко успешни поръчки от Падок, но сега имам известно затруднение. Поръчах ето тези дискове: http://www.paddockspares.com/brakeki...d-from-ga.html
                      но сега трябва да взема и апарати за тях но незнам кои. На едни пише RH а на други LH. Какво означават тези символи? ето пример: http://www.paddockspares.com/parts-a...-axle.html#p=2
                      Задните са тези: http://www.paddockspares.com/brakeki...sor-wires.html
                      Какви апарати трябва да взема за тях?

                      И последно. Майстора ми каза че ми трябва някъква ябълка отзад която е разбита и е много зле. Някъде централно се намира отзад. Утре ще разбера точно какво е. Ще пиша ако може някой да ми каже откъде мога да го закупя или да ми го ремонтират че той вече доста време търси и сме до никъде.

                      Благодаря предварително!

                      Коментар


                      • От: Технически въпроси относно РР класик и части от Падок!

                        LH -ляво; RH -дясно.

                        "Ябълката" би следвало да е това:
                        http://www.paddockspares.com/anr1799....html?___SID=U
                        http://www.paddockspares.com/tre76rs....html?___SID=U
                        http://www.paddockspares.com/anr1799...-lockheed.html
                        като аз бих взел един от първите два варианта. Има един още по-евтин, но едва ли си струва икономията.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Тюх - преместихте ми темата в "проблеми..." и този път - проблем...
                          От английската спедиторска фирма са пратили пратка 12+ килограма, а спиди твърдят, че са получили 4+ кг. пратка...
                          И ми липсва само кардана...
                          Са събирам докиментите да се карам със спиди гонзалес...
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Хммм - писах два дена мейли на тези от падок и те... взеха, че ми изпратиха нов кардан - днес ми писаха с линк да си следя пратката в интерлинк.
                            Този път пратката е 10 кила и да се надяваме, че няма какво да се изгуби по пътя.
                            Междувременно ми се обадиха (щот пуснах сигнал) и от спиди, че почват комуникация с интерлинк що те са написали 12 кила, а при спиди са дошли 4,5...
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Еми колега най-много да ти станат 2 накрая

                              Коментар


                              • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Кардана доде и е монтиран. От падок не роптаха хич, значи може и тяхна да е грешката
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X