От: Питанка за фероза
ок де приемам забележката ама не ми стана ясно уж всички имат а а пенчопп нямал
ок де приемам забележката ама не ми стана ясно уж всички имат а а пенчопп нямал
цялата работа ми коства 167 лв. с всичко, майсторлък, консумативи и то без да се главоблъскам да ми дойдат от Англия , та да ги чакам месец и да дам едни безбожни цени.



Весели празници
Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар