Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Дефендъра и други въпроси за него?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Вежди за Ленд Ровър Дифендър

    Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
    а точно такива гледах в Падока
    ето това ми трябва

    поздрави
    Утре ги имаш

    Коментар


    • #92
      До: Вежди за Ленд Ровър Дифендър

      добре идеално така ще мога де преценя все пак калника на дифендъра е доста по големичък от на едно джимни
      поздрави

      Коментар


      • #93
        До: Какво мислите за Дефендъра?

        Да не говорим че Дифендър с мек покрив може и да съществува в природата, но аз такъв съм виждал веднъж, и то в чужбина
        Знам че темата е от преди 3 години но... ето 2 DEFENDER-a с мек покрив,които видях в Гърция, черния даже е V8 ,белия незнам с какъв двигател е ,но съм сигурен че е бензинов,понеже в Атина са забранени дизелите.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-08-09, 14:25.

        Коментар


        • #94
          Поздрави на всички
          Мой приятел е придобил Дефендър 90 /къса база/ произведен през 1997 година с бензинов двегател. Мисля че е четирицилиндров. Помоли ме да потърся информация за горецитираната модификация, но след час работа с търсачката не намерих почти нищо за Дефендър - бензин. Разрбах, че двигателя е най-вероятно 2,25 или 2,5 кубика и край
          Моля за вашата помощ да споделите мнения и съвети за екслоатацията на подобна машина, както и от къде може да се намери сервизно ръководство за модела. Има се предвид не ръководство за експлоатация от потребителя, а такова с кодовете на отделните агрегати на джипа с цел пазаруване на резервни части по интернет. Ако го има на български ще бъде чудесно
          Бъдете здрави

          Между другото, елементите по ходовата част еднакви ли са и при двата двигателя - бензин и дизел?
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-10-09, 18:40.
          Nissan Pathfinder 2.5 dci

          Коментар


          • #95
            До: Въпроси за ЛР Дефендър 1997г. бензин

            Сигурно е 2-литровия бензинов MPi. Ше бере ядове с намирането на части за двигателя.

            Ако искаш дай VIN-а, той ше си каже всичко.

            Коментар


            • #96
              До: Въпроси за ЛР Дефендър 1997г. бензин

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Сигурно е 2-литровия бензинов MPi. Ше бере ядове с намирането на части за двигателя.
              Ако искаш дай VIN-а, той ше си каже всичко.
              Благодаря Това ще стане най-рано утре.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-10-09, 09:04.
              Nissan Pathfinder 2.5 dci

              Коментар


              • #97
                До: Въпроси за ЛР Дефендър 1997г. бензин

                На вниманието на колегата "Лазар".
                VIN SALLDVAY8VA******.
                Номер на двегателя: 20T4HK06162130.
                Ще разчитам за някаква информация. В нета на български няма, на руски много малко, на английски може би има, но
                Последно редактирано от Lazar; 15-10-09, 18:45.
                Nissan Pathfinder 2.5 dci

                Коментар


                • #98
                  До: Въпроси за ЛР Дефендър 1997г. бензин

                  8-я знак ти е Y => 2.0l, 4 цил. Mpi, бенз.

                  Тук можеш да си провериш другото:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8&postcount=25
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-10-09, 18:43.
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Въпроси за ЛР Дефендър 1997г. бензин

                    Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                    8-я знак ти е Y => 2.0l, 4 цил. Mpi, бенз.

                    Тук можеш да си провериш другото:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8&postcount=25
                    Благодаря колега. Това ще бъде проверено. Свалих от форума и версия на "Микрокат", но след като напиша ВИН-а и натисна бутона "зареди" нищо не се случва. Имате ли възможност да ми обясните как се работи с това чудо.
                    Бъдете здрави.
                    Nissan Pathfinder 2.5 dci

                    Коментар


                    • До: Какво мислите за Дефендъра и други въпроси за него?

                      Да попитам стават ли (без да опират) гуми 255/85/16 за "Дефендар 90 тд5" с заводско окачване и на какви джанти?

                      Коментар


                      • До: Какво мислите за Дефендъра и други въпроси за него?

                        Първоначално публикуван от Краси Марков Преглед на мнение
                        Да попитам стават ли (без да опират) гуми 255/85/16 за "Дефендар 90 тд5" с заводско окачване и на какви джанти?
                        Джантите , които са оригиналните алуминиеви 7х16 са точните за този размер гума. По принцип стават всиччки от 6,5 до 8. според мен може и да опира , а може и да не опира, но ако сложиш фланци със сигурност няма да опира. Преди време карах с този размер с гуми Дънлоп грандтрек мт2 с фланци и колта се чувстваше перфектно.

                        Коментар


                        • До: Какво мислите за Дефендъра и други въпроси за него?

                          Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                          Джантите , които са оригиналните алуминиеви 7х16 са точните за този размер гума. По принцип стават всиччки от 6,5 до 8. според мен може и да опира , а може и да не опира, но ако сложиш фланци със сигурност няма да опира. Преди време карах с този размер с гуми Дънлоп грандтрек мт2 с фланци и колта се чувстваше перфектно.
                          Здравей колега! Благодаря за споделения опит.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X