Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Колеги, проверихте ли дали няма лифт в кормилния прът и по-специално в частта където се съединяват двете части - в шлица? По принцип от там се появява един паразитен дразнещ звук като изпукване, но в зависимост колко е износена шлицата може да има и симптоми, подобни на вашите.
    Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
    Ямаха ХТ 600Е 95г.

    Коментар


    • От: Terracan

      В интерес на истината при мен джипа също дърпа надясно след като на реглажа казват, че всичко е супер ,но:
      -гумите са износени асиметрично
      -и тампоните на горните носачи оптред са за смяна като тези в дясно са леш. При разглобяване носача седи хлабав!

      Пак да кажа, че не всеки може да ви каже какво му е на ходовата част! Просто за да се хване всичко по окачването трябва и желание. Едно просто повдигане на подемника и разклащане с ръце не върши работа.

      Коментар


      • От: Terracan

        Ние и да гледаме колеги няма как да ги оправим. Ако може да препоръчате някой кадърен майстор в София ще сме много щастливи!

        Коментар


        • От: Terracan

          Мога да ти препоръчам Пламен Теракана, кара и поддържа доста хлебарки
          Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
          Ямаха ХТ 600Е 95г.

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
            В интерес на истината при мен джипа също дърпа надясно след като на реглажа казват, че всичко е супер ,но:
            -гумите са износени асиметрично
            -и тампоните на горните носачи оптред са за смяна като тези в дясно са леш. При разглобяване носача седи хлабав!

            Пак да кажа, че не всеки може да ви каже какво му е на ходовата част! Просто за да се хване всичко по окачването трябва и желание. Едно просто повдигане на подемника и разклащане с ръце не върши работа.
            Иване, аз имам купени оргиналните тампони и не ми се наложи да ги сменям. Ако си решил да ги сменяш, можем да се разберем за цена и да си ги махна от багажника...
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от tzetzo_slavista Преглед на мнение
              Мога да ти препоръчам Пламен Теракана, кара и поддържа доста хлебарки

              Може ли някакви координати на Пламен, моля!

              Коментар


              • От: Terracan

                Първоначално публикуван от riba Преглед на мнение
                Може ли някакви координати на Пламен, моля!
                0878626272
                Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                Ямаха ХТ 600Е 95г.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                  Иване, аз имам купени оргиналните тампони и не ми се наложи да ги сменям. Ако си решил да ги сменяш, можем да се разберем за цена и да си ги махна от багажника...
                  За моя имам и за двете страни купени. Ако дойде един от клиентските той е за смяна ще ти пиша задължително!

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Кога светка тая лампа за резервата? Два-три пъти вече си играя на нерви, но така и не я видях. Рано ли е, или просто не работи(проверено кружката е здрава)?
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лампа гориво.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5812360

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      При това положение на стрелката, моят изминава още около 120-130км.
                      В миналото ще остане, каквито сме били...

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Спри надолу по стръмен баир и при това положение ще светне. Моята светва като залепне стрелката за долната черта. Тогава почвам да карам внимателно, не за да не свърши нафтата а да не прегрявам подкачващата помпа, защото няма достатъчно нафта да я охлади.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Рано и е да светка , започва да премигва при около 10 литра , а при 7 свети постоянно.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Моята също не съм я виждал да свети, а съм проверявал крушката, но все си мисля че при това положение на стрелката би трябвало да свети. Зареждал съм по 70 литра без да е светнала преди това резервата.
                            Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                            Ямаха ХТ 600Е 95г.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Добре а при контакт свети ли? Защото при мен буквално не съм я виждал никога.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                При мен не свети при контакт , но съм я виждал да премигва при малко гориво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X