Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade v5.11...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: OFRM Geotrade v5.11...

    Има и трето решение, но там минуса е че някой от близките точките ще се виждат по 2-пъти, а тези с логотата по 4 пъти, но ще се търси цяла БГ и ще могат да се избират и гледат. Не съм сигурен че си заслужава подобно усложняване, ще има един куп въпроси и неразбрали. Май по добре да си е като преди, просто да задаваш някое по близко място до което да търсиш ... поне докато Гармин го оправят този проблем.

    Коментар


    • До: OFRM Geotrade v5.11...

      Според мен "цъкането" е по-важно. По-добре да можеш всичко да си провериш и потърсиш на компа, а като знаеш къде е, ще го зададеш и на GPS-а. Поне аз като предприемам пътуване, прекарвам доста време на PC-то с цел проучване на маршрута, а GPS-a ми служи по-скоро за позициониране по вече познатия маршрут.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • До: OFRM Geotrade v5.11...

        Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
        По този начин за мен ще е по-удобно.Но нека повече хора си кажат мнението.
        Аз мисля, че е по-добре да не го променяте, а да остане както си е сега. А когато искаш да търсиш в други градове - уредът си има опция да му зададеш да го прави.

        Коментар


        • До: OFRM Geotrade v5.11...

          Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
          Аз мисля, че е по-добре да не го променяте, а да остане както си е сега. А когато искаш да търсиш в други градове - уредът си има опция да му зададеш да го прави.
          И аз се убеждавам че така е най добре.

          Той реално търси на около 150км радиус, така че не е нужно да задаваш точен град а някой в тази част на БГ.

          Коментар


          • До: OFRM Geotrade v5.11...

            Аз също не съм имал проблем с търсенето на точки и стария вариант ме устройва 100%.

            Коментар


            • До: OFRM Geotrade v5.11...

              Чудех се къде да питам за това, ще пиша тук. Та - оня ден ми донесоха телефон с инсталирана ofrm v5.11 и отделно карта за Румъния и Унгария. За последните две търсенето по адреси си работи, а за българската - като дадеш търсене не ти излиза България първо, второ не можеш да избираш град и адрес. Иначе като разглеждаш картата се вижда всичко в детайли - улици, входове, ПОИ. Някакви идеи защо има такъв проблем? Предварително благодаря!

              Коментар


              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                Първоначално публикуван от mdanov Преглед на мнение
                Чудех се къде да питам за това, ще пиша тук. Та - оня ден ми донесоха телефон с инсталирана ofrm v5.11 и отделно карта за Румъния и Унгария. За последните две търсенето по адреси си работи, а за българската - като дадеш търсене не ти излиза България първо, второ не можеш да избираш град и адрес. Иначе като разглеждаш картата се вижда всичко в детайли - улици, входове, ПОИ. Някакви идеи защо има такъв проблем? Предварително благодаря!
                Да не би картата на българия да е версия на кирилица? Защото телефоние са с Garmin mobile XT, а там за да има кирилица, трябва да се премине на руски, а щом търси в картите на Румъния и Унгария със сигурност, не е с руски език, а най вероятно английски.

                Коментар


                • До: OFRM Geotrade v5.11...

                  Първоначално публикуван от mdanov Преглед на мнение
                  Чудех се къде да питам за това, ще пиша тук. Та - оня ден ми донесоха телефон с инсталирана ofrm v5.11 и отделно карта за Румъния и Унгария. За последните две търсенето по адреси си работи, а за българската - като дадеш търсене не ти излиза България първо, второ не можеш да избираш град и адрес. Иначе като разглеждаш картата се вижда всичко в детайли - улици, входове, ПОИ. Някакви идеи защо има такъв проблем? Предварително благодаря!
                  Картата ти е пиратско копие. Като си купиш оригиналната всичко ще ти работи!

                  Коментар


                  • До: OFRM Geotrade v5.11...

                    Има шанс да се справим за Гергьовден

                    OFRM Geotrade v5.20 бета-версия е готова и я тестваме от 2 дена.

                    За повече информация:

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=93941

                    Коментар


                    • До: OFRM Geotrade v5.11...

                      OFRM Geotrade 5.20 е факт!

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45618

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X