Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Здравейте колеги,
    Някой да препоръча майстор в Карлово, че съм харесал едно ТЛКП 3.4 от там. Собственика звучи свестен, ама е хубаво и едно професионално око да го огледа.
    Весели празници, здраве и берекет !!!
    Истинный ариец. Характер - нордический, отважный, твердый. С друзьями и коллегами по работе открыт, общителен, дружелюбен. Связей, порочащих его, не имел.

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Здравейте Обръщам се към съфорумците от Габрово и околността. Имам нужда от оглед на едно Чероки 4.0,което се продава. Говорих с продавача по телефона,и човека ми каза всичко което го попитах за колата,но все пак бих се радвал ако някой,който разбира мине и го види,за да не се окаже,че е безмислено да се разкарвам от София. Разбира се бирата е от мен

      Обявата е от сайта на mobile .bg, номерът на обявата е 21326276454604552, телефонът на продавача е 0885670067.
      Снимки:





      Благодаря предварително
      Последно редактирано от nickbochev; 21-01-12, 02:04. Причина: премахване на линк към търговски сайт и поставяне на информация за превозното средство
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Някой колега от Враца може ли да помогне за оглед на двигател на дизел ТДИ? За контакти на лично или О8787Ч9Ч6Ч Георги.
        JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
          Здравейте Обръщам се към съфорумците от Габрово и околността. Имам нужда от оглед на едно Чероки 4.0,което се продава. Говорих с продавача по телефона,и човека ми каза всичко което го попитах за колата,но все пак бих се радвал ако някой,който разбира мине и го види,за да не се окаже,че е безмислено да се разкарвам от София. Разбира се бирата е от мен
          Обявата е от сайта на mobile .bg, номерът на обявата е 21326276454604552, телефонът на продавача е 0885670067.
          Снимки:
          Благодаря предварително
          Колега,сигурен ли си че искаш да е с ресори джипа ти? Не се заяждам (да ме извинят ресораджиите ) ,но аз лично карам джип с ресори и да ти кажа не е много гот,малко тегаво возят! По-принцип болшеството Черокита са с амортисьори,много рядко се срещат като този модел на ресори,затова се обърнах с този въпрос!
          Ако до датата за Трявна не го е продал,ще минем групата и с драго сърце ще го огледаме,че и пробваме даже!
          Но за по-ранна дата аз лично нямам път към Габрово! Дано се намери скоро някой да отскочи!
          Поздрави!

          P.s. Май нещо бая съм закъснял с отговора,гледам отговорил съм на коментар с малко стара дата!
          Последно редактирано от M.Mihnev; 16-02-12, 18:13.
          OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Първоначално публикуван от lost in Преглед на мнение
            но аз лично карам джип с ресори и да ти кажа не е много гот,малко тегаво возят! По-принцип болшеството Черокита са с амортисьори
            Джипа който визираш е с ресори само отзад, а возията му е мека. А за Чероки без амортисьори за пръв път чувам. А ти какъв джип караш, да не би да е Вранглер, че друг джип фабрично на ресори отпред и отзад май няма...
            JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Първоначално публикуван от lost in Преглед на мнение
              По-принцип болшеството Черокита са с амортисьори,много рядко се срещат като този модел на ресори,........
              Аз пък си мислих, че от завода всички излизат с поне по четири амортисьора
              По принцип такъв който омешва ресьор и амортисьор в такъв контекст, е по-добре да не дава мнение за машина
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Аз пък си мислих, че от завода всички излизат с поне по четири амортисьора
                По принцип такъв който омешва ресьор и амортисьор в такъв контекст, е по-добре да не дава мнение за машина
                Дядо Владо извинявай,визирах пружини и ресори ,грешка!
                Да си жив и здрав и много весели емоции ти желая!
                Последно редактирано от M.Mihnev; 17-02-12, 14:08.
                OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  колеги помагайте, харесах си една витара в самоков, дали някой я познава?

                  това е обявата в карс бг
                  номер u591099
                  също така и тази
                  обява в мобиле номер 21328947881002182
                  ще съм благодарен ако някой може да ми даде информация за машината.
                  Поздрави
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-02-12, 07:39. Причина: линк към cars.bg и mobile.bg
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Здравейте и от мен!Навил съм се сериозно да си купувам Kia Sportage ,насочил съм се към дизелова такава и от доста време чета форуми и обяви.Оглеждам се за нещо с новото табло(по мои наблюдения вероятно са 2001-02г.) ел.стъкла,ел.огледала,лети джанти и климатик и както винаги търся нещо хубаво за малкото пари с които разполагам .Аз съм от Стара Загора а всички обяви които ми се включват в бюджета са все надалеч.Днес харесах (поне като обява и снимки) в mobile обява 21332559270705951 Гранд авто Горубляне ,ще съм ви благодарен ако някой които разбира може да я погледне за да знам дали да се изстрелвам към София.Никога до сега не съм карал джип нито дизел и се притеснявам за покупката,ако продавача се съгласи на огледи и проверки извън автокъщата някой може ли да помогне?Предварително благодаря на всички които ще отговорят!

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Сервиза на Влади333 е там, близо. Има всичко необходимо и знае какво е джип. Звънни му и се разберете.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Аз съм с такава и мога да дойда да ти пазя страх, но огледа в сервиз е препоръчителен. Иначе модела се оказа доста успешен и здрав.

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Аз съм с такава и мога да дойда да ти пазя страх, но огледа в сервиз е препоръчителен. Иначе модела се оказа доста успешен и здрав.
                          Благодаря ти!Ако дойда през седмицата удобно ли е да ти звънна?

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от stanik Преглед на мнение
                            Благодаря ти!Ако дойда през седмицата удобно ли е да ти звънна?
                            Да.За сега съм айляк.

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Няма ли някой който живее в района ,да и хвърли едно око?

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от stanik Преглед на мнение
                                Няма ли някой който живее в района ,да и хвърли едно око?
                                Продаден е автомобила.
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X