Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    В rockauto са в Accessories, Floor Liner и за багажника съответно в Cargo Area Liner. Има само тази марка - Outland Automotive.
    Тука са за 5.9, например: http://www.rockauto.com/en/catalog/j...oor+liner,1297
    След като се намери вече марката, в ebay се търси за "outland automotive jeep floor liner" и излизат и в различни цветове.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Благодаря silverfox, ще поръчам само предни от тезиhttp://www.ebay.com/itm/391295017-Bl...3D380925340579
      дано станат,че като гледам каква скъпотия е комплекта ще сложа некви други от зад останали от преди.
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        При такъв шипинг, аз съм пас. Над 200лв стелките с доставката... Няма начин братята китайци да нямат аналог
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          При такъв шипинг, аз съм пас. Над 200лв стелките с доставката... Няма начин братята китайци да нямат аналог
          Наистина са скъпички! На колегата Евтимов са излезли 300лв през РокАуто.
          А тук,шипинга колкот стелките Те златни бе,пък иначе имат голям вид
          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            В rockauto са в Accessories, Floor Liner и за багажника съответно в Cargo Area Liner. Има само тази марка - Outland Automotive.
            Тука са за 5.9, например: http://www.rockauto.com/en/catalog/j...oor+liner,1297
            След като се намери вече марката, в ebay се търси за "outland automotive jeep floor liner" и излизат и в различни цветове.
            Отдавна съм хвърлил око на тези стелки, но ме спираше високата цена + липсата на отзиви за тях.

            Имат ли някакво закрепване предните стелки или се разчита на това, че са тип "леген" и застават плътно на местата си?

            Ти кой модел взе отзад с две стелки или една цяла минаваща над "тунела"?

            Ако може малко впечатления...

            Мерси.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Да вметна новостите по Ганчо. Вчера му смених черирите накрайника на кормилните пръти. Колосална разлика! Макар 2 от старите да не бяха разбити, реших да сменя всички, така и така ще минавам реглаж.

              Резултата, колата вече държи права линия и с пуснат волан. До сега не ми се е случвало да има такъв луфт в управлението на автомобил от разбити накрайници. Мислих си, че тая стрянност с луфта във волана е особеност на грандовете, но явно не е.
              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                Да вметна новостите по Ганчо. Вчера му смених черирите накрайника на кормилните пръти. Колосална разлика! Макар 2 от старите да не бяха разбити, реших да сменя всички, така и така ще минавам реглаж.

                Резултата, колата вече държи права линия и с пуснат волан. До сега не ми се е случвало да има такъв луфт в управлението на автомобил от разбити накрайници. Мислих си, че тая стрянност с луфта във волана е особеност на грандовете, но явно не е.
                Дам, миналата седмица и аз ги смених и четирите. Също, като при теб , бяха си тръгнали левите но сметнах за разумно да си спестя нерви и време, затова поръчах и четирите.Купих си на Moog и сега се чудя дали не сбърках.Чух противоречиви мнения за всики марки в БГ. Излязоха ми по 70лв/бр и отделно труд и предница за още 80лв.С колко се размина ти?
                Yamaha XV1900-личен
                Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Аз избрах fortune line, цена около 30лв за накрайник. Имам предходен опит с марката и съм доволен - носачи, накрайници, шарнири. Нямам навика да правя компромиси с цените, но при тройна разлика... И каквото и да ми говори някой, реално нищо в другите накрайници не виждам да струва 100лв...

                  Та генерално около 200лв накрайници + смяна + реглаж.
                  Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                  Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Тези Fortune Line откъде пазаруваш?
                    Ако може линк към магазина. Мерси.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      дравейте колеги и горди собственици на JEEP.
                      Честит празник, на тези който празнуват.
                      Преди време усетих, че нещо кутията издава не характерни симптоми като: паля, давам на D, и колата не помръдва, слагам на R ( за "рали" ) и започва да пълзи (назад), но на D - трябва да се подадът малко обороти за да помръдне и тръгне. Оказа се че имам теч на масло. Първоначално течеше от връзката към радиатора на охладителната система - там го поправих, но се оказа че ми течеше масло и от картера. Там го установих когато започнах да сменям маслото на кутията. Бях долял към 2 литра ново масло, и сякаш се пооправи. И ето че дойде момента да се смени олиото с филтъра. Моята кутия е 42RE. Имам само един филтър, за другите модели проверете по VIN номера на колата си.
                      Ако имате време, желание и хъс, можете да си смените маслото сами.
                      Необходими инструменти:
                      1. Голямо корито или леген с голяма вместимост (1 метър на 1 метър)
                      2. Трисчотка с удължител
                      3. Камък 13 мм.
                      4. Торс звезда (проверете си ръководството и кутията - всеки филтър е сам за себе си)
                      5. Течна гарнитура. - която да издържа на висока температура и трансмисионно масло.
                      6. Парцали и/или хартия с която да зачиствате мазнотията и мизерията.

                      Ако имате гараж и доста време може да направите много по-вече от колкото мен. Хубавото е, че гарнитурата между картера и кутията е пластмасова, и е пре-използваема (освен ако не е сцепена или спукана). Една от големите тъпотии е, че картера или капака няма пропка за източване. Което прави работата по цапотеща, и за това е желателно да имате леген или корито с голям размер, че да няма пръски навсякъде включително и по лицето. Повярвайте вкусът на това масло не е хубав!!! Естествено, ако ви се занимава, можете да си направите и пропка.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170430_103004.jpg
Прегледи:1
Размер:197.0 КБ
ID:5751930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170430_120927.jpg
Прегледи:1
Размер:227.9 КБ
ID:5751931Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170430_120947.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5751932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170501_080004.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5751933
                      Последно редактирано от durtiq666; 01-05-17, 11:08. Причина: Вмъкване на снимки
                      It's a JEEP thing, something you won't understand!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от Rotkod Преглед на мнение
                        Тези Fortune Line откъде пазаруваш?
                        Ако може линк към магазина. Мерси.
                        Пращам на ЛС, че иначе сигурно някой ще изтрие линка. За справка, фортун лайн предлагат и интеркарс, но има и от къде да се поръчат от нета - аутопауър примерно, а и на някои други места.
                        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Колега,прати линк и на мен,ако обичаш!

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Изпратено!
                            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                              Изпратено!
                              Моля и на мен!
                              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Благодаря,колега!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X