Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Land Rover Range Rover 2,5 TDS 96г. с гуми 295/40/20 - среден разход 13л/100км
    0888 068 669

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Да се оплача тук, отскоро съм собственик на Джип Либерти 2,8 ЦРД, не съм го карал извън града, но градския разход е направо стряскащ, 18 литра според дисплея, никога не съм карал дизелов автомобил, но все си мислех че са по-икономични от бензиновите.

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
        Да се оплача тук, отскоро съм собственик на Джип Либерти 2,8 ЦРД, не съм го карал извън града, но градския разход е направо стряскащ, 18 литра според дисплея, никога не съм карал дизелов автомобил, но все си мислех че са по-икономични от бензиновите.
        Това както се сещаш и сам е среден разход според компа , който вкл. и времето прекарано намясто - преди тръгване
        Всеизвестно е , че точният разход е пълно - пълно на резервоара , а не борд комп.
        Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Първоначално публикуван от dimiturdgd Преглед на мнение
          някой с Киаспортидж дизел да сподели
          10-8.

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Вероятно за високия разход вина имам и аз понеже сега се уча да я карам тази кола, също така и гумите, които се пързалят ужасно, макар че уж са зимни.
            Ще видяа данните когато изсъхне асфалта а и аз се понауча да карам автомат!

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Toyota Land Cruiser LJ70- за последните 130 километра, разход около 16/100 нафта.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Първоначално публикуван от dimiturdgd Преглед на мнение
                някой с Киаспортидж дизел да сподели
                Един приятел имаше Киа,споменаваше нещо около 8/100 средно.Като го видя ще се поинтересувам допълнително.

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  VW Touareg R5 (2004г.) Извънградско 7-8л./100км. Градско 11-12л./100км .. Средно на комп. ми го показва около 9.9л/100км.

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Гранд 4.7- 18.86л 100 октана от омв/100км,градско в София.По бордови е с литър-два отгоре.Направо не можах да повярвам,като се има на предвид,че си му подавам от време на време.Отдавам го на факта,че големият двигател изтива бавно и реално е студен само при първото палене за деня.Джипът е с освежен двигател,леко сгъстен и с отворена генерация с две проходни гърнета,няма катализатори.

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от n.netsov Преглед на мнение
                      Гранд 4.7- 18.86л 100 октана от омв/100км,градско в София.По бордови е с литър-два отгоре.Направо не можах да повярвам,като се има на предвид,че си му подавам от време на време.Отдавам го на факта,че големият двигател изтива бавно и реално е студен само при първото палене за деня.Джипът е с освежен двигател,леко сгъстен и с отворена генерация с две проходни гърнета,няма катализатори.
                      Toва Overland модификацията ли е с 4,7OH двигателя?
                      Honda Africa Twin RD07 '95

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
                        Toва Overland модификацията ли е с 4,7OH двигателя?
                        Не е НО(хай аутпут),обикновен е.

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Хюндай Санта Фе, 2008г., 2.2 crdi, 155 коня, автомат. Извънградско Търново-Стара Загора падна до 6/100, градско около 9. Средния се върти около 8/100. Според мен е супер.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            ok,пиши

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Първоначално публикуван от venci tr Преглед на мнение
                              Един приятел имаше Киа,споменаваше нещо около 8/100 средно.Като го видя ще се поинтересувам допълнително.
                              ок пиши

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Г300, турбо - средно 12/100, нормално каране на задно, без извръщения и тежки терени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X