Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Аз си го представях на по-малък процент, примерно 35%, а то какво се получи ...
    Ето и малко подробности ... Оказва се, че тормоза за майсторите при нашия модел е задното стъкло - свалят се 3-тия стоп, чистачката и амортисьорите. Цената за тониране на стъклата на задните врати, багажника и задно стъкло на 5-та врата варира около 260.00лв. имам предвид с качествено фолио. Специално за Експлоръра се поинтересувах само за стъкло на задната врата, цената която ми дадоха е 140.00лв. Това, което избрахме за моето CR-V e американско, марка Madico Onyx 20 PS SR с доживотна гаранция http://www.madico.com/window-film/au...int-simulator/.
    Относно:
    Избора - предпочетох да се доверия на преценката на майстора - все пак опита е предимство, а "аквариума" не е малък!
    Резултата, човек трябва да види процеса на поставянето за да разбере тънкостите на занаята и въпреки това няма гаранция за крайния резултат.
    Видимостта - не очаквах, но се вижда добре и нощем! По-големия плюс, е че вече не ми се налага да бутам всеки път огледалото за да не ме заслепяват каращите зад мен.
    Останалите предимства ще ги разберем на лято ... като се стопли навън дали още ще е студена бирата в хладилната чанта вътре ...
    Мнение на tihony
    ...... може да помислиш нещо и за стоповете, че на фона на "черната перла" ... жълтеят
    моите ги правих със трансперантен спрей от Практикер за 10 лв, но ги минах леко, че иначе доста потъмняват ако задържиш спрея. Стават като матирани от спрея, после ако искаш с прозрачен лак може да си поиграеш.
    P.S. Дразнители ... не стига, че в резултат ми хартиса задната щора (ако някой има интерес да ми пише на лични) ами сега тряя да мисля и за стоповете.
    Та по въпроса ... http://www.wikihow.com/Tint-Tail-Lights
    Последно редактирано от tzocho; 04-03-14, 13:52.
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Специално за Експлоръра се поинтересувах само за стъкло на задната врата, цената която ми дадоха е 140.00лв.
      Ухаа, явно е много хубаво фолиото! С такива се работи и по-лесно. Моето е от 13лв. тайванско на 85% ама не е мръднало още. Аз имах предвид повече за видимостта когато караш на заден в по тъмна улица и разчиташ само на осветлението в бронята?
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
        ... Аз имах предвид повече за видимостта когато караш на заден в по тъмна улица и разчиташ само на осветлението в бронята?
        На осветен с улично осветление паркинг - никакви проблеми. Ето една снимка, която направих набързо на авт. настройки и изкл. светкавица.
        Лява страна-предно странично стъкло/дясна страна-фолио:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010003.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5568565

        За абсолютно тъмен участък осветен само със светлината за задех ход - ще мога дам резултат едва като пробвам!

        Най-важното за мен е параметъра отблъскване на топлината, че каквато е черна не мож се седя вътре лятото. Ако човек се поразрови ще открие и други качествени марки, но в моя случай избора беше предопределен.
        От инфото, което имам оставам с впечатлението за добър баланс на показателите като по-конкретни параметри може да се видят от спецификацията на фолиото: http://www.madico.com/wp-content/upl...ecs-Madico.pdf
        Последно редактирано от tzocho; 04-03-14, 18:08.
        Honda CR-V 1-st Generation

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Здравейте колеги, отдавна не съм писал тук. Мина 1 месец откакто купих Хондата и вече ме блъснаха! Удара беше отзад: счупена броня, фар в бронята/ за светлина на задна скорост/. Оказа се, че нямам и централно закл'чване в шофьорската врата. Т какво направих: Смених задните стопове със секция за осветление на задна скорост, смених бронята с такава, която няма дупки за вградени фарове. Купих машинка за централно заключване и я поставих. Сега всичко е наред до следващия удар!:-))
          Сега са ми останали старите части. Ако някой ги иска ще се разберем нещо! Поздрави!
          Продавам задни стопове 2 бр.- 80 лв.
          Стоп за броня 1 бр.- 20 лв.
          Отделен стоп за задна броня 1бр.- 10 лв.
          Апарат заключване за шофьрска врата/лява/ 1бр.- 10 лв.
          Всичко за 90 лв.
          Контакт: Боян Василев
          тел: 0889 928491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_1187.JPG
Прегледи:1
Размер:113.8 КБ
ID:5568787Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_1190.JPG
Прегледи:1
Размер:109.1 КБ
ID:5568788Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_1195.JPG
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5568789Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_1196.JPG
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5568790
          Ако решите, че на обявата/ по-долу в поста/ не и е тук мястото, моля за извинение!

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Отнасям стопа в бронята, колега, пуснах ти лично.
            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Експлорер на кое викаш стоп за броня? Втората снимка ли? Това е допълнителна светлина за мъгла и ако нямаш впредвид него а последната снимка, аз ще го взема

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Коко, точно фара за мъгла имах предвид, но за да не обърквам колегата писах така както той го е оферирал, като стоп. За съжаление обаче като ги разгледах все пак имат разминаване с моя, щото съм с десен волан и затова ти го отстъпвам, пък ако чуеш някой да продава за десен волан свиркай и със здраве!
                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Първоначално публикуван от pavarottibg Преглед на мнение
                  Здравейте колеги, отдавна не съм писал тук. Мина 1 месец откакто купих Хондата и вече ме блъснаха! Удара беше отзад: счупена броня, фар в бронята/ за светлина на задна скорост/. Оказа се, че нямам и централно закл'чване в шофьорската врата. Т какво направих: Смених задните стопове със секция за осветление на задна скорост, смених бронята с такава, която няма дупки за вградени фарове. Купих машинка за централно заключване и я поставих. Сега всичко е наред до следващия удар!:-))
                  Сега са ми останали старите части. Ако някой ги иска ще се разберем нещо! Поздрави!
                  Продавам задни стопове 2 бр.- 80 лв.
                  Стоп за броня 1 бр.- 20 лв.
                  Отделен стоп за задна броня 1бр.- 10 лв.
                  Апарат заключване за шофьрска врата/лява/ 1бр.- 10 лв.
                  Всичко за 90 лв.
                  Контакт: Боян Василев
                  тел: 0889 928491[ATTACH=CONFIG]689071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]689072[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]689073[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]689074[/ATTACH]
                  Ако решите, че на обявата/ по-долу в поста/ не и е тук мястото, моля за извинение!
                  Колега Василев,ако все още стопа за мъгла,намиращ се на задната броня в ляво не е продаден /виждам,че двама колеги нещо не могат да се уточнят/,ще го купя дори на двойна цена,че ще излизам скоро извън граница с колата и трябва да я приведа във вид,за да не ме глобяват.Тел. за връзка 0888721048-Мартин.Същото важи и за друго колеги,или някой който е купил фара,а не му трябва или не му става за неговата кола.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Днес реших да си поиграя с индикцията за резервата.Тъй като неможах да открия по магазините термистор 330 ома,взех 3 броя по 100 ома.Свързах ги последователно и се получава 300 ома.И така вече си имам светещa лампа за резервата.
                    Honda CR-V B20Z1

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Фара за мъгла е продаден на mar_651

                      . Всичко останало го продавам на куп за 50 лв. или по договаряне. Очаквам оферти!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Счупих си съединителя. Моля за няколко бързи препоръки за купуване на нов?

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Здрасти колега, хубаво е да припомняш какво караш. Добре че имам спомен, че беше късал и полуоска на I генерация. Явно понатоварваш колицата и затова препоръчвам комплект Екседи. Би ли споделил и как и какво точно счупи по него?
                          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Да Ви кажа аз какво направих и как се осрах!Е-е-е-е върнах се от чужбина.Убавицата не палила близо месец,акумулатор,мяу,мяу и бау.Хайде токоподаващо, бръм запали от раз на бензин,ама заклати обороти и изгасна.Я,пак бръм пак,не ще да държи смукач,даржах с крака газта за да позагрее и като пусна педала,клати ли клати оборотите.Изгасих я,малко бензин,свалих стъпковия мотор,почистих го с една четка за рисуване мрежичката му,отворите продухах,махнах въздухоотвода,парцал с бензин,дросела лъснат,в интерес на истината дросела не бе толкова мръсен.Зглабям всичко обратно И....,абе въобще не държи обороти на празен ход,пали от раз и гасне.никакви обороти.Държах я принудително на газ да загрее,лелеее държи на газ и на бензин около 100-150 оборота.Какво и стана бре?
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Здравейте,
                              Да се запиша и аз тука. Какво направих по CR-V-то.............., взех кредит за да си купя CR-V(дано да имам късмет).
                              Honda CR-V B20Z 2001

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Павле, всички цилиндри ли са там, или некой се ослушва?!
                                Разбирай - делко (със всичките джунджурии в него), кабели, свещи.

                                Нектар, за коя генерация ти стигна кредита?! Честито, и ... добре дошъл при мислещите си, че карат "джип"! А за късмета ... късмета те е споходил в момента, когато си решил, че колата ще е Хонда!
                                Последно редактирано от krasi-mir; 11-03-14, 10:57.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X