Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Преди това колата беше ли загряла?
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
      Преди това колата беше ли загряла?
      Извинявам се че нямах няколко дни достъп до интернет и не съм видял вапроса -минах с него за два дни над 1500км и в движение няма проблем но при работа на място спада температурата и при загрял двигател въпреки че вече не е толкова студено.

      Коментар


      • От: Terracan

        Това за мен е термостат!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Terracan

          Може и да не е термостат - пример - когато бяха големите студове , на място и при загрял двигател и надуто парно леко тръгваше надолу стрелката.Когато се движех стрелката стоеше между двете точки и не мърдаше. Същото е и лятото - при най големите горещини и изкачване на независимо какви баири стрелката ми не мърда. Та мисълта ми беше , че всичко това може да се дължи и на студа и виското , което бачка яко.

          Коментар


          • От: Terracan

            Darth много точно описва и при мен е точно така тази сутрин след като загря го държах да работи на място около 15мин и не спадаше.

            Коментар


            • От: Terracan

              Здравеите колеги някой знае ли от каде мога да взрма дюзи за 2005 терракан 163 коня втора употреба?благодаря

              Коментар


              • От: Terracan

                Дюзи втора употреба е най-глупавото което можеш да направиш....единственото по-глупаво е да смениш само една дюза с нова

                Най-удачното което можеш да направиш е да отидеш в някой от добрите сервизи за рециклиране, които тук са обсъждани в не една тема тук и си рециклирай всичките. После за известно време забраавяш за проблема, а някои дават и гаранция.
                ....!

                Коментар


                • От: Terracan

                  Напълно съм съгласен! Но за да рециклирам дюзите трябва да ги има а моите изчезнаха и в момента не ми се взимат нови за това турся въора употреба

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Мда. Колегата Виктор ти е казал. Забрави за втора употреба. Ремонтирай си твоите (всички)

                    Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Момци, продавам си Тери-то!
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Колеги малко смешно ама немога да сваля тялото на мигача и габарита да сменя крушка отгоре има един винт отвих го обаче се държи и на друго място и ништо не се вежда.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                          Момци, продавам си Тери-то!
                          ЩО?!?
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от milllen Преглед на мнение
                            Колеги малко смешно ама немога да сваля тялото на мигача и габарита да сменя крушка отгоре има един винт отвих го обаче се държи и на друго място и ништо не се вежда.
                            Има една или две пъпки който трябва да натиснеш малко по силно и ще излезе


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            08854467O8
                            LZ1YDA
                            Hundai Terracan 2.9 CRDI
                            Suzuki Samurai 1.1

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Смяна на концепцията!
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                                Смяна на концепцията!
                                Към ако не е нахално


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                08854467O8
                                LZ1YDA
                                Hundai Terracan 2.9 CRDI
                                Suzuki Samurai 1.1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X