Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размисли какво значи "SUV" (и какво 'джип')...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пламене къде там може да те срещне човек .. предполагам не на площада
    щото и на мене ми се струва 21ви че е далече ... а пък да не става, ама ако тогава ми изскочи и работа .. ще се изям от яд. Затова се чудех дали през уикендите нема некой дет да избръмчава по тук или по там (по поляните както някой по-горе каза).
    А тия гуми .. направо ми останаха очичките
    да зема да си зема и аз едни такива .. кажи малко повече за тях моля

    Коментар


    • На 15 Неделя има състезание в Бистрица. Траяла би трябвало да сверши към 18 часа. После знаещите ще показват каква е разликата между джип и паркетник.
      Понеже ми говорите за някакви електроники дето се мокрели. Тая вода дето се гази колко трябва да е дълбока.

      Коментар


      • Re: Suv

        Първоначално публикуван от Pursie
        С две думи идеята е,че СУВ е състояние на духа, а не толкова на автомобила.
        Аболютно съгласен. Както и с това, че спорът е безсмислен.

        Иначе не съм съгласен за "високотехнологичните глезотийки". Щото глезотийките доста често не са от жизненоважно значение за работата на паркетника

        Както е отбелязъл един колега - най-ме е страх от имобилайзера на алармата ми. Е те той може много ефективно да ме остави насред гората. Стига ми само да си прецакам единственото дистанционно
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Re: Suv

          [quote="V93"]
          Първоначално публикуван от Pursie

          Както е отбелязъл един колега - най-ме е страх от имобилайзера на алармата ми. Е те той може много ефективно да ме остави насред гората. Стига ми само да си прецакам единственото дистанционно
          Познато ! Във Варна /на състезанието/ изгубих моето единствено , и за да е пълен купона - заедно с ключовете ...
          Е , оправих се , но все пак ?!

          Коментар


          • Същия филм и при мене. Варна Рали Златни пясъци.
            Изгубих ключовете на бегачката
            Много е интересно като трябва да крадеш собствената си кола

            Коментар


            • хаха, а аз докато бях без аларма ми се случи да си ги заключа вътре

              Коментар


              • Първоначално публикуван от kinex
                Много е интересно като трябва да крадеш собствената си кола
                Аааа, трябва ми опит как се заобикаля имобилайзер. Ама на нафтова печка, щото вие сте Грандове на бензина.
                То в упътването на алармата го пише, ама требе да имаш и некъв ПИН код, който го нямааа ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Що не мислите преди да пишете?
                  Сцепното тегло и общото тегло са силно противоречиви показатели. Просто казано - на слаб грунт си пречат едно на друго.
                  Дългата база намалява проходимостта заради намаления ъгъл на рампата и намалената маневреност. А за да я увеличат, хората правят управляеми и задните мостове.
                  Някой изобщо има ли каквито и да било аргументи по кой да е от въпросите освен епитети? Работата странно ми прилича на някви анкети. В които също не се чуват други аргументи освен присъщите на рекламите.
                  Егати теоретичното обсъждане. Абсурдистан некъв.

                  Коментар


                  • Сцепното тегло
                    Искаш да те разбираме или искаш да демонстрираш интелектуални мускули.
                    Няма да пиша аргументи Стефане. Изморих се. Стига теория. Продължаваме с практика.
                    Докато умните се наумуват лудите ще се налудуват.
                    Не ми отказваи приятелите от ОффРоуда. За мен е важно.

                    Коментар


                    • Тая част от теглото, която осигурява сцеплението на гумата с настилката. Под някакво е недостатъчно независимо от грайферите. Над някакво спира да е полезно.
                      Отнася се за всяко колело поотделно. В най-простия случай - хоризонтален равен прав участък се свежда до развесовката на автомобила по осите.

                      Коментар


                      • Зверски ви се кефя
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от ninja_1
                          Зверски ви се кефя
                          И аз!! Като прасе на успоредка!!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Стефан
                            Що не мислите преди да пишете?
                            Стефане ,извинявай извадих те от контекста......А стегнете се малко де!Само простотии и нищо смислено.Кой какво кара и как го чувства Защото явно може да караш SUV и да го чувстваш офроудър.И обратното като този, дето мести клоните да не си издраска PRADO-то.Дайте разсъждения ,защото една подобна в 99 % тема вече отдавна е заключена

                            http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...er=asc&start=0

                            ама хубаво да я прочетете преди нови грешки
                            B+

                            Коментар


                            • ами кво.....

                              това чероки на снимката на стъпалата е ефектно ама е качено назад и настрани.....и москве ще кача там. с тия смешки под предната броня да бе.......
                              не искам да споря ама като гледам кви смешни мнения......
                              кво да гледам на бистрица.карачите са си едни и същи от години а тия с тия смешни лъскавини също сме им се назяпали.(спомнете си арабина с Хъмвито и ред други смехории със скъпи коли.
                              всеки който е направил поне един преход знае колко са щетите накрая.това 4е сте влезли в една локва нищо не значи.защо наще машини винаги са изглеждали кат войнишки канчета.та само кат видя някой снимки и твърдения ме напушва смях.....
                              готини са ви машините ама не твърдете че стават за оффроуд.направете един преход без трасе и ще си говорим тогава.
                              аз кат гледам в тоя форум няма никой от старите карчи от Трофи Клуба.(сори Митко ти си тука)тогава беха истинските времена на приятелство и добър дух...
                              сега вече и билетчета зеха да събират..........
                              ама това се случва насякъде,сега гледам сички зеха да карат и те сърф,да даунхиллстват,сноуборд че и електронна музика зеха да слушат......
                              ПРЕВЗЕХТЕ НИ НАШАТА КУЛТУРА.
                              едно време ни се смееха по Шеловете кат се събирахме с наще "кошници" без климатици и ел стъкла.
                              за това и не ходя на организирани състезания вече.
                              явно сички решиха че оффроуда е моден.пробваите веднъж да покарате за кеф без да си мерите ..............
                              а тия снимки дет ги давате е още по смешно.тия машини са мислени да се движат в военна колона барабар с обоз..........
                              а самурая и той е военна машина ако не знаете.измислен е за японските десантчици.
                              пък що Джип си загуби договорите с военните мисля че на всеки му е ясно.щот станаха смешни.след 85 вече не са тва дет са били......
                              а това твърдени за теглото ще ме убие от смях.значи по тежка по-добре....... пишете на ония лаици дет карат в Ладога да земат да си качт по някое бетонно блокче в машините.споделете по братски нашенските открития.....
                              тва ми напомня на едни пияници от квартала дет разправаха че шведите били алкохолици.........
                              верно че тая тема е безсмислена
                              Който се съмнява че не съм прав да звъни на Митко.
                              сигурно ше кажете че и той е лаик......
                              щот той и интернет и Златко и Вълка и Венци са ме научили на повечето неща за оффроуда едно време........щот Златко е първия човек (след текезесарите де) дет почна да се занимава с оффроуд в БГ. И ако не беше Доктора даже нямаше сигурно да го има тоя форум.......
                              та дайте малко респект на старата школа.аз бех най-големия смешник сред тях ама съм попивал кат гъба........
                              и щот баща ми не е цар и не се меткам в сяко състезание вече не значи че не разбирам....
                              и според мен добър оффроудер не е тоя дет ще мине най-бързо а тоя който ще успее въпреки всичко И ЩЕ ЗАПАЗИ ПРИРОДАТА СЛЕД СЕБЕ СИ.
                              а Стефан и мен ме дразни яко на моменти (щот е консервативен) ама на теория е супер подкован.
                              РЕСПЕКТ СТЕФАНЕ
                              та да спорите с него за технически теми е обречена война.
                              мога да спора с него за електронни партита и боди борд и млади чуждестранни мацки ма за механика никъв шанс.
                              приемете че някой хора знаят много повече от вас за някой неща а пък вие знаете повече за други.такъв е живота.....
                              ТА С ПРИЯТЕЛСКИ ЧУВСТВА
                              ПРИТЕЛ СЪС СИЧКИ ТУКА
                              Тони
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • мирише ми на яд и елитизъм.

                                ако няма нови хора, спорта ще умре. това на доста не им е ясно.

                                а що се отнася до москвето, просто ще седя и гледам какво ще бъде казано по този въпрос от няколко хора тук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X