Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Така, на градско - 15,2л./100км. (успокоих се, че не е 20/100 ) при зимни условия. Остава някой колега да ми каже дали е нормално. На мен пак ми се струва повечко отколкото трябва да бъде, при положение, че е 90к.с. двигателя и с колкото хора да си говоря с такива двигатели (бусове и същите джипове като моя) ми казват 10-12л./100км.

    Коментар


    • Тойота рънър 2,4 бензин
      градско около 16 газ
      извън градско около 11-14 газ в зависимост от скоростта
      в гората ми дава около 19-25 газ(или поне така си смятам горивото като тръгвам по полянките)

      Коментар


      • Land Rover Discovery 1, 200tdi : 8-9л на път с икономисване и ако не настъпвам, пускам по инерция и не карам с пове4е от 90-100 км/ч. 10л средно е най-нормално. В града 11-12л. На черно не съм засичал но според зависи качва разхода ако много го юркам но надали пове4е от 14-15л.

        Коментар


        • toyota rav4 2005 4x4,2000kub. 150 p.s. auto
          gradsko- 11-12 /100
          izvangradsko-9-10/100
          na piasak mi dava 20

          Коментар


          • LR Discovery, 200tdi - 10/100 извънградско при скорост 100-130, градско - 11.5/100, като зимата стига до 12.5,/100, като повечето време бръмка на място да не ми изстива салона. Градското е предимно - Г.Оряховица - Арбанаси - Велико Търново, което си е по-кофти режим от София.

            P.S. След затварянето на пътя през Арбанаси разхода падна малко под 10/100.
            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

            Коментар


            • Isuzu Trooper 2.0 - 11/100 газ - извънградско 90-100км/ч
              13/100-градско без "доказване" по светофарите
              В калта - много....
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • в София:
                вторник 300м - 25минути /колко км/ч е това /
                вчера /заради мача/ - от Плиска до ъгъла на Граф Игнатиев и бул България /или булЕвлоги Георгиев / - 45 минути /с обикалянето е под 10км/

                Обаче средния разход за вчера /общо към 60км пробег/ ми е 5.7/100 по компютъра, щото бях с реното... с Галопера щеше да е поне 12/100
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • 2004 chevrolet colorado,Z-71, 3.5L ,220 hp, I-5,4 door, Automatic.
                  Gumi : BFG AT-31x10.5x15
                  Gradsko 11.7/100km = 24mpg
                  Highway 9.7/100km = 20mpg
                  Ne sum zabeliazal razlika sus novite gumi,
                  starite biaha General AT 265/75/15
                  CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                  http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                  http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                  Коментар


                  • нива 1.6
                    на газ
                    градско 10.5
                    извънградско 9.5-10
                    офф 16-18
                    бензин
                    гррдаско 17-18
                    извънградско 14-15
                    офф 20
                    за оффрод с доста боксуване ,и наистина тежки терени,а ако има някои предвид само по черен път разхода на газ е 12,бензин 16
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от sharrko
                      Аз си казвам истината. Дали ще ми вярваш или не си е твоя работа.

                      тези номера можеш да ги провериш на страницата на шевролет.
                      www.chevy.com
                      Ми то и за моя Шевролет пише, че трябва да харчи 15/100 градско, ама само така пише

                      Коментар


                      • 24 мили на галон ги направих на път от калифорниа до оклахома
                        карах 1500 мили, 90 мили в час около 140 кмч на круз контрол.
                        сигурно и по добре можех да направиа ама бързах да стигна на време.
                        Слагам само 87 shell, климатика работеше през целиа ден, а през планините на аризона и невада правех 15/100. 11.7/100 е средно.
                        Двигателя се представя много добре.
                        със 2000 оборота карам със 75 мили в час, а 2300 съм на 85
                        сравнениа със стариат ми пикап които беше фул саиз 5.7Л 8 цилиндра
                        правех 70 мили в час на 3000 оборота. и гореше към 20/100
                        около 15 мили на галон
                        със сономата което е като с-10 правех 18 мили на галон
                        CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                        http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                        http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                        Коментар


                        • Моя S-10 си ги праска 20/100 градско без въобще да му пука, че в книгите пише 15/100 !!!!
                          При това не с 87 а с 96!!!!

                          Коментар


                          • карам Класик 89 година, VM diesel 2.4, извънградско до Пловдив и обратно около 9 на 100, ама има доста да оправям по двигателя

                            Коментар


                            • Disco1 200Tdi

                              13l/100 / с гуми Малатеста регенерат 7.00/16/градско
                              малко/много ??
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • Чероки - 2.1 тд
                                градско 12-14л/ 100км
                                извънградско 10-10.5/ 100км
                                по баирите 16-18 / 100 км

                                ГаЗ 69 - 2.4L
                                само по баирите от 18 до ???
                                Да живей куманизъма!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X