Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Кията днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво направих по Кията днес?

    Колеги какво ще кажете и ние да си имаме такава тема както в другите под форуми? Така всеки който направи нещо по жипката ще може да го сподели в тази тема и така няма да има толкова много теми и ако някой се интересува от някаква информация тя ще е по концентрирана.
    Ако прецените че нямаме нужда от такава тема то тя може да бъде изтрита.
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: Какво направих по Кията днес?

    Teмата е хубава,ама понеже нашите коли са нетрошими май няма да има какво толкова да се пише.
    Кия Спортидж 2000тди
    Всеки шут отзад-е крачка на пред

    Коментар


    • #3
      От: Какво направих по Кията днес?

      Ще пишем за доработките и глезотииките тогава.
      08888 седем шест 888

      Коментар


      • #4
        От: Какво направих по Кията днес?

        Ами при мен днес смениха горивен филтър-от стария изтече мазало/качествен бензин,зареждам само Шел Випаур 95/,свещи-NGK/СЛЕД 30 000 км пробег/ и ми направиха профилактика на хъбовете.Цялото удоволствие плюс труд и почерпка 100.00

        Коментар


        • #5
          От: Какво направих по Кията днес?

          Днес смених каре от към раздатката на преден кардан. Каре 30 лв. , труд + гресиране навсякъде 25лв. Всичко 55лв. + 3-4 кафета.
          При поръчката на карето ми искаха размер. Размера на карето е 26.5х71.
          08888 седем шест 888

          Коментар


          • #6
            От: Какво направих по Кията днес?

            Къде направи гресирането и колко вземат за него?
            БИО пчелен мед и пчелни продукти
            0888 66 59 73

            Коментар


            • #7
              От: Какво направих по Кията днес?

              Гресирането го направихме в сервиза където ми сменяха карето. Мисля че във всеки сервиз могат да гресират или ако имаш такаламит май се казваше да си гресираш сам. Общо за смяната и гресирането 25лв. и няколко кафета. Кафетата май бяха за гресирането
              08888 седем шест 888

              Коментар


              • #8
                От: Какво направих по Кията днес?

                Смених маркучите на вакуумните хъбове, че не включваха.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво направих по Кията днес?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Смених маркучите на вакуумните хъбове, че не включваха.
                  Че още ли си с вакуумни хъбове колега?!
                  Кофти работа са:обикновено в най-неподходящия момент се озоваваш без предно!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво направих по Кията днес?

                    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                    Че още ли си с вакуумни хъбове колега?!
                    Кофти работа са:обикновено в най-неподходящия момент се озоваваш без предно!
                    Тая е кабриото на щерката. Кара се основно до фитнеса и до някоя ски писта.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво направих по Кията днес?

                      Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
                      Днес смених каре от към раздатката на преден кардан. Каре 30 лв. , труд + гресиране навсякъде 25лв. Всичко 55лв. + 3-4 кафета.
                      При поръчката на карето ми искаха размер. Размера на карето е 26.5х71.
                      Какво е карето ,че 30лв ? Аз сложих Чешко 10 лв бройката ,за таквис пари четирите сменям ...
                      boko
                      Jeeep---KIA
                      https://www.facebook.com/autoboko/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво направих по Кията днес?

                        Казах си размерите и ми дадоха това каре, нямало по евтино. По думи на момчето в магазина било японско.
                        08888 седем шест 888

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво направих по Кията днес?

                          Ставам тази сутрин, пия си кафето и тръгвам към фитнеса. Тръгвам ама не тръгвам. Отивам в гаража въртя да запаля и върти едва едва все едно няма ток, а акумулатора е Варта купен на 5-ти септември. Изведнъж се чу трясък все едно риташ тенекия от сирене и започна да върти яко и запали. Газ към близкия електричар и се оказа че едната втулка на стартера е разбита и едната четка си е сменила цвета. По думи на майстора стартера се свалял много трудно, колата беше в сервиза от 9 до 17 часа. Всичко 50 кинта. Момчето каза че няма признаци нещо да е изтряскало и не знае какво е издрънчало така.
                          08888 седем шест 888

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво направих по Кията днес?

                            Много я закърши още от началото на годината. Дано да не ти създава повече грижи.
                            За карето - как реши, че е за смяна?

                            Иначе по темата - последното, което правих беше рециклиране на единия шарнир на кормилната щанга. Мисля, че стана сполучливо и то срещу една десета от цената на нова щанга.
                            БИО пчелен мед и пчелни продукти
                            0888 66 59 73

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво направих по Кията днес?

                              Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
                              За карето - как реши, че е за смяна?
                              На 1-ви януари започна да трака нещо от пред при изключено 4х4, оказа се че имам блокирал хъб, след като го раздвижих продължи да трака, но само на 4х4 и си помислих че са иглените лагерчета, но след огледа при майстора се оказа, че предния кардан има огромен луфт при карето към раздатката и така се разбра, че карето е дало фира. След като го смених тракането изчезна.
                              08888 седем шест 888

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X