Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАСЛА и течности за нашите джипове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: МАСЛА и течности за нашите джипове

    Аз ползвам само Castrol Syntrax Limited Slip 75W140 от години и никой не се е оплакал
    А и цената му не е по-висока от горе описаните !
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #92
      От: МАСЛА и течности за нашите джипове

      Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
      Аз ползвам само Castrol Syntrax Limited Slip 75W140 от години и никой не се е оплакал
      А и цената му не е по-висока от горе описаните !
      Знам, че в него си имало добавката за LSD, но все пак слагаш ли отделно добавка от малкото шишенце на mopar или подобно?
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #93
        От: МАСЛА и течности за нашите джипове

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Това тук дали е истинско ?
        Немога да ти гарантирам , ако искаш истински Мотул звъни в представителството и ще ти пратят, адреса им е в сайта. А ако искаш мога да звъна и да питам колко ще излезе с нашата отстъпка и като ходя до Бургас да ти взема , ако те устроива.

        Коментар


        • #94
          От: МАСЛА и течности за нашите джипове

          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
          Знам, че в него си имало добавката за LSD, но все пак слагаш ли отделно добавка от малкото шишенце на mopar или подобно?
          А бе стига с тези вълшебни отвари! Добавката на Мопар са я предвидили да се слага в масла, в които няма добавка за LSD. За чий да се слага на продукти, на които си пише "Limited Slip"?!? То хубаво на мечо Пух принципа "Колкото повече, толкова повече", ама не е общовалиден.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            От: МАСЛА и течности за нашите джипове

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            А бе стига с тези вълшебни отвари! Добавката на Мопар са я предвидили да се слага в масла, в които няма добавка за LSD. За чий да се слага на продукти, на които си пише "Limited Slip"?!? То хубаво на мечо Пух принципа "Колкото повече, толкова повече", ама не е общовалиден.




            На други марки с шпер и това масло никой не слага добавки !!!
            Последно редактирано от edirangelov; 16-09-14, 10:40.
            Еди Рангелов : 0885 088 444
            Няма незаменими има незабравими хора !!!

            Коментар


            • #96
              От: МАСЛА и течности за нашите джипове

              И защо така мислиш ?


              Предният ти диф с LSD ли е...?
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #97
                От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                И защо така мислиш ?


                Предният ти диф с LSD ли е...?
                Ако въпросът е към мен - горе съм посочил
                C200FE (= Front, Electronic locking)
                C213RE (= Rear, Еlectronic locking)

                Това не е парт-тайм Тойота
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #98
                  От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Ако въпросът е към мен - горе съм посочил
                  C200FE (= Front, Electronic locking)
                  C213RE (= Rear, Еlectronic locking)

                  Това не е парт-тайм Тойота
                  Ами не е, не е...!
                  Що ти е тогава масло за дифове с ограничено приплъзване-такова ли се препоръчва?
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #99
                    От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    Ами не е, не е...!
                    Що ти е тогава масло за дифове с ограничено приплъзване-такова ли се препоръчва?
                    Да - нали съм пуснал извадка от сервизното ръководство за модела. Блокажите са пак с фрикционни дискове, но се притискат от електромагнит, не от масло чрез "героторна помпа", т.е. реагират по-бързо.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Да - нали съм пуснал извадка от сервизното ръководство за модела. Блокажите са пак с фрикционни дискове, но се притискат от електромагнит, не от масло чрез "героторна помпа", т.е. реагират по-бързо.
                      Ясно, сега вдянах
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        наближавам пробега за смяна на маслата в диференциалите, можете ли да препоръчате място, откъдето да си взема истински Castrol Syntrax Limited Slip 75W140 ? .
                        В Плевен има официален дистрибутор на Castrol. За дифовете си купих от тях. Но не се сещам коя беше фирмата Открих я в нета. Утре ще видя в гаража, кутията с която ми ги изпратиха.
                        Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
                        O8867З7I78

                        Коментар


                        • От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                          Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение
                          В Плевен има официален дистрибутор на Castrol. За дифовете си купих от тях. Но не се сещам коя беше фирмата Открих я в нета. Утре ще видя в гаража, кутията с която ми ги изпратиха.
                          Вносител на Кастрол беше Мотобул.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                            http://yacco-bulgaria.com/homologati...transmision%29
                            http://www.prospeed.bg/bg/affiliates/motul
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                              cveta68 още продава "Кастрол". Малко са й дебели цените, сравнени с тези из нета но ще взема от нея, вервам на добрите отзиви от, не знам защо, затворената тема, на която пуснах линк по-горе. Така и така ще сменям и на двете джипки, намерих и "Равенол" със същите данни, по-евтин от "Кастрола", та за едната кола ще взема такова. На двигателя на "Хемито" два пъти слагах "Равенол" щото друго 5w20 не намерих, после същите дистрибутори почнаха да продават и най-различни видове "Мопар" (вкл. за раздатки, АТФ и т.н. - дал съм линк в темата за АТФ+4) на прилични цени, но нямат за диференциали (имат 70w90 на "Мопар"). Почвам да се замислям дали "Равенол" не бутилират "Мопар", щом едни и същи ги продават ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: МАСЛА и течности за нашите джипове

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Да - нали съм пуснал извадка от сервизното ръководство за модела. Блокажите са пак с фрикционни дискове, но се притискат от електромагнит, не от масло чрез "героторна помпа", т.е. реагират по-бързо.
                                Това го забрави!
                                Най ме е страх от хора без мечти...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X