Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Terracan 2.9 дизел, автоматик.
    10 л./100 км., основно извънградско.
    Минимум на дълъг път 8.5 л., максимум при повече градско 13 л.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #92
      ГАЗ 69 А - 2.4 D от МВ 207 - по асвалт- 8.5л/но да не забравяме средна скорост около55-60 км/ч /., а по нормален път за него т.е. без път -11.5л. ,с включен преден мост и по-сериозен терен -13,5 -14л., а в снега е вече много индивидуално.
      Густо майна , пътят свърши !!!

      Коментар


      • #93
        Малко встрани от темата:
        Някой случайно да си продава автобуса?
        Като чета колко харчат колиците ви ме обзема дива завист.
        Мерцедес 180Е 97г. С перфектна поддръжка (без 4х4 естествено).
        Изключително на градско и возя само себе си: лятно 12, зимно 14/100 бензин, а на газ 20/100.
        Някой да ме светне, моля!

        Коментар


        • #94
          Не е толкова странно. На градско няма никакво значение каква е аеродинамиката на автомобила, а само теглото му. Вашия автомобил не е никак лек (не знам колко е точно, но съм почти сигурен, че е по-тежък от много джипове) така че няма и причина да сте с по-малък разход...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #95
            Първоначално публикуван от Eli
            Малко встрани от темата:
            Някой случайно да си продава автобуса?
            Като чета колко харчат колиците ви ме обзема дива завист.
            Мерцедес 180Е 97г. С перфектна поддръжка (без 4х4 естествено).
            Изключително на градско и возя само себе си: лятно 12, зимно 14/100 бензин, а на газ 20/100.
            Някой да ме светне, моля!
            или не е толкова перфектен, или го карате на много къси разстояния, а може би и в най-големите задръствания...

            по каталог харчи около 10/100 градско, а всички коли които съм имал, са ми харчели поне 1л по-малко отколкото е в каталога /на градско/...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #96
              Благодаря!
              Успокоихте ме!
              Тежи малко над тон. И вероятно си е нормално.

              Коментар


              • #97
                Каталога ми е известен.
                Карам го от нов, но разхода си е този. (отскоро на газ)
                Но движи само през топ центъра и то по необходимост в час пик.

                Коментар


                • #98
                  А и да не забравяме че разходът особено на градско много ама много зависи от начина на боравене с най-десния педал... Явно Ели не е от най-спокойните водачи...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #99
                    Бе, малко съм нервенгяс... ама не много.
                    Ми като гледам какви райбери движат по софийските улици...

                    Коментар


                    • Suzuki Sidekick Sport 1996, 1.8, 122 k.с. автоматик, без мап сензор, с K&N филтър и по-големи гуми - 225/75/16:

                      градско - 13.2 л./100, с обиновен филтър беше 14.5
                      извънградско със скорост 60 - 80 км/ч. докарах 7.2 л. /100
                      газ - 16 - 20 л/100 - за момента не карам...
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • Ели, MERCEDES се слави с други неща, а не с икономичност. Може би принципа е, че който кара такава кола има пари и за гориво, така че... Между другото същия принцип важи за резервните части на MERCEDES и това си го казват хората на MERCEDES. Логиката просто е железна. Поздрави
                        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                        Коментар


                        • почти 100% съм сигурен, че ако го карам тоя Е180 аз, по моя градски маршрут /старателно избягващ идеалния център в пиковите часове /, няма да ми харчи повече отколкото на магистралата: 9-10л/100
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • с K&N филтър и по-големи гуми - 225/75/16:

                            градско - 13.2 л./100, с обиновен филтър беше 14.5
                            Tози филтър сваля разхода с 1.3 литра?! Дай малко по-подробно!

                            Коментар


                            • направо не е за вярване нали
                              като си го поръчах и аз се захилих, като ми казаха ама е така карам с него от 1 седмица...
                              моят е от стандартните размери за вграждане в оригиналната филтърна кутия на колата.

                              http://www.knfilters.com/
                              LZ1RED

                              Коментар


                              • при тойота с 2.5ТД не се наблюдава сваляне на разхода...
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X