Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Нектарино,брат ще изкарат много,ама много по-малко от тези които си махнал.Макар,че и тези махнатите не са оригинални като ги гледам.Не знам за какво е стрелката.Може би показва цепката на къде да е,ама не виждам това какво значение има.Слагай и карай не са скъпи.Догодина сменяш пак!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      За тези тампони, аз лично заложих на оригинални (по спомен 10лв. броя). Ако забелязвате, горната част (тази към купето) не е равна, тъй като самото купе именно в тази част не е равно. Относно стрелката, доколкото си спомням трябва да сочи предницата на автомобила или иначе казано посоката на движение.
      HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
      Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Нектаре, RBI не са лоши, китайски или корейски бяха и гумата е мека, не като някой дървении, дори и на MOOG са по-твърди а тези повече се доближават до оригинала. Аз бях взел такива за 2,50лв. парчето и карах над 20000км докато не реших да ги сменя заради друго тропане въпреки че си бяха наред. Ако погледнеш скабите които ги захващат те също имат стрелки напред по посока движение. Освен това едната стена на халките( не помня задна или предна е по-вертикална и можеш по нея да наложиш новия тампон който също мисля че челото е по различно от гърба. Освен това отгоре двете правоъгълни площи които образуват нещо като покривче са с различна големина и мисля че по-широката опира в купето. Иначе и да се опитваш да затвориш плътно цепката на тампона няма да успееш, не е оригинал а и дебелината на щангата на мястото където я обгръща тампона се променя.
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Някой беше писал ,че е допълнил тампона с вътрешна гума и аз съм така ,доста време карам няма проблеми.

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Здравейте,
            Благодаря на всички за информацията.
            HONDAEXPLORE: Предните тампони бяха със стрелки и на скобите също има стрелки. Колкото до цепката тези които си купх бяха без цепка и ги рязах с макетния, на същото място както бяха рязани предишните.
            PRANGATA: Мисля, че за 40лв няма смисъл да се мъча с алтернативен варянт който не се знае колко ще изкара. (Маи тожа нетрябше да гопиша като се има в предвид че съм от Габрово)
            Honda CR-V B20Z 2001

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Както се казва луд умора няма. Поработих върху външния тунинг- затъмних стоповете с фолио и добавих още едно задно и едно средно гърне( запознати сте с манията ми на тема шум) и двете оригинални втора ръка от колега от червения форум. Средното гърне монтирахме между катализатора и другото средно гърне след това разклонихме тръбата на сгъвката в двете посоки към задните гърнета. Определено има подобрение в шума а с двата накрайника мисля и че визуално стои по-добре. За вървенето нямам още наблюдения. Следва продължение. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0488.jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5587366
              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                ей-й-й, самоУет!!!
                Honda HR-V 4WD D16W1

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Една идейка:
                  Махни тоя номер от бронята, и го качи на вратата.
                  Намираш си броня от JDM-ка



                  После - или си вграждаш твоите светлини за задна и за мъгла, или това:



                  Мисля, че така двата аспуха ще изглеждат по-добре.

                  п.п. Задното стъкло на JDM-ките е затъмнено заводски ...
                  п.п.п. Аз имам и едни 20 коня отгоре

                  Последно редактирано от krasi-mir; 13-05-14, 10:45.
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    затъмнените стопове и мигачи колко к.с. добавиха???? ако сега започне често ще те сърби д-то, докато караш, да не се чудиш от какво е............
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                      Както се казва луд умора няма...
                      Еее, по-добре луд без умора отколкото ... мързелив тарикат!

                      Сега за да не бъде субективнa преценката трябва отново да направиш аналогичните записи с телефона.
                      Honda CR-V 1-st Generation

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                        Една идейка:
                        Махни тоя номер от бронята, и го качи на вратата.....
                        Викаш да ходя в КАТ и да ги юркам за квадратен номер щот не ме кефи правоъгълния. Тия на технотест ше ме пратят бе Краси. А и надписа HONDA отзад на JDM-ките все едно са го правили първолаците от кръжока на Соичиро.

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        затъмнените стопове и мигачи колко к.с. добавиха???? ако сега започне често ще те сърби д-то, докато караш, да не се чудиш от какво е............
                        Специално за теб колега направих снимки. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0497.jpg
Прегледи:1
Размер:65.0 КБ
ID:5587524Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0495.jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5587525
                        Мисля че не е невидимо особено с третия стоп. Този зад мен ако е кьорав и семафори да сложа пак ще ме цуне по теглича.
                        Първоначално публикуван от tzocho Преглед на мнение
                        Еее, по-добре луд без умора отколкото ... мързелив тарикат!

                        Сега за да не бъде субективнa преценката трябва отново да направиш аналогичните записи с телефона.
                        Да има по-лоши зависимости. За noise теста непременно, въпреки че почнах да нямам вяра на телефона а на собствените си уши. По скоро си мисля че ефекта тук идва от добавеното проходно средно гърне и вече ставам с 2+катализатора + две задни.
                        Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 13-05-14, 19:25.
                        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Нямаше нужда .......... виждал съм достатъчно затъмнени стопове и мигачи при силно слънце как не се виждат
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            А ти как разбра,че са пуснати да светят след като не се виждат.
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Надписа не е заводски. Оригинално там пише само CR-V, с по-малък шрифт от твоя.

                              п.п. Сори, забравих за упражнението пререгистрация
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                                А ти как разбра,че са пуснати да светят след като не се виждат.
                                Не се заяждам ама да ти кажа има няколко "пишлемета" тука дето така са си затъмнили стоповете на голфчетата, и да ти кажа добре че съм близо да видя че спират или подават мигач когато пече . Така че мисля че това е гадна екстра. Само да вметна че ако от не довиждане ударя някой такъв от зад първо ще му хвърля една гора бой и после ще му се извинявам това в кръга на майтапа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X