Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пазаруване на авточасти в EBay

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Пазаруване на авточасти в EBay

    Нормално е. Не е от банката. Прости известията идват не веднага, а след няколко дни. Затова ги и няма. Затова е и удобно да имаш електронно банкиране за сметката на картата - не се разкарваш, а си гледаш всичко от компютъра.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #47
      До: Пазаруване на авточасти в EBay

      От опит такива първоначални известия от пейпал отнемат поне два-три дена.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #48
        До: Пазаруване на авточасти в EBay

        Първоначално публикуван от Makaveli Преглед на мнение
        Колеги много ви благодаря .... Вече разбрах днес се регистрирах за Online банкиране и ще реша проблема че днес 3 пати ходя до банката и все не са били излезнали преводите ...

        Благодаря много на всички
        може и да не го видиш този код през интернетбанкирането.... при мен не излезе.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #49
          До: Пазаруване на авточасти в EBay

          Операцията по картата не може да не се отчете и съответно трябва да бъде отбелязана онлайн. Нещо не си гледал където трябва.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #50
            До: Пазаруване на авточасти в EBay

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Операцията по картата не може да не се отчете и съответно трябва да бъде отбелязана онлайн. Нещо не си гледал където трябва.
            Мисля че колегата имаше в предвид че през интернет банкирането вижда само суми, дати и такива неща, а не може да види подробностите, разбирай кода, нужен за верификацията на картата.

            ...което е глупаво само по себе си, понеже нищо не им пречи да дават и такава информация. Ама, понеже под една или друга форма имам допир с информационните системи на почти всички български банки, та съм се нагледал и на далеч по-големи глупости - например 5 различни клона на една и съща банка с 5 различни формата на данните за безкасово плащане на заплати, подавани към системата. Има някои банки, където положението в това отношение е направо трагично. Да се чуди човек как изобщо работят с такива "информационни системи".
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #51
              До: Пазаруване на авточасти в EBay

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Операцията по картата не може да не се отчете и съответно трябва да бъде отбелязана онлайн. Нещо не си гледал където трябва.
              по цял ден гледам банкови извлечения, повярвай ми, че знам къде да гледам

              тази информация я нямаше и трябваше да се обадя по телефона, за да ми кажат цифричките. въведох ги и всичко беше ОК

              не казвам че с колегата може да стане същото, просто го написах да има предвид и този вариант
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #52
                До: Пазаруване на авточасти в EBay

                Трябва да обслужвам колата и гледам, че в Ибей продават цял кит за тая цел, но ме озадачава, че в кита е включена дистрибуторна капачка и ротор.

                http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Tune-...Q5fAccessories

                Те сменят ли се по принцип със смяната на кабелите и свещите? Аз знам, че не.
                Vitara 2.0 V6
                Honda CRV (Gen 1)
                Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                ВАЗ 2131

                Коментар


                • #53
                  До: Пазаруване на авточасти в EBay

                  Е не е задължително, ама нищо не ти пречи да ги смениш.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Пазаруване на авточасти в EBay

                    Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
                    Трябва да обслужвам колата и гледам, че в Ибей продават цял кит за тая цел, но ме озадачава, че в кита е включена дистрибуторна капачка и ротор.

                    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Tune-...Q5fAccessories

                    Те сменят ли се по принцип със смяната на кабелите и свещите? Аз знам, че не.
                    Ползвам основно NGK кабели които се сменят рядко. Сменям и палец и капачка при покупка винаги, после вече гледам дали са спукани/износени (пукнатините често не се виждат, колата има прекъсвания във влажно време просто).

                    Коментар


                    • #55
                      До: Пазаруване на авточасти в EBay

                      За собствениците на ЦР-В първа генерация, силно препоръчвам ей този комплект кожени седалки.

                      http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA...Q5fAccessories

                      Търговецът, който ги предлага всяка една две седмици изкарва на търг по един комплект и обикновено се печели на под 130$. Аз вече си взех и съм доста доволен. Пасват идеално. Не са от естествена кожа, но все пак е качествена такава. Много приятно сменя усещането за интериора. Оригиналната сива плюшена тапицерия поне мен ме дразни много.

                      Не знам дали ще станат за друга кола - силно ме съмнява, тъй като са направени седалките да влизат много трудно. Особено ако никой не те е светнал да ги нахлузваш в много топло време, щото в студеното кожата се свива и е супер трудно да ги сложиш.
                      Vitara 2.0 V6
                      Honda CRV (Gen 1)
                      Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                      ВАЗ 2131

                      Коментар


                      • #56
                        До: Пазаруване на авточасти в EBay

                        Няма проблем с и-бей поне за мен досега 5 сделки имам, но пазарувам само от магазини там нещата са сигурни с частни лица е по рисковано.
                        Само гледайте рейтинга на доставчика това е достатъчно за успешна сделка.Повечето пъти има избор за доставка с различен куриер там ползвате Ди Ейч Ел...ако пратката е едрогабаритна има български транспортни фирми които вършат перфектна работа опитайте тук sales@varna.ntzlogistics.bg пускате запитване с размери и тегло, адрес за взимане дават ви цена и време за доставка и решавате дали ви устроива.
                        Коли, мотори, лодки, части.......и всичко за което се сетите мога да съдействам.
                        А и митница правят също!
                        --------------------------------------------------
                        [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                        Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                        [/FONT]

                        Коментар


                        • #57
                          До: Пазаруване на авточасти в EBay

                          Над 180 далаверки сьм си купил от там и до момента само 3-4 порьчки са ми обьркали - или модела не е тоя или идва скьсан кашон с един спирачен диск,а другия липсва примерно.За всяко обьркване сьм си получил парите обратно или са ми сменили далаверката с правилната за тяхна сметка.

                          Да е жив и здрав Ибея,сега джанти тьрся
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #58
                            До: Пазаруване на авточасти в EBay

                            Да де, ама си в Уса. Проблемите с еBay започват като се преместиш в България...
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #59
                              До: Пазаруване на авточасти в EBay

                              Проблема не е в Ибей,проблема е в наще Пощи и таксите дето ви цицат.Свестните продавачи пращат по цял свят,не им дреме дали стоката пьтува от Вашингтон до Калифорния за 4 дни или от Вашингтон до София за седмица.Проблема е като пристигне в София,е там почва веселото.Колкото и да е весело обаче за дадени неща си заслужава на 100%.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                До: Пазаруване на авточасти в EBay

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Проблема не е в Ибей,проблема е в наще Пощи и таксите дето ви цицат.Свестните продавачи пращат по цял свят,не им дреме дали стоката пьтува от Вашингтон до Калифорния за 4 дни или от Вашингтон до София за седмица.Проблема е като пристигне в София,е там почва веселото.Колкото и да е весело обаче за дадени неща си заслужава на 100%.
                                Пощите НЕ взимат такси. Понякога плащаш мито и ДДС, но пощите нямат никакъв пръст в тая работа. Пощенската услуга е платил изпращача, с парите на купувача. Тук не би трябвало да се плаща нищо повече от мито и ДДС, ако е от страна извън ЕС, и е на стойност над 150 евра БЕЗ транспорта.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X