Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Офф

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Утре /04.07.11/ отивам да гледам едно Диско 98 3000 TDI /май такова беше/. Намира се в София. Дайте сервиз да го закарам да го прегледат.
    Ако пътем, не си оставиш време за една бира в Пловдив, ще се биеме.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Офф



      Ако пътем, не си оставиш време за една бира в Пловдив, ще се биеме.
      Офф
      Ама аз съм в София... Ама ако е за бира... Програмата сложна, с 10 месечно бебе... Ще звънкам ако измисля нещо.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Опитайте се да го строшите,няма значение далу в Пловдив или в София.

        Следващата тема май ще е какво му се сменя на това.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Здравейте до сега никога не съм имал джип и честно казано не знам какво да гледам бях си харесал един Freelander но след всичко прочето за него във форума се отказах и сега съм се спрял на тази Vitara ......******* ........
          бихте ли ми казали дали си заслужава или не ....?
          И благодаря ви предварително.

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Фрилендъра няма много общо с джиповете.
            Тази ........********.......Витара е ъъъъъ .ъ.ъ. трудна за оценяване....
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • Колеги ако има някой от Русе да отиде да поглeдне еднa Honda HRV ще съм много благодарен ..... @#%##%^%^i....
              , далечко ми е и затова всякаква помощ би ми била полезна .Поздрави Радо Почерпката от мен .


              Забравих да си напиша телефона 0899094103
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-08-11, 19:22. Причина: Линк към cars.bg

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Здарвейте тъй като не мога да пускам линкове има и Honda HRV в София готов съм и да платя някой да отиде да я погледне ,ако някой има желание да ми помогне да ми пише на rado_mihalev@abv.bg за да му пратя линка .Благодаря предварително

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Айде и аз .
                  Ще помоля някой от Плевен д'ге, ако има желание и възможност да погледне една honda cr-v, намира се: "В гр. ПЛЕВЕН бул. РУСЕ 119 ДО МАГАЗИН АСПИД. AUTOBOBO."
                  Някакъв груб оглед, примерно да я запали, как работи, забележки някакви външни, евентуално едно кръгче за шумове от дифа, та да знам дали да се метна до там да я поогледам по-обстойно.
                  Линк, не пускам, че не е позволено.
                  Пък ако се знае нещо за собственика на къщата също би било полезно до някаква степен.

                  Ами туй то . Благодаря предварително.

                  За обратна връзка може и тук или на лични. Телефон 0888 осем 4 осем 6 71 Стоян.
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Стояне, дано намеря малко време - да я погледна.
                    Тези Хонди са ми доста "далечни" (т.е., нямам информация и наблюдение върху тях), но не пречи да я погледна най-общо.
                    Жалко, че един колега от службата, който има такава (в неговия случай - с десен волан), май е в отпуск и няма да мога да го ползвам като компетентен консултант.
                    Когато имам резултат (и вероятно - снимки), ще пиша тук или на ЛС.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                      Айде и аз .
                      Ще помоля някой от Плевен д'ге, ако има желание и възможност да погледне една honda cr-v, намира се: "В гр. ПЛЕВЕН бул. РУСЕ 119 ДО МАГАЗИН АСПИД. AUTOBOBO."
                      Някакъв груб оглед, примерно да я запали, как работи, забележки някакви външни, евентуално едно кръгче за шумове от дифа, та да знам дали да се метна до там да я поогледам по-обстойно.
                      Линк, не пускам, че не е позволено.
                      Пък ако се знае нещо за собственика на къщата също би било полезно до някаква степен.

                      Ами туй то . Благодаря предварително.

                      За обратна връзка може и тук или на лични. Телефон 0888 осем 4 осем 6 71 Стоян.
                      Туй все още важи, някой ако има възможност.

                      п.п. нещо в последно време съм доста зает
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Понеже ще ходим до Търново по работа, но с буса, че ще возим една машина, та на връщане мисля да погледнем въпросната хода.
                        Та да ме насочите към някой човек/сервиз дето да я закарам да я погледнат ?!?

                        п.п. За гр. Плевен Става на въпрос, ако някой не е прочел горните постове.

                        Благодарско предварително.
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Здравейте,
                          Дойде ред и аз да търся джип за баща ми. Иска пикап и съм се насочил към следните модели нисан навара и митцубиши л200. В района намерих доста обяви и тези дни ще ходя да ги гледам. Най-много се интересувам от следните екземпляри, защото тези дни ще ходя да гледам точно такива :
                          Митцубиши л200 - модел 2006 (този който, ще гледам е с 136 коня двигател):
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mitsubishi-L200-Triton-Double-Cab-pics-01.jpg
Прегледи:1
Размер:25.5 КБ
ID:5300136
                          и Нисан Навара - модел 2003:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ThumbBig_040310-svn-10-1.jpg
Прегледи:1
Размер:36.5 КБ
ID:5300137
                          също и по-стария модел л200 (има с двигател 116 и 133 коня, най-вероятно ще е либерти модела):
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03.jpg
Прегледи:1
Размер:40.4 КБ
ID:5300138
                          Общо взето прочетох каквото намерих във форума за конкретните пикапи, но стигнах до извода, че всеки хвали различен и реших да взема този, които е в най-добро състояние. Тук обаче идва въпроса какво да гледам на конкретните модели. Всеки предполагам си има слаби места. Изчетох темата за основните неща, които се гледат при покупката и за тях няма проблем, но ме интересуват специфичните неща, които се гледат за модела. Понеже ще купувам автомобила от Германия, предполагам, че варианта някой да дойде с мен да го погледне отпада . Но все пак ще се радвам, да ме посъветвате какво да гледам и дали изобщо посочените модели са добри или от някой конкретно трябва да бягам надалече. Също така ме интересува и за стария модел на л200, как да разбера дали е със суперселект скоростната кутия.
                          Благодаря предварително.

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от skreeper Преглед на мнение
                            .....предполагам, че варианта някой да дойде с мен да го погледне отпада...........
                            Темата се казва: "Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!"

                            За избор и сравнения на различни МПС, има цял раздел.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                              Понеже ще ходим до Търново по работа, но с буса, че ще возим една машина, та на връщане мисля да погледнем въпросната хода.
                              Та да ме насочите към някой човек/сервиз дето да я закарам да я погледнат ?!?

                              п.п. За гр. Плевен Става на въпрос, ако някой не е прочел горните постове.

                              Благодарско предварително.
                              Работата не се разви както очаквах, но както и да е. Та така и не съм ходил да огледам въпросната хонда.
                              Надявам се тази седмица да намеря някакво време и да отида, но все пак ще съм благодарен, ако някой ме насочи за сервиз където да погледнем автомобилът.

                              Благодарско предварително.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Стояне, днес намерих малко време и погледнах въпросната "японка". По данни на продавачите от автокъщата, Хонда-та е внесена от Швейцария.
                                Като цяло изглежда доста запазена, външно няма смачкано или ръжди, ел.стъклата работеха всичките, което предполага да не са удряни вратите, салонът изглежда чист и здрав, без протрити места по тапицерията.
                                Двигателят запали без никакво колебание, при работа не се наблюдават вибрации - както на по-високи обороти при включения "автоматичен смукач" при старта, така и при по-тихите обороти впоследствие.
                                Ходовата част изглежда добре запазена, гумите са зимни и имат още ресурс за експлоатация. При разклащане с ръце, не забелязах подозрително люлеене, което на пръв прочит говори добре за амортисьорите. Дисковете отпред не са издрани или посинели, което означава, че не е имало проблем със спирането към момента.
                                Нямах достатъчно време, за да мога да направя и едно тест-кръгче.
                                Успях да снимам с телефона малко от двигателния отсек, от ходовата част и табелката с номера на рамата, за да си направиш проверка по сайтовете - за повече информация за конкретния екземпляр.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01296.jpg
Прегледи:1
Размер:208.1 КБ
ID:5302664 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01297.jpg
Прегледи:1
Размер:141.0 КБ
ID:5302665 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01301.jpg
Прегледи:1
Размер:179.9 КБ
ID:5302668

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01298.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5302666 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01300.jpg
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:5302667 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01302.jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5302669

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01303.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5302670 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01304.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5302671 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01299.jpg
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:5302663

                                За съжаление, не мога да те насоча към някой сервиз, в който да могат да ти направят основен преглед преди евентуална покупка. Официален такъв на Хонда няма в града, а останалите или са фирмени на други марки или са такива, които правят всичко, а аз в такива не съм бил, за да знам - как биха се справили с подобна задача.
                                Ако искаш, пиши на ЛС, да ти дам някои координати за фирмени сервизи, за да не им правя реклама.
                                Когато идваш към Плевен, обади се - да кажеш за резултата от огледа и "дали сте се харесали".
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X