Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    днес преобух Белчо със зимните галошки... ще им е трета зима на мишелинките. видяха ми се повтвърдени, което не ме очудва при неадекватните температурни толеранси +/- 20*С през зимите в последните години...
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Аз пък днес смених антифриза и промих охладителната система.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Смених маслото в СК, оправих един спукан маркуч и разни козметични дреболийки по-купето.
        Warp. Timewarp.
        Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
        LZ1VAS

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Какво направих по джипа днес
          Карах го
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
            Карах го
            Е а дано да има повечко такива мнения, отколкото такива с ремонти
            Warp. Timewarp.
            Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
            LZ1VAS

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Днес смяна на всички опрастени на конзолата на горивния филтър и няма въздух вече и съм хеппи еи много "на -та"
              GRAND CHEROKEE 3.1 TD -1999
              YAMAHA R1 -1999

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Купих му акумулатор !

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  За да не се пълни настоящата тема с дискусии за Гранд-а, продаден от колегата Carburettor, темата за продажбата му е възстановена и отключена за коментари по същество в съответния раздел и мненията са преместени там.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Сложих му газ,но още нямам впечетления,май във високите варви по малко,но може и да бъркам.
                    grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Какво направих днес по джипа.. Ништо!!! Ставам сутрин влизам в джипа гранд чероке и не иска да запали,
                      да го запаля на гуране няма как щото е автоматик доиде саседа сас едно берлинго опитахме с кабелите пак не стана има нафта има и добавка от лукоил,,, в момента сам в Несебар ако някои има някакво мнемие от какво би могло да е това нешто Моля да пише ако пак някои може да ми препорача някакав сервис в несебар пак 6те ми помогне поздравления от морето
                      Последно редактирано от pharm.zoran; 18-11-11, 10:33.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        След като преди 1 месец смених задния семеринг на коляновия вал на Jeep-a (3.1 td 2001г.) теча на масло си продължи.Тук веднага ще кажете спукана ти е плочата но не е -здрава е.
                        Днес като поразглобихме стана ясно че има маслена пътека от самия семеринг(ELRING).След направената рекламация (никакви проблеми от страна на ТЕХ КО) замених въпросния с оригинален на Mopar който е доста по различен не като качество а като модел въобще.
                        За сега няма нито капка.Дано да е решен проблема!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Дайте му яко ток да запали,после сервиз.Пътна помощ има един номер-146.Успех!
                          Grand Cherokee 2.7crd Limited

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Смених му крушките на фаровете, с ей такива...



                            На късите са си оригинални Sylvania, само че Silver Star...чел съм добри думи за тях. Дългите, си светят добре и така, ама реших да пробвам тия и-бейски ментета. Всъщност, от тях ползвам вече няколко месеца (само че, обикновени, бели) и засега няма проблем, и си светят много добре. Сега, реших да сложа тия супер бели да видим, ще има ли разлика.
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                            0877стоидевет215–Радослав

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Смених си кормилния телескопичен вал с каретата ....на стария едното каренце /това до кормилната кутия/ имаше аксиален луфт над 4 -5мм а другото каре се беше яко спекло . . . ..

                              Втора употреба от Гранд 5.2, разлика няма. сега волана стана песен .....

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Здравейте нов съм в форума от един месец съм горд собственик на Джип Чероки 2500 тд 2000г. и тепърва ще си развивам фантазията с него !Днес като за начало поставих допълнителни фарове защото тъй като е леко навдигнат и се получава една мъртва точка на около два метра пред муцуната а аз нямам оригиналните халогени....И така забих му едни на хела правоъгълни които имах в гаража!
                                Христо Георгиев-0889022988
                                Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X