Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифт на XJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Лифт на XJ

    Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
    Предните карета стават от някаква японска кола 11лв броя. В смисъл носи старото и не споменаваш JEEP и казваш ей тЕтИковУ и ти го дават за 11кинта
    Би ли се поразтърсил да ми кажеш от каква кола стават, че предно дясно го купувах втора ръка за 40гущера, а сега ми трябва и лявото.

    Поздрави !

    Коментар


    • #77
      От: Лифт на XJ

      Не знам, тая схема ми я каза Димата, влезнах в един магазин на Козлодуй и казах е такова, той ми вика за каква кола, викам не знам, майстора ме прати и за едно такова и оня мери нещо вика аа ето го 11лв Просто отиваш и така. Магазинчето беше като тръгнеш от Мария Луиза, по Козлодуй, на 30тина метра в дясно, едно малко е но много заредено. Ако искаш звънни ще ходим заедно

      Коментар


      • #78
        От: Лифт на XJ

        Когато имам път ще звънна - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

        Коментар


        • #79
          От: Лифт на XJ

          Айде да си завърша темичката. В петък надвечер ме застрбя главата от вътрешната страна и реших да пробвам с подложки така и така ги имам - кво пък. Резултата - с 4см. подложки предницата и задницата станаха равни, даже задницата бе с една идея по-висока. Направих тестдрайв и не намерих абслютно никаква разлика спрямо без подложки, само дето джипа стоеше по-висок отзад. Но на следващия ден съвсем случайно се натъкнах на чисто нов комплек ресьори, пък и на прилична цена, та вече си има нови ресьорчета + нови скоби.
          Благодаря на всички отзовали се

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03105.jpg
Прегледи:2
Размер:114.4 КБ
ID:5422928
          Поздрави !

          Коментар


          • #80
            От: Лифт на XJ

            И аз май съм за комплект ресорчета

            Коментар


            • #81
              От: Лифт на XJ

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              И аз май съм за комплект ресорчета
              Ами какво чакаш

              Коментар


              • #82
                От: Лифт на XJ

                Ще купувам, ама се чудя дали цял лифт да не си поръчам комплект, или с сегашния и тия да ги реставрирам, че единя лист съм скършил даже

                Коментар


                • #83
                  От: Лифт на XJ

                  Но на следващия ден съвсем случайно се натъкнах на чисто нов комплек ресьори, пък и на прилична цена, та вече си има нови ресьорчета + нови скоби.
                  Благодаря на всички отзовали се
                  Поздрави ![/QUOTE]

                  Колега би ли споделил нещо за новите ресори защото и аз съм за такива цена и кеде ги намери
                  JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
                  0887 67 08 79

                  Коментар


                  • #84
                    От: Лифт на XJ

                    Първоначално публикуван от bokatta Преглед на мнение
                    Но на следващия ден съвсем случайно се натъкнах на чисто нов комплек ресьори, пък и на прилична цена, та вече си има нови ресьорчета + нови скоби.
                    Благодаря на всички отзовали се
                    Поздрави !
                    Колега би ли споделил нещо за новите ресори защото и аз съм за такива цена и кеде ги намери[/QUOTE]

                    АМи каквто вече написах случи се съвсем случайно. Имам приятел от Гоце Делчев и бях отишал до там на гости, заговорихме се за джипа с един негов съсед се оказа, че има чисто нови 2 пакета за чероки - щял да ги слага на неговото ама му го откраднали , та така се сдобих. Цената за която ми ги даде беше на половина ако си ги купиш от магазина. Иначе най-добре с поръчка от щатите - излизат към 350-400лв. можеш да попиташ Жоро-цска-то дето се занимава с тея неща.

                    Поздрави !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X