Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade v5.11...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: OFRM Geotrade v5.11...

    Първоначално публикуван от Gavasoff Преглед на мнение
    ... отначало пътят си беше приличен, не приличаше много на междуградски, но все пак можеше да се кара с 60-70. В един момент асфалтът свърши ...
    Едва ли някой производител на карти е в състояние непрекъснато да следи и през месец-два да актуализира състоянието на всички пътища от републиканската пътна мрежа.

    За съжаление, много пътища, които "де юре" са част от републиканската пътна мрежа (3 и 4-класни), в действителност са в по-лошо състояние от някои черни пътища ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: OFRM Geotrade v5.11...

      Във Варна езерния път е доста по зле от тоя на снимката ама това следствие на снега и леда тая зима.
      А за картата си супер точна аз поне съм нямал грижи никъде.
      Константин Вълчанов.0888313247

      Коментар


      • До: OFRM Geotrade v5.11...

        Сабине, благодаря за отговора, както и затова, че си ме разбрал правилно.
        Радвам се, че ти и екипа приемате градивна критика, защото така нещата стават както трябва, това е пътят...
        Относно втората неточност:
        В с.Кокаляне главният път, свързващ Самоковско шосе със самото село е даден "Димитър Благоев", а верният е малко по-на изток, ул. "Искър", който също се пресича с "Иван Асен II", който по-нататък става "Падинето" и води към Панчарево. Пътят по Димитър Благоев в по-голямата си част е черен и въобще не може да се мине с кола...
        Колкото до усилията, които полагате, сигурен съм, че са много, но съгласи се, че такива неточности са наистина дразнещи.
        Поздрави и успех със следващата версия!

        Коментар


        • До: OFRM Geotrade v5.11...

          Gavasoff, по отношение на снимката ти обръщам внимание на следното : От двете страни на "настилката" има бордюри. Трябва да знаеш, че бордюри не се слагат на какви да е пътища. Така, че не обвинявай авторите на картата. Не картата е неточна, а държавата ни сбъркана. Този път или е бил или е трябвало да бъде такъв, какъвто го е отразил Събин на картата. Това, че някой не си е свършил работата или е откраднал парите за това, не е вина на Събин. Ама е по-лесно да имаш претенции към хората, които все пак вършат нещо, понеже си им платил стотина лева за картата. А онези, дето откраднаха милионите...защо нямаш претенции към тях? Най-добре...подплатени да речем с АК...
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • До: OFRM Geotrade v5.11...

            Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
            Gavasoff, по отношение на снимката ти обръщам внимание на следното : От двете страни на "настилката" има бордюри. Трябва да знаеш, че бордюри не се слагат на какви да е пътища. Така, че не обвинявай авторите на картата. Не картата е неточна, а държавата ни сбъркана. Този път или е бил или е трябвало да бъде такъв, какъвто го е отразил Събин на картата...
            ....понеже си им платил стотина лева за картата. А онези, дето откраднаха милионите...защо нямаш претенции към тях? Най-добре...подплатени да речем с АК...
            За първото не си прав, като стигнах Белене питах хората там откъде да се върна, казаха ми, че царският път е през Българене, което е доста по-натам. Другият вариант бил през Свищов, но пътят не бил добър.
            Колкото до въпросният път, нямам представа откъде създателите черпят информация за категорията път, но този е поне третокласен, най-малкото защото е еднолентов, две коли не могат да се разминат, добре че тракторите, които срещнах по пътя си излизаха в страни, за да мога да мина. А затова, че някой някога е имал идея да го прави, а друг е откраднал парите - спор няма, то къде ли не е така...
            А колкото до парите за картата, още в началото бях написал, че Nuvi-то е на приятел, който си я е купил, така че аз нямам много право да мрънкам, но все пак доста псувах докато стъпя на асфалт... Не знам какво щеше да е, ако парите бяха мои...
            Както и да е, радвам се, че въпреки че бях малко остър, всички запазихте добрия тон. Сигурен съм, че в следващата версия подобни "недоразумения" ще бъдат много по-малко...

            Коментар


            • До: OFRM Geotrade v5.11...

              тя картата правилно се казва офроуд,то в бъгария пътища няма

              Коментар


              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                Ами мен още повече ме дразнят тези "пътища" които по всички карти се водят нормални, а реално са ужас. Всяка версия оправяме по няколко такива и все по рядко се намират, но за съжаление още се "крият" тук-там.

                Коментар


                • До: OFRM Geotrade v5.11...

                  Ползвам картата вече около 3 и половина години. Първата ми версия май беше 4.5 или нещо такова. Вкарвала ме е в ситуации които не са истина. Но дори тогава, за мен ползите бяха повече от недостатъците.
                  Когато за пръв път ползвах Сити Навигатор в "стара" Европа си казах: "Е, това е друго нещо, това те кара до вратата на хотела, няма грешка...".
                  Ако съм честен и се стремя да бъда обективен, трябва да призная че сега картата е на светлинни години от 2006. И все повече заприличва на СН. За мен това си е работещ продукт

                  Коментар


                  • До: OFRM Geotrade v5.11...

                    Вместо да мрънкат могат да помогнат.Като пращат корекций на подръжката на картата.И естественно следващата версия ще си карат спокойно.Но май е по лесно само да се мрънка вместо да се помага.
                    Ако Събин мине всички пътища на българия както изка колегата дали картата ще струва тези пари...
                    Та жителите на всеки отделен район си знае наи добре пътя каде може да се менава и каде не и ако прати един емаел няма да попадаме на такива ситоаций.
                    Картата за мен си е добра и ме е карала навсякаде.А Събин няма как да знае каде какъв е пътя ако не му се помага.
                    Все пак ви се заплаща и услугата като получавате безплатни ъбдейти при пратени тракове и корекций.

                    Коментар


                    • До: OFRM Geotrade v5.11...

                      Първоначално публикуван от spens_82 Преглед на мнение
                      тя картата правилно се казва офроуд,то в бъгария пътища няма
                      Да бе, за това не бях се сетил. От всички държави, които са по-рехави на CN само нашата съдържа в името си offroad. Знам, че генезиса на наименованието няма нищо общо със състоянието на нашите пътища, но факта си е факт : Нашата държава е с най-лошите пътища в Европа и нашата карта се казва така, както се казва. Всичко си е точно...
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • До: OFRM Geotrade v5.11...

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Едва ли някой производител на карти е в състояние непрекъснато да следи и през месец-два да актуализира състоянието на всички пътища от републиканската пътна мрежа.

                        За съжаление, много пътища, които "де юре" са част от републиканската пътна мрежа (3 и 4-класни), в действителност са в по-лошо състояние от някои черни пътища ...
                        Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                        Вместо да мрънкат могат да помогнат.Като пращат корекции на подръжката на картата.И естественно със следващата версия ще си карат спокойно.Но май е по-лесно само да се мрънка,вместо да се помага.
                        Ако Събин мине всички пътища на България,както иска колегата,дали картата ще струва тези пари?
                        Та жителите на всеки отделен район си знаят най-добре пътя,къде може да се минава и къде не и ако се прати един имейл няма да попадаме на такива ситуации.
                        Картата за мен си е добра и ме е карала навсякаде.А Събин няма как да знае,къде какъв е пътя,ако не му се помага.
                        Все пак ви се заплаща и услугата,като получавате безплатни ъпдейти при пратени тракове и корекции.
                        Тези две мнения изчерпват темата с грешките в картата. Напълно съм съгласен и с двамата колеги.
                        Който иска да ползва съвършен продукт трябва да помага за развитието му.
                        Последно редактирано от OFRM_Team; 27-03-10, 17:38.
                        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                        Коментар


                        • До: OFRM Geotrade v5.11...

                          Нека всички заедно да направим картата по - точна...
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: OFRM Geotrade v5.11...

                            Възникналата дискусия относно писмената култура на участниците във форума е разбираема и ние сме съгласни с мнението, че всеки може и трябва да се самоусъвършенства в тази област, но мястото на подобна дискусия не е в този раздел от форума. Поради това си позволихме да почистим темата от последвалите off-topic публикации. Благодарим Ви за разбирането!
                            OFRM Team
                            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                            Коментар


                            • До: OFRM Geotrade v5.11...

                              ОК, ОК. Но все пак беше важно. Пък и разискваният въпрос участва във всяка тема тъй, като е свързан с правописа. Ако някой иска да обърне внимание на някого по въпроса, как да го направи извън конкретната тема? А че е off-topic, спор няма.
                              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                              Коментар


                              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                                Здравейте имам въпрос....купих нуви 765 Т с картите....ъпдейтнах до 5.11 ......в устройството активна е само картата офрм 5.11

                                Защо като карам по магистрала тракия към Пловдив независимо от критерия за най-къс,най бърз и офф винаги ме сваля от магистралата и ме кара да минавам по стария път......София - Пловдив ?
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X