Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado 300

    здравейте, как да си сверя часовника? дава ми щатите, владивосток и т.н. и бг файла го качих и сега имам 2 пъти руски, а български не. има ли някой опитен от Разград или Русе с колорадо, с желание да ме светне наживои набързо за някои тарикатлъци на колорадото?
    поздрави
    Камен

    Коментар


    • До: Garmin Colorado 300

      Избери си Кайро
      Египет е в същия часови пояс като България +2 по Гринуич

      Коментар


      • До: Garmin Colorado 300

        Първоначално публикуван от kameti Преглед на мнение
        ... и бг файла го качих и сега имам 2 пъти руски, а български не...
        Не би било зле преди да питаш, да попрочетеш в темата. Тогава вече щеше да знаеш, че ако изтриеш "russian.gtt", и копираш "bulgarian.gtt" върху устройсвото, ще имаш само един път "Руский", и той ще е българският.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Garmin Colorado 300

          Има вече нова версия на GPS софтуера - 2.8, може да се ъпдейтне през WebUpdater-a.

          Тук
          http://garmincolorado.wikispaces.com...w/home/6147171
          пише, че има някакви проблеми с WAAS(EGNOS) и с надморската височина от сателитите.

          Някой ако ъпдейтне и тестне да каже. Аз ще изчакам да дадат мнения за новия софтуер.

          Коментар


          • До: Garmin Colorado 300

            Такива неща вече се случват няколко пъти при упдейтване. Просто в началото се дъни известно време, докато си ъпдейтне алманака. След като веднъж се оправи, вече няма проблем. Просто се оставя на място с хубава видимост за известно време, за да може да си намести чавиите.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Garmin Colorado 300

              Колеги
              защо ми изчислява разстоянията в км грешно
              Примерно Търся път от Пловдив до Дряново
              Намирам се в Пловдив
              Показва коректно пътя, но ми го смята в километри около 100 при условие, че посъщия път са около 150км

              Пробвах и с други дестинации
              Примерно Дряново - Ягодина реално е около 250 км а го показва под 200??

              Коментар


              • До: Garmin Colorado 300

                Първоначално публикуван от chukov Преглед на мнение
                Колеги
                защо ми изчислява разстоянията в км грешно
                Примерно Търся път от Пловдив до Дряново
                Намирам се в Пловдив
                Показва коректно пътя, но ми го смята в километри около 100 при условие, че посъщия път са около 150км

                Пробвах и с други дестинации
                Примерно Дряново - Ягодина реално е около 250 км а го показва под 200??
                Показа растоянието по права линия.
                Задай му да изчисли маршрут и виж растоянието в "трип компютъра"

                Коментар


                • До: Garmin Colorado 300

                  Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                  Вече,бая време мина от както трупам впечатления от Колорадото и заключението ми е:
                  за оффроуд с АТВ или мотор не става...
                  причини над хиляда,последно преди да стартираме на Ком Емине ми се строши и буксата за захранването...
                  И Десо се мъчи но след десетото самоизключване и той го захвърли...

                  По добро от 76CSX няма-за знаете!!!
                  Не знам за АТВ-та и мотори,но при мен /и то само след 10-15 пъти включване на захранването/същата букса на захранването се строши.Карам джип /а не мотор/,използвам само оригинални кабели на Гармин,а апарата си го гледам като очите си.В момента е в сервиза на Геотрейд ,откъдето тия дни очаквам да ми се обадят и да ми обяснят как тази повреда НЕ може да мине за рекламация,защото причината е в неправилна употреба.Да не говорим че вече имам и информацията /пак от същия сервиз/,че това е първияслучай на подобна повреда на Колорадо.Е да....ама ....не!!!
                  За сравнение ще спомена че от година и половина използвам цифров фотоапарат Олимпус,който има подобен USB вход за възка към компютъра.Там съм слагал и махал кабела не 15пъти,а сигурно 215 пъти и до момента буксата си е жива и здрава.А това все пак си е някакъв фотоапарат,а не мноооого здравото Колорадо,което издържа на почти всичко.....Не знам защо,но ние винаги сме от е-ната страна.......
                  Всеки собственик на тази техника по-добре да внимава,щото и гаранцията в повечето случаи май е само на книга......Поздрави.
                  П.П.Ще ви държа в течение,колко излиза ремонт на подобен дефект/в гаранция/на Колорадото с всичките му куриери и тем подобни разходи.
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado 300

                    Интересува ме от къде мога да си закупя качествена стойка за мотор за GARMIN COLORADO 300, също така ако има някой излишна може да ми я пусне по еконт ! Благодаря предварително.

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado 300

                      Първоначално публикуван от Luca Преглед на мнение
                      Интересува ме от къде мога да си закупя качествена стойка за мотор за GARMIN COLORADO 300, също така ако има някой излишна може да ми я пусне по еконт ! Благодаря предварително.
                      От магазина на сайта. Марката е RAM. Не знам за по-здраво от това.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado 300

                        От mагазина на кой саит !?! защото ако става въпрос за www.garmin.bg за колорадо иа саmо за колело, лодка и кола !

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado 300

                          http://eshop.offroad-bulgaria.com/home.php
                          [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado 300

                            Магазина на форума, в който пишеш в момента:

                            http://eshop.offroad-bulgaria.com
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado 300

                              Моля ви се кажете как да кача в това ш***но съоръжение записан трак и после да го виждам на дисплея.

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado 300

                                Ама аз съвсем сериозно питам, ей!!
                                Днеска изгубих около два часа да качвам едни траци през мапсорс, да ги слагам във всички възможни папки в ГПС-а и SD-то и НЪЦ!
                                Кажете къде да ги завра, за да се виждат...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X