Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Ето и 2 досадни грешки в София:

    N42 41.497 Е23 17.458

    Над реката има пешеходен мост. Дори и с мотор не може да се мине. Всеки път, идвайки от посока Ивзн Вазов към красна поляна 2, се опитва да ме прекара от там. Няколко други колеги - по същия начин.

    Не зависи от настройката на GPS за мотор, кола/камион/автобус и т.н.


    N42 41.766 E23 17.238

    Източното платно на бул. Вардар е еднопосочно в посока Юг->Север. Западното е еднопосочно в обратна посока. За Западното нямам впечатления, но източното на картата е сложено като двупосочно. А е еднопосочно поне от 5 години.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Ограничения нуви 200

      Първоначално публикуван от borgo Преглед на мнение
      Първо се извинявам че този въпрос го задавам за пореден път от картата ли за виси появата на ограничителни знаци на скороста или софтуера на устроиството
      И от 2-те.

      Картата трябва да е OFRM Geotrade. GPS-сите които знам че ги показват са Nuvi 205, 255, 7xx, 8xx и 5000 сериите.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Някой знае ли кои проходи са затворени?

        .
        Миналата есен минах през Върбишки проход. Смея да твърдя че не е ремонтиран от битката на хан Крум. А и нямаше много мераклии да го пресичат, по целия път срещнах 2 коли (сигурно заблудени).

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Варна, кръговото на шишковата градинка - опитва се да ме накара да вляза в кръговото наляво!!!

          Пробвано с Geotrade 4.50ML, Geotrade 4.50 CYR, i BG OFRM 4.50

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от zaio_baio Преглед на мнение
            Варна, кръговото на шишковата градинка - опитва се да ме накара да вляза в кръговото наляво!!!

            Пробвано с Geotrade 4.50ML, Geotrade 4.50 CYR, i BG OFRM 4.50

            Всички изредени по горе карти са еднакви що се отнася до рутирането.

            А къде е тази градинка? Оправили сме страшно много неща във Варна, ако ми кажете къде е ще проверя дали сме оправили и тази грешка.

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              А къде е тази градинка?
              N43 12 12.1 E27 55 09.2

              При мен рутира нормално. ОФРМ 4.50
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                N43 12 12.1 E27 55 09.2

                При мен рутира нормално. ОФРМ 4.50
                Значи вероятно е с настойка пешеходец, тогава гпс-са не спазва правилата за движение.

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Проверих си настройките - При мен е "Truck". Като го сложа на "Car/Motorcycle" прави глупости.
                  Прикачени файлове
                  “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                  Walter Rohrl
                  GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Благодаря за информацията, но вече беше оправено

                    Наистина в 4.50 не е било с посоки

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Вчера минах по новооткрития бул. "Андрей Сахаров". Нали няма да го забравите в новата версия :-)

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Първоначално публикуван от BeTTeR Преглед на мнение
                        Вчера минах по новооткрития бул. "Андрей Сахаров". Нали няма да го забравите в новата версия :-)
                        Въведен е разбира се

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Здравейте,може ли да ми кажете как да си отключа BGOFFRoadMap4,50 на MapSource?Освен 25 цифрения код,който го имам ми иска и 8 цифрен който не знам откъде да го видя.Мерси предварително

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Просто дай "CANCEL" и готово.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Картата е готова!

                              Всички с OFRM Geotrade ще получат e-meil с връзка от къде да си изтеглят новите gmapsupp.img файлове заедно с инструкция как да си обновите картата.

                              Старите клиенти, които не са преминали на OFRM Geotrade могат да си изтеглят OFRM Bulgaria v.4.60 от тук:

                              http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...6.30-CDVersia/

                              Силно препоръчвам на всички които не са преминали към OFRM Geotrade да го направят, защото разликите между 2-те карти стават все по големи, а и с последната оферта където получавате +12 месеца безплатен ъпдейт съвсем няма смисъл да стоите още на старата карта.

                              Какво включва новата карта може да видите тук:

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=36641

                              За въпроси и проблеми моля обръщайте се към karta маймунка offroad-bulgaria.com.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                А дали ще има версия само на кирилица, че с нея си свикнах?

                                Това заради колорадото де...
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X