Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия Дифендър ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Новия Дифендър ???

    Първоначално публикуван от Muerte Преглед на мнение
    maikallllll Уредите са от Discovery 3 ане от Форд но това няма значение!
    P.S Това което си снимал много много нетрябва да го показваш. Че ако разберат!!!
    Извинявам се за късното включване, но прословутите Терми ги има от доста време в интернет на страницата на http://optixco.com/. Ще ми е интересно някой да сподели разликите + и - м/у Дефендер 2,5 ТДИ и Тд5(4) - незнам точно какъв е модела на снимките от Елхово.

    Коментар


    • #77
      До: Новия Дифендър ???

      Последното,което ми попадна е предположение на журналистите от Auto Bild allrad в броя за декември 2009г.Казват,че имат "вътрешен" източник на информация от Land Rover,така че предполагам,че има около 50% истина в информацията.Може би най-достоверното е по отношение на каросерията,която вече ще е стоманена.Двигателите ще са четирицилиндрови,което със сигурност ще е така.За всички е ясно и,че ще се наблегне на комфорта и поведението на асфалт.Един от най-интересните въпроси е и дали рамата ще бъде интегрирана в каросерията или ще остане както до сега(според мен ще е интегрирана).Има и още интересна информация свързана с останалите модели на марката.
      Ето и една снимка на картинката от списанието,която показва възможната бъдеща визия на модела.Изглежда страхотно,както и до сега.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #78
        До: Новия Дифендър ???

        Въпрос на вкус...Старият е по- готин ,според мен.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X