Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    колеги от къде мога да намеря секторна кутия за ГРАНД ЧЕРОКЕ 2,7 CRD 2002.Захващането е с 4 болта.Питах във поне 20 автоморги нямат.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Търся гайката която е върху помпата за хидравлика сълзи и капе хидравличка течност от там.В балканстар я гледаха може да се поръча но цената е убийствена 140 лв с доставка.Джипа е Grand Cherokee 2.7 CDR 2002 г.
      Ако някой има тази част втора употреба нека пише.

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        140 лв. е само гайката.
        За съжаление само с нея не става.
        Трябва да си купиш и маркуча.
        И не една, а две гайки.
        Щото са за еднократна употреба. И няма как да ги искараш старите, читави.


        Единствения начин да не даваш луди пари е да го побългариш.
        Най ме е страх от хора без мечти...

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Някой който го е поръчвал може ли да даде номер на комплекта гайки+маркуча за който е писал колегата в горния пост евентуално да се опитам да го потърся по фирмите за авточасти .
          Джипа е Grand Cherokee 2.7 CDR 2002 г.
          Благодаря предварително.

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Маркуча е минимум 75 долара.
            http://www.usa-auto.ru/p89972C2003.html
            http://parts.auto.ru/map/brand/chrysler/52089501AA

            Една гайка е още толкова.
            Три по 75 долара, шипинг...


            Помисли за направи си сам!
            Най ме е страх от хора без мечти...

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Здравейте, колеги. За този маркуч ли става въпрос?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:power-steering-pressure-hose-52088916AB-m_1641.jpg
Прегледи:1
Размер:6.3 КБ
ID:5391707

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Не, този е другия, от перката до секторната кутия!
                Най ме е страх от хора без мечти...

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Колега имам маркуч здрав за подаряване, за хидравлика, високо налягане, гумен с две метални части, дай размери (дължина, цолов диаметър на резбите). Ако не намериш, аз моя го смених от магазин за хидравлиза за 33 лева маркуч с накрайници, гайки и уплътнения, издържа мисля на около 200 атм.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Първоначално публикуван от chakalaa Преглед на мнение
                    Някой който го е поръчвал може ли да даде номер на комплекта гайки+маркуча за който е писал колегата в горния пост евентуално да се опитам да го потърся по фирмите за авточасти .
                    Джипа е Grand Cherokee 2.7 CDR 2002 г.
                    Благодаря предварително.
                    Преди време имах същия проблем колега - не успях да намеря нов маркуч , а и 140лв. за гайка на БС - не.
                    За бензинови двиг. няма проблем , но за 2.7 CRD никаква доставка от никъде и както ти е предложил и колегата - побългаряване .
                    Фирми за възстановяване на хидравлични маркучи много - моят е вече побългарен (визуално не можеш да разбереш) и течове няма.
                    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Защо да е побългаряван? На всякъде срещу 20-30 лева ще ти направят маркуч с необходимата дължина, диаметър, налягане, устойчивост, гайки и уплътнения. Качеството въобще не го поставям под въпрос, защото магазините за хидравлика имат машини за кербовка както в заводите и е същото. Моят маркуч за който споменах е здрав и го подарявам, ако на някой му свърши работа да ми пише. На мен не ми е нужен понеже сменях хидравличната помпа и ми идва къс, понеже на новата изхода за високо налягане е под друг ъгъл. Маркуча който подарявам е от 3.1 от изхода на помпата за високо налягане до кутията.
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Здравейте не съм влизал от няколко дни.Ще помоля някой от писалите по горе колеги да даде малко инфо къде да си закарам колата съответно къде може да направят такъв маркуч за да си реша и аз този проблем.
                        Благодаря

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Във всеки сервиз където ремонтират хидравлики или всеки един магазин който продава хидравлични маркучи и др такива. Но май ще е по-добре да си свалиш маркуча и да отидеш в магазина с него.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            За Granda ZJ - акумулаторите са по-специфични. Обърнати полюси и 140 мм разстояние за планката отгоре. Кой производител и модел са с тези специфики?

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Намерих отговора на последния въпрос - Банер 80 Аh. A на някой да му се мамират 2 фара за Гранд ZJ? Имам 2 чисто нови от USA, но са с различен цокъл за крушките и закрепване...

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Здравейте,
                                Някой може ли да ме ориентира от къде мога да проверя какви масла за скоростна кутия, диференциал и хидравлика ми трябват за Jeep Cherokee 2003 2.8CRD 150hp дизел, автоматик?
                                Също така търся филтри и гарнитура за скоростна кутия, жило за преден капак, амортисьор за преден капак и фасунга за преден

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X