Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пазаруване на авточасти в EBay

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Пазаруване на авточасти в EBay

    Казва ми че каратат е отхвърлена и да се допитам до моята банка...
    Званнах в ОББ и ми казаха че нямат договор с pay pall и не работят с тях...
    И ся незнам за кво да я ползва изобщо тая карта...
    И сигурно ще изпусна и Евтиния Exhaust...
    Добре де щом неможе ще разпитам за някой който ще го купи а аз ще му поема разходите... ( и тва е ваиант.. Все пак не се намира всеки ден New FMF Power Core IV exhaust за 80 $ )

    Поздрави
    SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

    Коментар


    • #32
      До: Пазаруване на авточасти в EBay

      Първоначално публикуван от Makaveli Преглед на мнение
      Казва ми че каратат е отхвърлена и да се допитам до моята банка...
      Званнах в ОББ и ми казаха че нямат договор с pay pall и не работят с тях...
      И ся незнам за кво да я ползва изобщо тая карта...
      И сигурно ще изпусна и Евтиния Exhaust...
      Добре де щом неможе ще разпитам за някой който ще го купи а аз ще му поема разходите... ( и тва е ваиант.. Все пак не се намира всеки ден New FMF Power Core IV exhaust за 80 $ )

      Поздрави
      Да беше помолил някой от форумут,който е пазарувал от EBay ,да му дадеш парите и да ти го купи.Мисля най лесно щеше да е.Или си теглиш парите от ОББ и си правиш карта в банка,която работи с
      pay pall и купуваш на воля.
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • #33
        До: Пазаруване на авточасти в EBay

        Това е най-добрият начин. И аз мога да го купя, стига да не е извън ЕС. Колкото до картата, по-точно PayPal не признават картите на ОББ, а защо, може да каже банката, но не е заради някакъв договор.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #34
          До: Пазаруване на авточасти в EBay

          VISA Electron на Райфайзен става. Днес пробвах.

          Смятам да излизам в отпуск следващата седмица, и поради някои специфики, дори и да им дам твоя адрес, има вероятност да го пратят на мен. Случвало ми се е няколко пъти. Пък ако не съм си тука, ще вземат да го върнат обратно и да стане мазало. Иначе бих помогнал с удоволствие. Особено пък ако е от ЕС, идва направо вкъщи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            До: Пазаруване на авточасти в EBay

            ако българския paypal е редовен то би трябвало д а отпускат и кредити аз например мога да си купя нещо до 1340 $ стоката до няколко дена ще е при мен а до 15 -я ден никой няма да ме търси
            а за прехвърляне от един на друг става и няма комисионни .

            Коментар


            • #36
              До: Пазаруване на авточасти в EBay

              Първоначално публикуван от ikar_sik Преглед на мнение
              ако българския paypal е редовен то би трябвало д а отпускат и кредити аз например мога да си купя нещо до 1340 $ стоката до няколко дена ще е при мен а до 15 -я ден никой няма да ме търси
              а за прехвърляне от един на друг става и няма комисионни .
              Не знам да има кредити за български акаунти. Ще проверя.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                До: Пазаруване на авточасти в EBay

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Не знам да има кредити за български акаунти. Ще проверя.
                Спарки.Нали човекът каза че има пари в картата на ОББ.Значи кредит не му трябва.Да си ги дръпне от там и да ги прехвърли в друга карта.И да си пазарува наволя
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #38
                  До: Пазаруване на авточасти в EBay

                  Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                  Спарки.Нали човекът каза че има пари в картата на ОББ.Значи кредит не му трябва.Да си ги дръпне от там и да ги прехвърли в друга карта.И да си пазарува наволя
                  Идеята е че за български акаунти имаше определени ограничения. Аз имах малки проблеми при регистрацията на първата ми карта. Искаха да им пратя по факс предевено на английски удостоверение от банката че картата наистина е моя. И там да фигурира и адреса ми.

                  Ама, днес регистрирах втора карта и тръгна от раз, без да ми искат нищо. Кредити за българи знам че в началото нямаше. Не знам дали и сега е така, но може и да не е.

                  За другото е ясно.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Пазаруване на авточасти в EBay

                    Колеги благодаря ви мн, но просто този човек се оказа несериозен....
                    Пък и е от USA .....
                    Няма начин, ще си изкарам нова VISA от райфайзенбанк ....

                    Благодаря на отзовалите се , но поне за момента няма да ви натоеварвам излишно...

                    Колега ikar_sik може ли да ми сваршиш една услуга ... Евентуално след време да ти пратя пари и ти да ми ги прехвърлиш в акаунта .. Това докато си изкарам нова карта..

                    Поздрави, Георги
                    SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Пазаруване на авточасти в EBay

                      за колегата със проблемните кредитни карти >>>
                      нямаш проблем но ще си оскъпиш малко покупката за превода който трябва да ми направиш защото моята банка е в испания.
                      а и скоро почвам друга работа и няма д а ме има доста време
                      имаш друг вариант
                      разгледай www.paypal.com или .es или .uk имаш опция да си смениш и езика с който да комуникираш , и може да си решиш проблема сам
                      самия paypal акаунт има собствена сметка това са цифри и букви то е нещо като IBAN и № сметка записваш си ги на едно листче и отиваш в твоята банка и си превеждаш колкото си искаш за тази схема не ти трябва кредитна карта ,
                      за превод към paypal няма никакви комисионни поне на мен не са ми вземали , но ако искаш да осребриш пари обратно имаш право само на 2-а превода за година без комисионна , останалите са платени .
                      за повече подробности търси ме вечер след 22 ч БГ време на скайп sikaramitev .

                      Коментар


                      • #41
                        До: Пазаруване на авточасти в EBay

                        Колеги знаете ли как да си премахна лимита на акаунта в Paypal който е 100 евро:

                        Sending Limit Per year €100.00 EUR €82.74 EUR Dec. 2, 2009

                        И другия ми въпрос е че посочих че имам paypal карта и сега ми иска некви 4 цифри които незна от каде да взема
                        ( а може би тези 4 цифри трябва да ги търся в някаква разписка за прежодите на която трябва да има 4 цифри )

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.JPG
Прегледи:1
Размер:104.5 КБ
ID:5077332
                        SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Пазаруване на авточасти в EBay

                          - Дал си номер на кредит карта на пейпал

                          - Пейпал ще извърши някаква операция по картата ти до няколко дена. В случая те таксува евро и петдесет.

                          - Тази операция ще има номер, или към нея ще има съобщение, в което ще е кода.

                          - Така се проверява че картата е твоя. Щом е твоя, имаш достъп до списъка операции които са извършени по нея.

                          - Като привършиш цялата процедура, еврото и петдесет ще бъдат върнати в пейпал сметката ти.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #43
                            До: Пазаруване на авточасти в EBay

                            ...И като свършиш тия работи, лимита ще се вдигне.

                            Аз съм пазарувал неща за над 3000USD.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Пазаруване на авточасти в EBay

                              Човека е регистрирал своя дебитна/кредитна карта в ПейПал. Ако иде и си направи извлечение по картата в банка - ще види на датата когато е направил регистрацията плащане 1.50 ЕУ и до него един код (примерно "1234PAYPAL") - този код (в примера "1234") после ще въведе в ПейПал сайта за потвърждение.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Пазаруване на авточасти в EBay

                                Колеги много ви благодаря .... Вече разбрах днес се регистрирах за Online банкиране и ще реша проблема че днес 3 пати ходя до банката и все не са били излезнали преводите ...

                                Благодаря много на всички
                                SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X