Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Системата е автоматизирана и срокът на абонамента се актуализира в рамките на деня, в който е постъпило плащането. Ако сте закупили удължение на абонамента и неговият срок не е актуализиран, моля свържете се с нас на info (маймунка) karta (точка) bg.
    Последно редактирано от OFRM_Team; 17-08-10, 10:06.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
      Системата е автоматизирана и срокът на абонамента се актуализира в рамките на деня, в който е постъпило плащането. Ако сте закупили удължение на абонамента и неговият срок не е актуализиран, моля свържете се с нас на инфо (маймунка) karta (точка) bg.
      Благодаря за бързия отговор. Получи се. Явно нещо не съм разбрал, та очаквах потвърждение и линк на мейла.
      И ако може още една питанка: как се изключват изолиниите на Легенд НСх? Възможно ли е, или аз нещо не разбирам?

      Коментар


      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        За този модел от главния екран трябва да се влезе в "Setup" > "Map Setup - Information" и да се изключи отметката срещу изолиниите на картата.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Стана супер. Кръстили сте ги контури, та от там съм се объркал.
          Още веднъж благодаря.

          Коментар


          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Здравейте,
            Искам да попитам за продължаването на абонамента - завинаги ли имам опцията за подновяване или има срок след изтичането на предишния абонамент, след който вече да не мога да го продължа, а да трябва да купя нов?
            10х,

            Коментар


            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Закупеното двугодишно удължение се добавя от датата на изтичане на досегашния абонамент. Ограничение няма, но след известен период се обезсмисля закупуването на удължение и е по-практично направо да се закупи нов картов продукт.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Здравейте,

                От скоро имам следния проблем, който не знам дали е от картата. Карайки н нощен режим почти непрекъснато по картата излизат различни артефакти (например жълти правоъгълници, квадрати или L образни фигури) Това поведение го няма през деня т.е. няма такива неща. Открих, че в момента, в който превключи на нощен режим и автоматично се появиха странностите. Имам Гармин 255 с последен ъпдейт от сайта на Гармин на фърмуера и съответно карта закупена и инсталирана 5.20. Не съм карал извън БГ нощно време да видя този проблем има ли го на другите ми две карти (AutoDrive Helas 1.95 и CNE 2009) Не знам някой срещал ли се е с подобен проблем и дали това е софтуерен проблем или на картата... Мога да сложа снимки ако има интерес.
                Последно редактирано от Валери Недялков; 20-09-10, 17:52.

                Коментар


                • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Случвало ми се е с 3790, но в дневен режим и топо 5.21. Не знам дали при теб е същото. При мен вместо борчета, лозя и т.н. показва POI картинки, но много, една до груга. При рестарт на уреда се оправят нещата.

                  За същото нещо ли говорим или за нещо друго? Дай екранче ако имаш?

                  Коментар


                  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Здравейте,
                    "Понеделник, 2009, Юли 20 11:21:59 EEST
                    Благодарим Ви за регистрацията. Вашият двугодишен абонамент за безплатно получаване на обновленията на картата е активиран."

                    Лроблема е , че получих версия 5.11 на 05.02.2010 и след това нищо, а виждам че има вече версия 5.21. Въпроса ми е, защо е така.





                    0897девет7996две

                    Коментар


                    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      изтегли го ог karta.bg

                      Коментар


                      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Благодаря gkostadinov , току що го направих.Беше много по -лесно да го получа на пощата както преди,но явно и тука трябва да се следят редовно новините и новите версии.
                        0897девет7996две

                        Коментар


                        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от uhvp Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          От скоро имам следния проблем, който не знам дали е от картата. Карайки н нощен режим почти непрекъснато по картата излизат различни артефакти (например жълти правоъгълници, квадрати или L образни фигури) Това поведение го няма през деня т.е. няма такива неща. Открих, че в момента, в който превключи на нощен режим и автоматично се появиха странностите. Имам Гармин 255 с последен ъпдейт от сайта на Гармин на фърмуера и съответно карта закупена и инсталирана 5.20. Не съм карал извън БГ нощно време да видя този проблем има ли го на другите ми две карти (AutoDrive Helas 1.95 и CNE 2009) Не знам някой срещал ли се е с подобен проблем и дали това е софтуерен проблем или на картата... Мога да сложа снимки ако има интерес.
                          Ето го цитираното по-горе нещичко...
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Валери Недялков; 20-09-10, 19:11.

                          Коментар


                          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Това го виждам за 1-ви път. Не е нормално. Нямам представа от какво се получава. Стандартните неща които се правят в подобни случай е да се рестартира уреда, да се върнат фабричните настройки, да се махнат всички други карти (временно чрез преименуване на файловете).

                            В момента актуалната карта е 5.30. С нея прави ли го? При симулация прави ли го?

                            Моето нюви 205 няма подобен проблем.

                            Коментар


                            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              До преди опита за download на картата мислех,че имам поне средно ниво на интелигентност .
                              Как да я сваля, като нито поддръжка,нито моите лицензи са изписани на монитора.
                              Нима съм малоумна

                              Коментар


                              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Здравейте.Отскоро имам Garmin1390.Качил съм новата версия 5,30 на картата , но не мога да намирам блокове в кв.Слатина-София.Ако може да ми обясните какъв е проблема и как да се справя с него?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X