Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

    Първоначално публикуван от hasan87 Преглед на мнение
    ... извинете ме но аз ползвам кракната пак и стотинка не бих дал за тази карта. ...
    ОбъркАл си форума пич. Прозренията си можеш да споделиш в някой пиратски форум, но тук определено не вървят. Не може някакъв тарикат да кара няколко хиляди човека да се чувстват неудобно защото са си закупили продукт с вложен в него огромен труд. Пък ако мислиш, че излизаш с едни гърди напред само защото си кракнал картата си в дълбока заблуда. Повечето от тези, които сме си платили можем също да краднем картата, но не го правим, защото ... обяснявано е надълго и нашироко в този форум, но тъй като знам че няма да го прочетеш и аз няма да си направя труда да го пиша наново. Остани си със здраве и ползвай на воля продукта, обновяващ се със средствата на балъците. Дано да сме повече.
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

      май някои не е успял да разбере смисъла на коментара ми като цяло... целта ми не беше да ви оплювам картата и като цяло работата ви разбира се. Опитах се да кажа, че по този начин картата не ми е полезна за какво ми е да задавам междинни маршрути, това го прави в район който го знам не ми е нужна навигация а какво става когато ходя по някаде където незнам нищо? Тогава каква точка да задам?
      Пък за господина който ме заплапваше отначало ФОРУМИТЕ като цяло са създадени с цел да се коментират дадени теми а не да се ХВАЛЯТ !!!
      За нещо което не ми върши работа не мога да давам пари защото няма смисъл. Нямам нужда от IGO защото си имам... пак като показва сградите по софия си ги показва все пак е нещо най - вече ми хареса какво ми показва по магистралите и по улиците със табелите и ограничението на скоростта а не по целия град само 50...

      п.с. още веднъж повтарям няма за цел да оплювам каквото и да било във форума и по картата както писах в предния отговор ако мога да помогна ще го направя защото все пак всички искаме да ползваме един истински полезен продукт!

      п.с. до Събин Докато има клиенти които да си плащат, ще има и които да ги ползват аванта.

      Коментар


      • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

        ... пробвал съм картата по горите и чукаците няма спор за това но в обяснението на картата не пише има само горите и са изредени незнам си колко градове...

        за това как се казвам аз си е много по различен въпрос и няма никакво място тук !

        Отскоро съм и във форума и в бг до сега ползвах City navigarot в лондон и да ви кажа колегите ви там са много по напред !

        и пак ще кажа за нещо което не ми е полезно няма смисъл да давам пари

        п.с. извинявам се, че отговарям накуп на всички а не по прегледно като другите участници. Ако не ви харесват отговорите ми не ги публикувайте, но форумите са да се коментират дадени неща, не само да се хвалят и оплюват тези кадето са намерили грешки...

        Коментар


        • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

          некоректни хора е имало винаги засъжаление,то затова и сме на това положение,но да бъдем оптимисти.Събине,имам орегон 300 и на 5.1 олекотената версия не ми излизат реките.така ли трябва да бъде или имам проблем

          Коментар


          • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            И не ми стана ясно защо след като ИГО е по-добро , "човекът" ползва Garmin ?

            hasan87 , заменям 4.8" (FM transmiter и AV вход) чисто нова навигация с IGO8 за твоя Garmin.
            С гармина ще си пътувам за лондон... за това го ползвам!

            Коментар


            • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

              За щастие в този форум сме преобладаващата част. hasan87 наистина е объркал форума. Нов е, може и да си разбере грешката.
              Интересна е идеята на Събин. Не съм толкова вещ в областта, но някак си не го виждам онлайн. Това би означавало, че цялата територия на всички държави трябва да бъде покрита с нещо като Wi-Fi, или аз не мисля във вярната посока?
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                Първоначално публикуван от hasan87 Преглед на мнение
                С гармина ще си пътувам за лондон... за това го ползвам!
                Сега вече напълно съм объркан. Ползвам и двете навигации , но изобщо не мога да се съглася , че точно за България IGO8 е по-добра. Особено картата на MMCN.
                Дори за Западна Европа картите на IGO8 са много по-нови от Garmin , а ти правиш точно обратното.
                Може би като движението в Англия?

                Коментар


                • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Сега вече напълно съм объркан. Ползвам и двете навигации , но изобщо не мога да се съглася , че точно за България IGO8 е по-добра. Особено картата на MMCN.
                  Дори за Западна Европа картите на IGO8 са много по-нови от Garmin , а ти правиш точно обратното.
                  Може би като движението в Англия?
                  в бг си бях взел Prestigio GeoVision 150 с IGO 8 с карти на бг европа гарция и турция.
                  След като в англия си купих гармин'а с city navigator от 2 седмици сам отново в бг за няколко седмици и реших да пробвам гармина с прочутата ви карта за което говорим толкова усърдно и незнам просто защо просто не искате да ми разберете забележките като чели кой знае колко лоши неща съм казал...
                  Като карам по магистралата (тракия главно) IGO ми показва точно къде съм с табели крайпътни POI и т.н. а гармина само един прав път и нищо повече е аз все пак пътя си го виждам и от стъклото на колата за това говоря и тези пътища за които споменах, че ги няма на IGO бяха отразени много отдавна...

                  Докато в англия сити нажигатора за разлика от бг не бърка нищо. Може и да очаквам много след като до сега съм ползвал сити навигатора но трябва да има смисъл като се плаща за нещо...

                  Коментар


                  • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                    Ти за плащане не говори... Тъй като нямам информация, би ли споделил каква е цената на картите, които ползваш в Англия ? Просто за да сравним съотношението цена-качество.
                    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                    LZ1YBB

                    Коментар


                    • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                      Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                      Ти за плащане не говори... Тъй като нямам информация, би ли споделил каква е цената на картите, които ползваш в Англия ? Просто за да сравним съотношението цена-качество.
                      Garmin nuvi 255 black delux със full Erope and UK maps - 120 £

                      Коментар


                      • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                        Първоначално публикуван от hasan87 Преглед на мнение
                        в бг си бях взел Prestigio GeoVision 150 с IGO 8 с карти на бг европа гарция и турция.
                        След като в англия си купих гармин'а с city navigator от 2 седмици сам отново в бг за няколко седмици и реших да пробвам гармина с прочутата ви карта за което говорим толкова усърдно и незнам просто защо просто не искате да ми разберете забележките като чели кой знае колко лоши неща съм казал...
                        .....
                        Като карам по магистралата (тракия главно) IGO ми показва точно къде съм с табели крайпътни POI и т.н. а гармина само един прав път и нищо повече е аз все пак пътя си го виждам и от стъклото на колата за това говоря и тези пътища за които споменах, че ги няма на IGO бяха отразени много отдавна...

                        Докато в англия сити нажигатора за разлика от бг не бърка нищо. Може и да очаквам много след като до сега съм ползвал сити навигатора но трябва да има смисъл като се плаща за нещо...
                        Първия болд - ами каза лоши неща, не, че ОФРМ е безгрешна, но не си прав че не струва пукната стинка. На опция най-бърз маршрут от Цариградско към Яз. Искър искаше да ме прекара през магистрала Хемус, но в момента на показване "след 60 км завой" ми светва, че не е пътя оттам. Вероятно не е правилно настройките постоянно да са "най-бърз маршрут". НуВи 660 май има опция за камиони, не знам картата дали го поддържа, може от това да е.
                        По чукаците знае пътечки и чешмички, особено второто може да ти спаси живота - основно тук сме събрани баир-будали (нещо като туристи ). Има дори обозначени трудно проходими места (паднах като видях "mnogo kofti" точка на картата). За джип е безценно, не са много местата, където може да обърнеш по пътечките. За София си навигира доста смислено, вярно това ми е първа навигация но съм впечатлен. Особено кефи "дръж в дясно - дръж в ляво" тъй като се налага пристрояване много преди кръстовището. На цена на маркова риза от Витошка получаваш мечтата на всеки на пътя до преди 10-тина - 20 години само. Вярно, прекарва ме през разни разкопани улици, но за това Събин да запрята ръкави и да ги ремонтира , аз затва си купих джип докато го чакам .
                        Втория болд - пробвай да включиш POI в настройките. Вчера ходих до Боровец, знаеше дори и никому неизвестни КЪЩИ ("ky6ta" - ей така пише) край пътя. На някои по-свестни заведения и хотели знае дори телефони. Не знам, на мен ми ги показва, не знам защо при теб е така.
                        Последно редактирано от Rabin; 08-12-09, 11:08.

                        Коментар


                        • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                          Първоначално публикуван от totev Преглед на мнение
                          некоректни хора е имало винаги засъжаление,то затова и сме на това положение,но да бъдем оптимисти.Събине,имам орегон 300 и на 5.1 олекотената версия не ми излизат реките.така ли трябва да бъде или имам проблем

                          Да, на Lite варианта сме махнали реките, за по бързо чертане. Огерон 300 е достатъчно бърз, може да ползвате която си пожелаете карта.

                          OFRM 5.10 ще е още по-бърза и Lite варианта ще отпадне, защото няма да има нужда от него.

                          Коментар


                          • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                            Първоначално публикуван от hasan87 Преглед на мнение
                            С гармина ще си пътувам за лондон... за това го ползвам!
                            Драги ми Асан, или Хасан, или както и да се наричаш - прав ти път до Лондон и ако решиш да се връщаш в този форум с крадените карти, искренно се надявам Гармина да те вкара в тупик.

                            Коментар


                            • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                              Е стига с тоя Хасан, де. Щом си е купил английската и българската ще си купи. Ако не го направи си е на неговата съвест. Дайте да се занимаваме с по-съществени неща. Такива като него винаги ще ги има. Ако не е Хасан, ще е Драган, 45-те години до това доведоха. Нужни са доста години за да си променим мисленето. Но не трябва да се отказваме, нищо че е трудно. Мотото трябва да бъде : "Да намалим броя на троловете!"
                              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                              Коментар


                              • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                                hasan87 -чо, прави си каквото правиш, но си супер нагъл.
                                Все още се ползват аванта, благодарение и единство на Събин.
                                Така, че се поспри малко със коментарите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X