Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Внимавайте с тази стоп машинка все пак. На нея пише при демонтиране, да не се инсталира отново, а да се подмени с нова. Този Brake Switch подава сигнал не само за стоп светлините, а и към TCU на автомата и както е описал тук onufriz
    е за "еднократна употреба". В нея има тресчотка. Като е нова е напълно излязъл щока. Слага се на място и като го подпре педала се саморегулира.
    -и най-важното:

    Решението - вадиш стоп машинката, издърпваш щока да излезе максимално и монтираш докато педала на спирачката е натиснат. После пускаш педала и той натиска щока (тресчотката) колкото е необходимо.
    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
    First impression is not always true. Get inspired.
    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
    Reading is sooo boring, unlike writing!

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
      Внимавайте с тази стоп машинка все пак. На нея пише при демонтиране, да не се инсталира отново, а да се подмени с нова. Този Brake Switch подава сигнал не само за стоп светлините, а и към TCU на автомата и както е описал тук onufriz-и най-важното:

      Аз вече си поръчах нова,ще дойде средата на март около 30-40 лв,но в неделя ще пробвам и това "побългаряване " да видя има ли ефект,защото сега като светнат ABS и Brake и автопилота се изключва.

      Коментар


      • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

        Колеги,да не отварям нова тема искам да помоля,ако някой има за продан камбана за скоростна кутия за Чероки 2,5 бензин-88г.и феродов диск,да пише.Както винаги,работата е спешна!

        Коментар


        • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

          Първоначално публикуван от tomil Преглед на мнение
          Колеги,да не отварям нова тема искам да помоля,ако някой има за продан камбана за скоростна кутия за Чероки 2,5 бензин-88г.и феродов диск,да пише.Както винаги,работата е спешна!
          Аз имам.
          ------------------------------------
          тел. O878 9ЧЧ 999

          Коментар


          • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

            След като взех джипа след лифтване, още на първите проби се счупи редното каре на предния кардан. При мен е така наречения CV-joint който е по- скъп и чуплив от обикновено каре кръстачка.
            Та искам да направя така наречение CV joint to U joint swap , затова ще ми трябва преден кардан от черок или гранд преди 96та година (тазманиецо продава в съответния подфорум) Другото нещо което ще ми трябва е т.н. Yoke който влиза в предния диф и за него се захваща карето кръстачка.
            Ако някой случайно му се намира ще съм много благодарен, а ако има и кардан може да го спася от двете неща в комплект.
            Поздрави,
            Жоро
            Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

            тел. 0897818449

            Коментар


            • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

              Здравейте колеги,
              имам проблем с дистанционното (не излъчва сигнали) имате ли представа от къде мога да закупя друго за части, или ново и да се програмира.
              Самото дистанционно е с ключ и имобилайзер с 4 бутона откл,закл,багажник и паник.
              Jeep-а е Либерти 2006.
              Благодаря на отзовалите се

              Коментар


              • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

                Здравейте,от скоро съм в отбора с GRAND WJ 4,7 99 г.
                Предишия собственик ( в Италия) е махнал мотора,който върти клапите за въздуха в купето,намиращ се в краката на шофьора, и калпата за рециркулация.
                По всички морги парното е продадено, ТА АКО НЯКОЙ ИМА ТЕЗИ ЧАСТИ МОЛЯ нека да ми звънне 0888 49 88 54-Иван ще ги купя.
                П.С. От десен волан не става,рамото което влиза в мотора е огледално.

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Мотора е махнат, защото, най-вероятно клапата е счупена. Търси си и клапа.
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Беше махнат и този зад жабката,чиято клапа се чупи най-често.Него го купих от Радо от Летоструй, сложих го и клапата работи.
                    Според мен клапите са здрави,явно предишния собственик е имал някаква алергия,защото духаклките бяха запушени много професионално с парчета от алуминиев рифел. Мотора е свален,а клапите бяха хванати със свински опашки.Истински парадокс.

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Днес намерих моторче и клапа от моргата в Големо Село до Дупница.

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        ако мога да се обърна към някой от вас за оглед. Аз съм нов във форумът и карам най тромавата кола -3,1тд jeep. За мен е добра защото съм фен на хонда а вече с черокито нямам актове за превишена скорост. но като всяка кола и тя след 3г. се разболя. Аз съм от Пловдив и ако мога да доида до някой колега в близост до Пловдив за консултция по ходовата част. Казвам се Румен и телефонът ми е 0888 928 351 Благодаря ви предварително.

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Обади се на Стоян , той е от Пловдив също.Тел.-0898620306.Той е твоят човек!

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Здравейте, имам WJ 2002, 2,7CRD. Прецака ми се BCM (Body Controller Module) - внезапно спряха ел. стъклата, единия мигач, плафоните, CD управлението от волана и прочее дреболии.
                            От Балканстар се изказаха доста странно - оставяш я тук да го извадим и пратим, след 20 дни ще дойде нов, обаче... може и да не стане. Да не говорим какви пари им се привидяха.
                            Някой може ли да сложи едно рамо?

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              200 паунда
                              http://www.ebay.co.uk/itm/JEEP-GRAND...#ht_927wt_1396
                              Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                              тел. 0897818449

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                колеги търся спешно това : http://www.quadratec.com/products/52012_03.htm цената на тази "пружинка" е 3,50 лева но я няма никъде дори и в балканстар.за доставка трябва да чакам 1месец само да поясня тази пружина или зегерка не знам точно как се казва държи вилката с лагера на съиденителя в ябалката. джипа ми е гранд чероки 2.5 тд 1998 взимам всякаква дори втора употреба спешно.тел.0895825555

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X