Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Колеги, има ли някои от Дупница да ми помогне за един оглед ще почерпя

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

      Здравейте,дойде време да сменя единичката с двойка.Искам да попитам има ли някой близо до Горни Богров да хвърли един поглед на едно Диско 2,за да не бия пътя напразно в събота?
      Discovery I, 300 TDI

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Здравейте! Трся колеги от Кюстендил за оглед на РАВ4-ка. Услугата си я заплащам, стига да се намери подходящ човек. Продавача е склонен да докара джипката и до Търново, така че ако не се намерят хора от Кюстендил, добре дошла ще е и помощ в Търново-или адрес/тел на читав майстор в района. Всяка информация за обичайни проблеми при РАВ-ките /тази е 97г. дълга база/, ще ми е от полза/изчел съм повечето теми но инфото за тези автомобили май не е много/.

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Първоначално публикуван от krasimir1 Преглед на мнение
          Колеги, има ли някои от Дупница да ми помогне за един оглед ще почерпя
          Пост 214

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          asen_dp
          Това е твоя човек в Дупница. Момчето е много отзивчиво и познава града и ...бе пиши му едно лично, че е по-лесно.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

            Здравейте. Решил съм да се хвърля срещу един РЕЙНДЖ '96 tds/p38A/ но според прочетеното тук, имам нужда от съдействие при евентуален оглед, и покупка. Намира се в Дупница, и търся съдействие..... Колата е от мобилето, така че мога да пратя линк. Имам ходене до там другата седмица - 26.02, така че ако не е проблем, бих искал някакво съдействие.... тел.: 0887 94 23 47 - Дидо

            Съобщение от модератор:
            Моля, напишете си в профила от къде сте.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-02-11, 06:45.

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Здравейте. Колеги, нужна ми е помощ за оглед на сузуки витара във Варна. Набелязал съм един, но не познавам добре модела и особеностите му. Горе -долу знам какво се гледа при покупка на старо, но все пак... Ако на някой му се отделя час - два и може да помогне, да драсне на лични или да ми кликне на: нула,осем,девет,осем,две,седем,три,седем,осем,две. Аз също съм от Варна - мога да Ви взема и върна - имам друг автомобил. Благодаря предварително - почерпката е ясна... :-)

              Коментар


              • Моля за помощ с оглед на Витара.

                Намерих една Витара в Троян , има ли колеги там ,които могат да и хвърлят по едно око .Гледах 2 досега на снимки супер , на живо пълна трагедия. Ако, някой удари едно рамо с тази ще имам да черпя. Ако някой се реши 0885544754 или stoianov1980@abv.bg Благодарности предварително.
                Последно редактирано от Светослав Стоянов; 16-04-11, 16:22.
                Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
                0885544754 Светослав Стоянов

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Мернах една Toyota LC70 на "Драгичево", но нямах възможност да спра да я огледам (изглеждаше много изпъната), викам ще я намеря в мрежата, да ама не. Не намерих подобен атомобил, автокъщата също не я знам.
                  Молбата ми е ако някой може да ми каже името на тази автокъща, от там ще се оправя - тя е тази която е северно над (до) автокъща "Autoelite", от към път I-6 (Е-79), ето и коoрдинати: 42°36'6.39"N , 23° 8'29.25"E. Иначе за автомбила ме интересува най вече: двиател, цена, климатик и евентоално години!
                  Ако някои има път натам тези дни или я знае ще съм много благодарен!
                  Последно редактирано от noname12; 26-04-11, 16:38.

                  Коментар


                  • Колеги, трябва ми помощ при покупката на джип Toyota 4Runner бензин 2.7 мотор ,на 200 000 км. е поддържан само в Toyota Пловдив ,трябва ми някой дето ги разбира тея джипки да я види и ако е ОК ще почерпя ,за новата придобивка
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-05-11, 18:44.

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Първоначално публикуван от zvun4o2 Преглед на мнение
                      ..... 2.7 мотор ,на 200 000 км. е поддържан само в Toyota Пловдив.....
                      Напиши нещо по-точно, де. Не е само една Тойота в Пловдив. Остави поне тел.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • Търся колега от София за оглед на Диско 300тди с/у почерпка

                        Здравейте колеги,
                        В предишната ми тема търсех мнения относно диско 1 и п38. В крайна сметка реших да си взема диско 1, спрях се дори на конкретна бройка (300 тди) която се намира в София, но тъй като съм от Пловдив и нямам познати които да са в час с модела, а не ми се иска да взимам нещо което не е прегледано от човек който разбира. Ще се радвам някой от колегите в форума да помогне, а който го направи в знак на благодарност предлагам почерпка и безплатен риболовен уикенд на моя водоем
                        връзка с мен: 0883 32 65 77
                        Смятам да правя оглед утре (08.06.2011) или четвъртък в зависимост от това дали ще се намери човек който има желание и възможност да помогне.

                        Поздрави!
                        Последно редактирано от Ясен; 07-06-11, 23:17.

                        Коментар


                        • Помощ за оглед на джип в гр. Монтана

                          Харесах си едно Терано в гр.Монтана, ако има колега от там, който може да го огледа и да си каже мнението си ще съм много благодарен.
                          Нямам много време да тичам до Монтана, а джипката поне в мобилето изглежда добре.
                          Номера на човека там е 0888/803379-Пламен.
                          Мога да кача и линк от мобиле, но незнам да ли е позволено.

                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Колеги, искам да огледам едно Гранд Чероки и Чероки във Враца тази събота и неделя (2-3.07), та ще съм благодарен ако има някой, който да е карал такива джипове и да им хвърли по един поглед. Там няма Дима да помага, та ако някой може... телефона ми е 0898 седем четири шест 153. После ще седнем да се почерпим :-)
                            Поздрави
                            Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                            LZ1POP

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Утре /04.07.11/ отивам да гледам едно Диско 98 3000 TDI /май такова беше/. Намира се в София. Дайте сервиз да го закарам да го прегледат.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Утре /04.07.11/ отивам да гледам едно Диско 98.......
                                В Дружба е Влади 333, в Княжево Андро 160, ако си в северната част на Сф-то може и при мен в Костинброд. ....
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X