Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Леко виене и лека вибрация при по-висока скорост WJ 4.7 Quadradrive ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Леко виене и лека вибрация при по-висока скорост WJ 4.7 Quadradrive ?

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Ти не разбра ли, че дедото е корифей на жипки, ама няма туй дето повдига махината с чвтирите гуми във въздуха?ю
    С Калоян - чухте ли се?
    Все още не съм ще му се обадя след вторник. Деди ще ми сменя тампоните на А рамото. Явор ми остави здраво каре задно преден кардан за тест ще го сменим, ако не стане нищо, в което почти съм сигурен ще му звънна на човека задължително!

    Коментар


    • #47
      От: Леко виене и лека вибрация при по-висока скорост WJ 4.7 Quadradrive ?

      Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
      Махал ли си кардани за да разбереш от кой диференциал вие? И при мен го има виенето на около 90-110 км/ч и се чува точно все едно караш по релефна маркировка, но по-високо. Вибрации при мен няма.
      п.п.
      Сега се сетих, че е когато поддържам скоростта на равен път(демек чува се когато не ускорява джипа), но при мен има и друг звук пак от диференциала(като автобус Чавдар примерно ), но при ускоряване на втора или трета предавка и ниска скорост.
      Не все още не съм. Деди понякога е труден и често уоптребява "в един по-късен етап", утре съм на планиран ремонт и евентуално ще се тества. Сега е момента, ако някой има идея или ако иска да тестваме нещо заедно с размяна на части да пише.

      Тъй като аз се разрових и по руските форуми там един пичага с вибрация си беше разрешил проблема с баланс на карданите. Нещо да сте чували от тук от там подобно?
      Последно редактирано от fogost; 20-06-16, 11:13.

      Коментар


      • #48
        От: Леко виене и лека вибрация при по-висока скорост WJ 4.7 Quadradrive ?

        Първоначално публикуван от fogost Преглед на мнение
        Тъй като аз се разрових и по руските форуми там един пичага с вибрация си беше разрешил проблема с баланс на карданите. Нещо да сте чували от тук от там подобно?
        Най-пълното (и всяващо шок и ужас) руско четиво за диференциали...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #49
          От: Леко виене и лека вибрация при по-висока скорост WJ 4.7 Quadradrive ?

          Абе, кво стана с тоя форум, що се върна 1 месец назад? Баси..

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X