Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Петрол, Лукойл и Еко са вкарани всичките (без най новите). От другите бензиностанции сме вкарали по голямата част.
    В тази връзка да спомена, че следните бензиностанции Shell от OFRM не съществуват:
    N42.44302 E27.59515 Shell, Chernomorets, Burgas, Bulgaria
    N42.26831 E27.74241 Shell, Primorsko, Burgas, Bulgaria
    N41.68511 E25.70891 Shell, Silen, Haskovo, Bulgaria
    N42.43257 E25.64372 Shell, Samara 3, Stara Zagora, Bulgaria

    А при тази липсва едно "l":
    N43.21957 E23.55756 Shel, Vratsa, Vratsa, Bulgaria

    Поздрави!
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Малко по темата за бензиностанциите и от мен: във версия 4.80 не намирам Лукойл-а, който е в Шумен... В предните версии си го има, а в тази е пропуснат...

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Първоначално публикуван от krasi1606 Преглед на мнение
        Стига да е възможно,напълно подкрепям идеята.
        Някой от пътищата са трудни за преминаване с обикновен автомобил говоря за това че повечето пътища не подържат а всъщност са описани като асфалт.

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Петрол, Лукойл и Еко са вкарани всичките (без най новите). От другите бензиностанции сме вкарали по голямата част.
          При мене за Лукойл излизат към 70 бензиностанции в съответната POI категория (4.90), а според сайта на Лукойл са над 200. Със сигурност доста липсват по лични наблюдения.
          Garmin nuvi 765

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            мога ли да си кача тази карта на нокоя е51 ? ще тругне ли ????

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
              мога ли да си кача тази карта на нокоя е51 ? ще тругне ли ????
              Да (стига е51 да има ГПС). За целта ти е нужна и Garmin mobile XT за симбиан.
              Светът на Владо

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                моля,не мислете за разделяне на карти,а я направете по пълна и точна.за една седмица изпаднах в три смешни ситоации,първо с един приател който ползва igo тръгнахме за яз.душанци той виждаше всички земни пътища и патеки,а аз се движех върху гората,после отидохме до селото ми,аз пак се движех по полята,а той виждаше всички пътища,ама кат казвам всички до най малкото земно пътче,в неговот село се повори същото,стана ми много гадно,че той с некво тъпо престижио за 200лв и няква гадна карта е крачка пред моето нуви 765Т с 4.9 за 700лв.най смешното е ,че го бъзиках преди това за умрелата му навигация и го карах да си купи някакво нуви,а то кво стана,МОЛЯ КАЖЕТЕ КОЯ КАРТА ДА СИ СВАЛЯ И ДА МУ НАТРИЯ НОСА НА ТОЗ

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Проверете дали сте изключили карта City Navigator. Това става като влезете в Инструменти > Настройки > Карта > Карта Инфо и махнете отметката срещу City Navigator Europe NT.
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Здравейте,
                    трудно ми е да изчета всичко което е писано до тук, затова се извинявам ако вече е дискутирано.
                    Ползвам Windows устройство с офрм 4.7 на латиница и при опит да намеря Свиленград при търсене по адреси, не можах да го открия. Мой колега си купи Гармин Нуви 255W с офрм 4.8 на кирилица, но и при него има същия проблем.

                    Има ли други с този проблем?
                    Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от chipset Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      трудно ми е да изчета всичко което е писано до тук, затова се извинявам ако вече е дискутирано.
                      Ползвам Windows устройство с офрм 4.7 на латиница и при опит да намеря Свиленград при търсене по адреси, не можах да го открия. Мой колега си купи Гармин Нуви 255W с офрм 4.8 на кирилица, но и при него има същия проблем.

                      Има ли други с този проблем?
                      До колкото разбирам в Адреси се намират само градовете в който има вкарани адреси (вижте кои са за конкретната версия), за да намерите останалите градове ги търсете в "Градове", а не в "адреси"
                      Последно редактирано от alex_markov; 29-07-09, 15:03.

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Само населени места се търсят през "Градове/Cities".
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от chipset Преглед на мнение
                          Здравейте,
                          трудно ми е да изчета всичко което е писано до тук, затова се извинявам ако вече е дискутирано.
                          Ползвам Windows устройство с офрм 4.7 на латиница и при опит да намеря Свиленград при търсене по адреси, не можах да го открия. Мой колега си купи Гармин Нуви 255W с офрм 4.8 на кирилица, но и при него има същия проблем.

                          Има ли други с този проблем?
                          В картата на БГ 4.90 вече има и търсена по улици в Свиленгард. С 4.70 и 4.80 няма как да стане

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Благодаря за отговорите.
                            Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Извинявам се , че се намесвам в задушевния разговор , но , това не е заядлица а конструктивно предложение . С риск да ме банят от форума ще кажа какво мисля . Цената за картата на БГ ми се струва малко соленичка . Точно защото е на БГ , и трябва да се продава там . Разбирам че е колосален труд да се направи нещо такова , но ( както винаги има едно " но" ) , аз живеч в Италия , тук едни момчета са написали един скрипт който от един обикновен навигатор прави супер машинка . Аз имам навигатор Шинелко веорятно никой не го е чувал , с този скрипт , освен най-новата версия на Телеатласката навигация която е неговата собствена , се добавят още ТомТом 6 , АйГоу 8 , Дестинатор 7 , и МиоМап но незная каква версия , плюс актуални карти на Италия . Всичко това за 30 евро !!!
                              Та значи мисълта ми е друга , този скрипт имаше , подчертавам имаше , сериал чек , с една дума става само за моя навигатор , но (отново "но") аз го бръкнах малко и сега вече няма и аз си го продавам , та по този повод не мислите ли че една по ниска цена не би способствала повече за разпространението на вашия продукт ?
                              Защото може да се намери някой умник , който да пипне малко където трябва и вашата карта да се появи кракната за 15 лева , нали не е работил той , какво му пука .Благодаря за вниманието .

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от lordsol Преглед на мнение
                                Защото може да се намери някой умник , който да пипне малко където трябва и вашата карта да се появи кракната за 15 лева , нали не е работил той , какво му пука .Благодаря за вниманието .
                                Нещо ми намирисва на рекет?!? И какво точно искаш да получиш колега?

                                Като ти е скупо не купувай.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X