Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    След сто км с тях не свирят и спират добре, засега това като впечатления.
    Honda CR-V, 2001 147 h.p.
    Citroen C4, 1.4 vti

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Моите са на Nippon /предни/ и вече 10-15к км не са се разсвирили, http://www.offroad-bulgaria.com/show...09#post1847209

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        днес махнах катализатора защото се беше запушил и сега колата е коренно различна.Bчера както си карах нормално спрях на един светофар и гледам един гоууф се изревава и си викам- еи сега ще ти направя една ластика,,,,тръгнах и на 4000 оборота колата умря -едвам се добрах до вкъщи. Днес отидох при един познат майстор.Oще докато чу звука на колата и каза-отивай да ти махнат катализатора. Oтидох момчето го одрязя, завари ми една тръба на негово място и колата стана часовник даже върви една идея по добре.
        Honda CR-V B20Z1

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Първоначално публикуван от swakke Преглед на мнение
          днес махнах катализатора защото се беше запушил и сега колата е коренно различна.Bчера както си карах нормално спрях на един светофар и гледам един гоууф се изревава и си викам- еи сега ще ти направя една ластика,,,,тръгнах и на 4000 оборота колата умря -едвам се добрах до вкъщи. Днес отидох при един познат майстор.Oще докато чу звука на колата и каза-отивай да ти махнат катализатора. Oтидох момчето го одрязя, завари ми една тръба на негово място и колата стана часовник даже върви една идея по добре.
          Става въпрос за мотора със 128 к.с. нали?
          Honda CR-V, 2001 147 h.p.
          Citroen C4, 1.4 vti

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
            Живо се интересувам дали свирят твърде много, че на моето CRV предните накладки са с ужасно напукано феродо и това доста ме притеснява - та сондирам за мнения за читави накладки които нямат "музикални" възможности
            По принцип свирещите накладки спират по- добре."Бегачките" със състезателни накладки свирят като влак като спират.Друг е въпроса че това не се харесва на по-вечето хора и го отбягват.Мен пък ме кефи,не знам точно защо(може би от носталгия по състезанията),а и карат пешеходците да бъдат нащрек,което си е по- безопасно в района на пешеходните пътеки

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Първоначално публикуван от MIMO74 Преглед на мнение
              Става въпрос за мотора със 128 к.с. нали?
              не колега- 147 к,с е моята с 1 ламбда сонда и няма никакви проблеми.Днес даже ходих до Стара загора и направо и се кефя как върви много по-гладко
              Honda CR-V B20Z1

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Ходих при Влади в автосервиз "Експрес" - 2 да ми погледнат климатика, че хич го нямаше. Много съм доволен от отношението и работата, препоръчвам!
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                  Ходих при Влади в автосервиз "Експрес" - 2 да ми погледнат климатика, че хич го нямаше. Много съм доволен от отношението и работата, препоръчвам!
                  Въпросче-този сервиз се занимава,често с климатици на Хонда или ей така междудругото и Хонда!Да знаем за напред!Аз пък и изчистих стъпковото моторче и дросела и оборотите сега са
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Ами не се занимават конкретно с климатици на Хонда, по-скоро са "универсален сервиз" - водих там служебното Субару Форестър за реглаж на предницата и покрай това видях промоция за климатиците - безплатна диагностика, та рекох да пробвам. Иначе като цяло го знам сервиза от форума, доста хора са доволни и го хвалят. Мисля да закарам и Хондата там като дойде време за реглаж, че имам да сменям кормилни накрайници.
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                      Ами не се занимават конкретно с климатици на Хонда, по-скоро са "универсален сервиз" - водих там служебното Субару Форестър за реглаж на предницата и покрай това видях промоция за климатиците - безплатна диагностика, та рекох да пробвам. Иначе като цяло го знам сервиза от форума, доста хора са доволни и го хвалят. Мисля да закарам и Хондата там като дойде време за реглаж, че имам да сменям кормилни накрайници.
                      Чак сега видях,че ама цяла тема за този сервиз и админа си оправя всичките коли там,но по повод на твоя нашия климатик на Хондата доливаха ли ти масълце и какво се оказа,че е на климатика ти,че пишеш хич го няма.Драсни малко по подробно!Пък в темата "за ремонта...платих"може да пишеш и колко си платил за маниполацията.
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Ами оказа се, че в него има само сто грама фреон останал, та се наложи доливане до пълното количество. Предполагам машината е сложила и масло, честно казано не съм питал... Сега ще пиша в темата за цените
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                          Ами оказа се, че в него има само сто грама фреон останал, та се наложи доливане до пълното количество. Предполагам машината е сложила и масло, честно казано не съм питал... Сега ще пиша в темата за цените
                          А провериха ли да няма от някъде течове?(оцветител?)И моя нещо е лабав та ще видим...
                          CRV 1998г 128кс

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Ами нямаше нужда - аз им казах, че има останал фреон тъй като от както я взех (шест месеца някъде) като пуснеш климатика компресора и перките се включват, но охлажда съвсем вяло от което си направих извода, че има фреон и задържа налягане но просто е прекалено малко. Но ако има теч и имаш подозрение за теч вероятно ще сложат оцветител.
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Все пак фреона от някъде трябва да е изчезнал(ако някой умишленно не го е дръпнал де...)
                              CRV 1998г 128кс

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                и аз направих същата профилактика преди две седмици. добавиха ми двеста грама фреон и масло за 20лв, сега климатика духа зверски студено
                                Honda HR-V 4WD D16W1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X