Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

    А относно Врачански и Монтански обяви имай не едно, а много-много на ум..най-големите курници се продават там !
    На пълно те поткрепям,от три години пътувам в този регион и почти не съм видял здрава кола на автовоза,маисторите са им големи факири,а продавачите извезани лъжци.
    SUZUKI VITARA V6
    HONDA CBR 919RR
    MERCEDES ML
    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Здравейте,
      от Бургас съм и имам нужда от помощ при закупуването на 4x4.
      Спрял съм се на джипка Ford Maverick 2.7 TD, която ще се ползва предимно за риболов:

      Колата се намира в Хасково и тъй като досега никога не съм имал 4X4 и ще съм безкрайно благодарен на някой компетентен доброволец от Хасково, който би се отзовал да огледаме заедно автомобила.
      Разбира се, за услугата ще заплатя.

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Търси се колега от Кюстендил с малко свободно време да погледне едно Паджеро , че малко далеч ми се явява .
        Линк и телефони ще пратя на лични .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Колеги, имам нужда от помощ за оглед на ЛР Дискъвари 2 в София. Става въпрос за 13.02. четвъртък следобед (след работно време евентуално) или 14.02. петък сутринта - двата дни съм по служебни задачи в града и мисля да го съчетая с огледа. Ако на някой му се занимава и има време, или идея към кого да се обърна за бърз оглед на специфичните слаби места на модела, да пише на лични едно телефонче или координати някакви. Може даже да се размине и само с консултация по телефона - автомобила ми е непознат, а и нямам приятел с такъв за сравнение. На търговците не вярвам... и на късмета не разчитам много

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            На първо чертене се сещам за дядо Владо или за Ivo-police.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Ако е близо до Горубляне, иди при Влади333. Ако не му знаеш тел. звънни да ти го дам.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                Ако е близо до Горубляне, иди при Влади333. Ако не му знаеш тел. звънни да ти го дам.
                В противоположният край на града е. Но ако има привличане може и до Горубляне да отскочим.

                Благодаря на отзовалите се колеги.

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Първоначално публикуван от lupus Преглед на мнение
                  В противоположният край на града е.......
                  Дедо Владо е в противоположния край. За това ти дадох алтернатива.
                  Княжево-Андро160.

                  ...ми пиши къде е тоя курник...
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Знам,че имаше един колега в Карлово
                    С молба за оглед на една Гранд Витара,предварително благодаря
                    Това е снимка към обявата,мисля,че е единствената в Карлово.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vitara.jpg
Прегледи:1
Размер:221.1 КБ
ID:5570591
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Тая я продава човека сумати време вече!И аз мислех да ходя да я гледам,ама и човекът не ми хареса по телефона. Питах го за ръжди по шасито и по веждите ,а той ми отговори красноречиво: "Ти нова кола ли купуваш,няма кво да искаш повече за тия пари и на тия години. Има ръжди естествено -не като нова" !
                      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте, имам нужда от помощ при оглед на място на дизелово Pajero 2 във Варна този четвъртък (17.04.2014г.)
                        Тогава пристигам във Варна и към 10ч сутринта някъде ще се избира Pajero.
                        Ако някой по това време е свободен (или може специално да се освободи) и има желание да помогне срещу разбира се смислено заплащане за консултацията, моля да пише на лични, за да се разберем допълнително, а и също да не спамим тази така полезна тема
                        Брагодаря ви предварително.

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Здравейте, аз също се нуждая от помощ. Става въпрос за оглед на автомобил в сервиз на Опел/Шевролет. Дали някой може да ми помогне с консултация със заплащане на място или с координати на сервиз разполагащ с компютърна диагностика. Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от TEXT Преглед на мнение
                            ....със заплащане на място или с координати на сервиз разполагащ с компютърна диагностика. Благодаря предварително!
                            Къде това бе Колега?
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • Помощ за оглед и евентуално покупка на Паджеро 2 във Варна.

                              Колеги търся помощ за оглед и покупка на Паджеро 2 - 2.8 Tdi във Варна. Не съм техн.профан, но и не се занимавам с това така че лесно мога да пропусна нещо с което после да си троша главата.
                              Ще бъда благодарен ( естественно и ще почерпя ) ако някой ми помогне при огледа и пазарлъка .
                              Тел.ми е 0878 710 712 Стоян!
                              Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                              0878 710712 Стоян Малчев

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Здравейте, не търся някой да гледа джип на място, а просто да попитам дали някой знае нещо за този пикап, и според вас overpriced ли е? -
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-08-14, 10:44. Причина: Обява

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X