Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
    Както се казва луд умора няма. Поработих върху външния тунинг- затъмних стоповете с фолио и добавих още едно задно и едно средно гърнестои по-добре. За вървенето нямам още наблюдения. Следва продължение. [ATTACH=CONFIG]710930[/ATTACH]
    МАНИЯК!!!Искам и вървенето и ДВГ-то с тунинг,айде,айде,Ко!Не!Кога-а-а!!!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Ааа, ти може и на живо да я видиш скоро, че съм мераклия да се топна в минералната водица и да кусам пак от тракийската бистра дестилирана чорбица. Само времето да се оправи щото явно цените няма.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Explorer след дестилираната чорбица как ти се вижда пауна Офф ама ми дойде отвътре, като се сетих онова чудо как си пери опашката и вика.
        Honda CR-V, 2001 147 h.p.
        Citroen C4, 1.4 vti

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
          Ааа, ти може и на живо да я видиш скоро, че съм мераклия да се топна в минералната водица и да кусам пак от тракийската бистра дестилирана чорбица. Само времето да се оправи щото явно цените няма.
          А-а-а-а!Вече на паркинга без тунингован двигател под 300 коня не пускат!За тези над 300 коня има и екстра измиване с минерална вода
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            В стила на темата, се предполага че сами правите нещо по хондата, юруш на якия комплект http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-A7725...Detail&id=6658 жалко че имам всичко инак веднага отнасях едно такова
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Славчо, тоя сандък е за Фиат, тука работим с ключе 9, 10 и 12.
              п.п. Фолиото на стоповете сам си го лепих, агърнетата сам си ги купих.
              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Абе, хванете направете нещо по тез хонди, тука само офтопик развивате

                Аз днес разглобих контактния ключ (таз хуйня отзад с контактите), почистих го от гняста която се беше наслоила, сложих прясна медна грес и леко огънах износената пластинка за да компенсирам изяждането. Причината за таз намеса беше, че напоследък ми гаснеше произволно в движение и при размърдване на ключа прищракваше и се появяваше контакт. Сега ще дебна дали ще има ефект след освежаването или пак ще прави проблеми.
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Грешка ... медта ще ти дава ядове!
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Мислиш ли? Защо? Да знам овреме да я чистя
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Ако не е пчелен мед, другата мед е метал, т.е. проводник на електричество.
                      Сложи обикновена грес.
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Да, моите притеснения бяха от същото естество но реших да пробвам пък каквото стане. Засега всичко е наред, пък ще се разбере утре дали има някаква утечка...
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Здравейте,
                          Да се запиша и аз тук. На пасажерската врата стъклото се сваляше и дигаше много бавно особено като вали дъжд.
                          Разглобих врата изчистих старата грес сложих нова навсякъде по механизма проверих четките бяха ок. (Ефект нямаше).
                          Разширих леко каналите по които се плъзга стъклото.... във въпросните канали има едни гумени уплътнения които са по твърди от ламарината на колата....., след въпросното разширение прозореца вече се затваря и отваря по нормално.
                          Honda CR-V B20Z 2001

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Затъмних задните стъкла, че много взе да напича на хлапетата возещи се на задната седалка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140525_202927.jpg
Прегледи:1
Размер:98.2 КБ
ID:5589398 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140525_202945.jpg
Прегледи:1
Размер:103.1 КБ
ID:5589399 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140525_202917.jpg
Прегледи:1
Размер:94.1 КБ
ID:5589400
                            За да сложат фолио на задното стъкло махнахме амортисьорчетата, обаче сега при монтирането им не стоят плътно на стъклото, в двата края където се захващат за стъклото зяпа. Отвътре има пластмасова гайка, която явно трябва да хвана за контра и да стягам, но не знам да не скъсам някоя резба. Има ли някакъв чалъм за наместването им на стъклото, ако някой ги е свалял и слагал?
                            Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                            Citroen C4, 1.4 vti

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              MIMO74, честито колега! ... на скоро и аз като теб бях на оптичен тунинг в резултат на който освен топлината намалява значително и досадното заслепяване от огледалото за обратно виждане.
                              Стъклото на задната врата си е тормоз - би трябвало да са ти свалили и чистачката и третия стоп. Относно уплътняването чалъм няма, ... хващаш контра и стягаш!
                              Ама не хамалската ... ами с усет!
                              Може предварително да пръснеш резбата и уплътненията със силиконова смазка за по-добро наместване!
                              Honda CR-V 1-st Generation

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Мисля да сложа някакъв допълнителен гумен пръстен освен оригиналното уплътнение и да видя какво ще стане. Контрата се оказа малко проблемна, нямам такъв размер гаечен ключ, май е 26, а като хвана с раздвижения не ми остава място да въртя гайката. Ще ходя да купувам гаечен ключ, по раздвижения показа 26.
                                Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                                Citroen C4, 1.4 vti

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X