Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Фронтера Б ,2.2 дти 8.5 градско несъм я засичал извън градско, нормално ли е?

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
      Фронтера Б ,2.2 дти 8.5 градско несъм я засичал извън градско, нормално ли е?
      Ами нормално ми се види http://www.spritmonitor.de/en/overvi...=1&powerunit=2
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Сузуки гранд вината 2.0 - 140 бензин / газ
        градско с гуми 235/65R17 многократно засичана на газ 12 на 100 извън градско същия разход
        с гуми BF Goodririch 235/70r16 разход 13 градско и извънградско по черен път и кофти терен 15 и нагоре газ.

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
          Фронтера Б ,2.2 дти 8.5 градско несъм я засичал извън градско, нормално ли е?
          Аз такава фронтера с такъв разход не съм виждал нито съм чувал.Даже в завода не и дават толкова на късата база с ръчни скорости.Ако наистина харчи толкова КУПУВАМ я.Това в рамките на шегата разбира се.Моята е 2.2 АС дълга и под 12 градско не съм я свалял лятото и то по околовръстното предимно.Сега в студа 15-16.

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Лада Нива 1.7моно на дълъг път по асфалт,лятото със оригиналните джанти,летна шарка на гумите,със скорост 80-90 километра.ми дава 10литра газ.

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Сузуки гранд вината 2.0 - 140 бензин / газ
              градско с гуми 235/65R17 многократно засичана на газ 12 на 100 извън градско същия разход
              с гуми BF Goodririch 235/70r16 разход 13 градско и извънградско по черен път и кофти терен 15 и нагоре газ.
              Последно редактирано от bobomir; 07-12-13, 17:38.

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Дъстърче: 6.2 нафта средно-годишно
                Това включва към 20% черен път (първа, втора), 20% магистрала (120-140) и останалото е градско (от най-лошите)
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Хибридна Фероза с двигател 105 к.с. дизел комънрейл на Алфа ромео с гуми 31/10,5/15 извънградско 7,5 , в града почти 10 със стъпка без да я жаля смесено около 8-8,5 и според мен е добре струва си смяната с дизел преди харчеше 17-18 газ и нямаше никаква сила извън града.

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    терано 1 - 3.0, бензин/метан
                    гуми 31x10.5x15
                    градско зимата -20лв/100км
                    градско лятото - 15лв/100
                    извънградско(90-100) - 12лв/100км
                    50км асфалт + 50км на 4ка(1-2ра бавни) - 16/18лв.
                    скоростомера ми дава 10км разлика надолу спрямо GPS.

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от nikifori Преглед на мнение
                      Аз такава фронтера с такъв разход не съм виждал нито съм чувал.Даже в завода не и дават толкова на късата база с ръчни скорости.Ако наистина харчи толкова КУПУВАМ я.Това в рамките на шегата разбира се.Моята е 2.2 АС дълга и под 12 градско не съм я свалял лятото и то по околовръстното предимно.Сега в студа 15-16.
                      Дълга база е и вече няколко пъти я засичам все толкова.сега като паднаха градусите стана 8.8 защото като запаля работи около пет минути.

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
                        Фронтера Б ,2.2 дти 8.5 градско несъм я засичал извън градско, нормално ли е?
                        Ако си с гуми 195/60r15 и си спестил литър-два е нормално
                        на сушата и град помага

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Първоначално публикуван от Angel / Reny Преглед на мнение
                          Дълга база е и вече няколко пъти я засичам все толкова.сега като паднаха градусите стана 8.8 защото като запаля работи около пет минути.
                          Как я засичаш?
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Мойта джипка е Pajero 3, къса база, 3.2 DID двигател, автоматик и ми харчи към 20 литра на 100 километра градско. Слагам по 30 литра и за 150 км светва резервата.

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Исузу DMAX 2012г 2,5 дизел средно за 30000км 10.3 л/100
                              0+

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                някой с Киаспортидж дизел да сподели

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X