Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да сложа или да не сложа / 2"/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да сложа или да не сложа / 2"/

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Тази седмица поръчваме кита. Очакван пуск - след 10-тина дни.
    А преди тях пак ще купувам гуми. Бриджстоун Дюлър АТ -/някой беше с такива на годишнината/
    Отзиви, инфо?? , щото не съм ги купил още и мога да сменя избора.
    Аз съм точно с такива гуми, 255/65/16 А/Т и определено съм доволен, не са шумни, зимата се държаха добре на лед и сняг, в калта не носят.
    "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

    Искам България чиста!!!

    Коментар


    • #17
      До: Да сложа или да не сложа / 2"/

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Тази седмица поръчваме кита. Очакван пуск - след 10-тина дни.
      А преди тях пак ще купувам гуми. Бриджстоун Дюлър АТ -/някой беше с такива на годишнината/
      Отзиви, инфо?? , щото не съм ги купил още и мога да сменя избора.
      За гумите, щом си избрал АТ, аз бих ти препоръчал БиЕф Гуудрич. Аз съм изключително доволен. Дори в калта, ако не е прекалено мазна и дълбока, като ги развъртиш дават добър ефект. Не са много шумни, а от проверени хора имама информацията, че на сняг са отлични. Мисля, че има отделна доста обширна тема за тези гуми някъде във Форума, потърси я. Аз искренно ти ги препоръчвам.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        До: Да сложа или да не сложа / 2"/

        И аз знам, че АТ БФГ е по-добрата гума, но незнам цената, колко се различава...

        Коментар


        • #19
          До: Да сложа или да не сложа / 2"/

          ...2" Delphi De Carbon на L.R DISCOVERY-200Tdi... тук
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #20
            До: Да сложа или да не сложа / 2"/

            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
            ...2" Delphi De Carbon на L.R DISCOVERY-200Tdi... тук
            Пепи, това не е тествано от наши хора, а пружините на Бритпарт и амортисьорите на Прокомп са монтирани от доста време на Диското на Мъро(Chico)

            Коментар


            • #21
              До: Да сложа или да не сложа / 2"/

              А може към края на седмицата да направим "свръхизмервания"
              /надявам се/
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #22
                До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                Дано да няма ядове. Обаче...Цецо, чашките на амовете ще трябва да се изрежат.

                Коментар


                • #23
                  До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                  Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                  Дано да няма ядове. Обаче...Цецо, чашките на амовете ще трябва да се изрежат.
                  Цецо, ако става въпрос за чашките, които са на задните носачи и амовете влизат в тях, задължително. Новите амове са малко с по-широки тампони и от напрежението, което се получава в чашката, се късат. Аз така скъсах чисто нов амортисьор Ловеллс. На всяка цена ги махни тия проклети чашки. При мен бяха заварени с 4 капки заварка и Митко Фулдата ги изби с длето.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                    Колега , не ги слушай тия -само ти гледат сеира! Не слагай никакъв лифт!!!Повдигнеш ли го веднъж -край с тебе, тръгнал си по наклонената плоскост . болеста се развива ,а хапчетата са скъпи
                    ПП.Извън майтапа - не зависимо от 2-та инча ,стабилноста ти ще се подобри- окачването е ,,по-твърдо'' от щатното.Какво да си избереш ,като марка?Затвори очи и каквото и да хванеш е добре.Малко са хората които са карали един и същи автомобил с различни марки окачвания , а само тяхното мнение е вярно.
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Насов, аз съм с Ловелс, но поради технологичен проблем на носача отзад скъсах един от задните амортисьори и ги смених с Трайл Мастер. Колегите видяха на какви натоварвания ги подложих на Копривщица, и въпреки, че конструктивния дефект не беше отстранен тогава и амортисьорите бяха с един размер по къси от стандартните, те нямат дори драскотина. Вече се кълна в Трайл Мастер. Определено е по-здраво от Ловелс, поне амортисьорите. Но работните коне на Турбозмея, 2 Дискота и 2 Дифендъра са с ТJM и той също е възхитен от него. А колите се карат като служебни на тежък терен. Та в твоя случа май въпроса е дали да смениш хубавото окачване с друго хубаво окачване.
                      П.П. вече съм с правилните амортисьори и отстранен проблем
                      Аз съм един от малцината, карали с компоненти от 2 модела окачване и твърдо залагам на Трайл Мастер.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        Дано да няма ядове. Обаче...Цецо, чашките на амовете ще трябва да се изрежат.
                        А къде са тези чашки? И ти и Злати и Яро говорехте за това. Аз чашки не виждам.
                        Към ухото ли е или към шпилката?
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          А къде са тези чашки? И ти и Злати и Яро говорехте за това. Аз чашки не виждам.
                          Към ухото ли е или към шпилката?


                          На този, както и на мойто е с шайби.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение

                            На този, както и на мойто е с шайби.
                            Както и на моето. Какво да режа тогава?
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                              Значи няма нужда. Всичко е наред.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да сложа или да не сложа / 2"/

                                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                                Пепи, това не е тествано от наши хора, а пружините на Бритпарт и амортисьорите на Прокомп са монтирани от доста време на Диското на Мъро(Chico)
                                Съгласен съм с теб, това също не е моето окачване ...качих го само като информация....докато се ровичках в....

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                .... 4 капки заварка и Митко Фулдата ги изби с длето.
                                Ааааа за Митко Фулдата ли казваш....Злати, знам го аз него знаам...

                                А Цецо нищо не казва само пита и си трае,каква марка е,от къде,колко...?
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X