Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
    Да и другаде срещнах добри отзиви. С каква хлабина идват оригинално?
    Иво,миналото лято сложих иридийки-японско нжк за 18лв бройката.Колега от някой от форумите ги доставя.Имат към 100к издържливост,та на тая кола не мисля да сменям свещи повече.Ако искаш ела ги погледни как изглеждат...

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Митак, тия TT-то на Денсо са 7 кинта, аз понеже обичам да сменям предпочитам да си сложа още едни такива след 30000км. Тук интерес за мен представлява технологията подобряваща уж горенето, а не издържливостта на иридийките. То и свещи ако спрем да сменяме, хептен мазоли няма да имаме.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Такаа, най после се хванах та смених 30-хилядните френски NGK с това което бях планирал. И.........подкарах нова кола.
        - много по респонсив ( отзивчив) стана двигателя в ниските.
        - много по безшумен при ускорение и висока скорост- явно са се губили цилиндрите от време на време.
        -празния ход и той един такъв мазно равномерен
        Може пък старите да са били сдали вече багажа, обаче тези определено ги препоръчвам с две ръце за газ- японско качество и то на тази смешна цена-6,90лв. на бр. Оригиналната хлабина е около 0,95мм Кутията ми направи много добро впечатление. За пръв път купувам неразпечатан комплект свещи, а не единични бройки. Ето опаковката.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0586.jpg
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5608956
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          От къде ги купи колега,ако не е тайна,че и аз трябва да сменям моите.

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            От Косер, водят ги и тях вносители на Денсо.
            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Благодаря колега.Жив и здрав да си

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                За нищо и да пишеш отзиви после, въпреки, че вероятно колкото по зле са били старите свещи толкова по-осезаема ще е разликата.
                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  След като хлопането в задницата започна да ме дразни, при последната смяна на масло имах възможност да разклатя и видя луфта в тампоните на стабилизиращата щанга отзад. При взимане на завой с по голяма скорост освен клатенето имаше и леко хърколене. Та взех си два броя тампони Blueprint за 3,80всеки. и с голям зор и пръскане развих 3 болта и четвъртия...........се скъса. Та игра дрелка, после нов болт с гайка отгоре. Съмнявах се в биалетки тъй като има минимално почукване като ги клатя но в движение нищо не се усеща.
                  "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Сложих 195/80/15 гуми. Определено стана по-мудна, но пък утихна доста (Yokohama Geolandar I/T+). Сега километража стана точен като GPS - вече няма аванта, с колкото караш, толкоз показва.
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Вчера смених филтри на газовото. Бая се беше наблъскал тоя за течната фаза в изпарителя за 50000км. Не усещам осезаема разлика във вървежа преди и след. Почистих PCV клапана че се чуваше пуфтене като загасиш двигателя.
                      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Здравейте.

                        1) Маслаце Total 5w30 + филтър.
                        2) И другите филтри без горивния, че карам на газ.
                        3) Едно тамоче на двигателя че беше скъсано (това което е до климатика)
                        4) Нов антифриз.
                        5) Намазаха ми тампоните на стабилизиращата щанга с някаква златиста грес, че нещо скърцаше много сериозно опред. Сега вече не скърца.
                        Honda CR-V B20Z 2001

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Днес и прихванах преден ляв калобран, че беше се скъсал и на моменти опираше в гумата.
                          А беше се скъсал, защото вчера един "убавец" с боклукчийски камион, направи маневра - без да прецени габаритите на камиона и я задра прилично /врата, калник,мигач на калника, калобран, джанта и гума/.
                          И това при положение, че бях паркирал нормално, на зелена зона. Тъкмо отивах към колата /бях на 40-50 метра/ и го видях, иначе щеше да се измъкне.
                          Въпреки, че имам протокол от КАТ, а и каско, пак е неприятно и си е разправия.
                          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Кофти работа Емич, дай снимки на щетите да поплачем дружно. Пък после като я оправят ще се порадваме пак дружно.
                            Аз пък вчера бях Хонда Спедитор Пренесох двулицев матрак 160 х 200 на покрива без багажник, вързан с две текстилни въжета със затягащи скоби, през рамките на предни и задни врати. По чудо вратите се затвориха без проблем и по чудо не литнах с матрака. Изминах 60км извънградско със средна скорост 38км./ч. и пристигнах за около час и половина. Когато слязох от колата, бях толкова щастлив, че най после свърши пътуването, че дори забравих да снимам да се порадвате искрено.
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Хе хе, ама ти си бил само за снимка
                              Виж на Емича случката не си е да ти се случва ама к'во да праиш ... стават такива работи!
                              Та като става въпрос за части да питам за проверени доставчици на такива у големото село, ... може и на лични?
                              Мисля си вариянт и с директни поръчки от Солун но не ми остава време да го проверя, а и не съм видял още голем зор.
                              И накрая оставам с убеждението, че посмъртно не могат да уцелят цвета при боядисване на детайли ...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010001.jpg
Прегледи:1
Размер:55.9 КБ
ID:5613398
                              Последно редактирано от tzocho; 29-09-14, 13:22.
                              Honda CR-V 1-st Generation

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Качих задните светлини за мъгла горе в стоповете в светлоотразителите в долната им част. Стопа в бронята със светлината за мъгла ми е счупен отдавна и затова предприех тази операция и сега съм с две светлини отзад за мъгла.
                                Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                                Citroen C4, 1.4 vti

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X