Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипа става ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Джипа става ли?

    Аз пък мисля,че темата отиде "на кино",а идеята беше съвсем друга май...
    Добре ще е някой модератор да раздели постовете и разискването на Liberty-то да си иде в раздел "JEEP"
    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

    Коментар


    • #32
      До: Джипа става ли?

      Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
      Аз пък мисля,че темата отиде "на кино",а идеята беше съвсем друга май...
      Добре ще е някой модератор да раздели постовете и разискването на Liberty-то да си иде в раздел "JEEP"
      Може спокойно да ми изтриете мненията. Благодаря за полезните (за мен) съвети ! Не ми се иска да в раздел Jeep да се мъдри "позоряща" ме тема в стил "Bogоljub Gagic за пръв път се качва на Jeep" .
      НО - всъщност нищо не казахте по въпроса, освен това с "пускаш VIN-а тук и питаш ...напр. Kinex") Някакви общи за 4х4 критерии, индиции за дефекти, проблеми, къде какво да се гледа... май не могат да се "обособят", нали това беше темата
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #33
        До: Джипа става ли?

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        ....за 4х4 критерии, индиции за дефекти, проблеми, къде какво да се гледа... май не могат да се "обособят", нали това беше темата
        Може, ама за опеделен модел? Като си харесаш нещо, търсиш съвет за него конкретно, защото за купуване на кола по принцип има цяла инструкция, но е обща.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #34
          До: Джипа става ли?

          Здравейте Това работя - продавам коли, по автокъщите съм от бая време и съвсем скоро ми се наложи да си търся джип за мен. Ще дам някои съвети... ако са от полза разбира се... 1во тоя филм със капачката на маслото и щеката да се пипат докато работи колата са глупости. Направи оглед на купето (ако може да е слънчево) щом е джип огледай тавана, вратите за по-сериозни интервенции. ясно е, че няма да е слънце, ако е значи е правен . Виж радиатора има ли течност ако няма, сипи вода на място, остави го да работи и виж дали ще "шурне" от някъде, виж за течове по мостовете и кутиите... Седни да го покараш засили се, пусни волана, натисни яко спирачките и виж дали дърпа нанякъде, като позагрее се заслушаи в мотора, чуват ли ти се странни чукания... огледай личи ли по мотора кафеви следи от кипял антифриз, огледай хубаво ШАСИТО - най важната ти работа.... Виско муфата провери.... общо взето ако те бива в приказките малките проблеми се постарай да ги прииначиш в големи за пред търговеца, важно е за цената.... и най-важното подскажи му, че имаш пари
          0884 626 333

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X