Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

    купил съм си устройството преди 2-3 месеца от техномаркет гармин 255W и как мога да си получа ъпдейта безплатно благодаря ви много

    Какво имате против главните букви и препинателните знаци?
    Последно редактирано от Pacific; 11-11-09, 22:52.

    Коментар


    • #77
      До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

      Първоначално публикуван от rasimelmaz Преглед на мнение
      купил съм си устройството преди 2-3 месеца от техномаркет гармин 255W и как мога да си получа ъпдейта безплатно благодаря ви много

      Пиши на Е-мейлът за подръжка на картата който е :
      karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com.
      Като им дадеш ИД номера на устройството
      все пак го пише в книжката която не си прочел

      Погледни тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669
      описано е точно и ясно как да се регистрираш
      Последно редактирано от Pacific; 11-11-09, 23:18. Причина: Допълване

      Коментар


      • #78
        До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

        как мога да си ъпдейтна софтуера аз стигам до едно положение но ми изписва че няма достатъчно място а пък аз не съм си качвал карти в навигацията моля да ми помогнете

        Коментар


        • #79
          До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

          Вместо да изведат съобщение, че в папката в която се опитвате да запишете новия файл gmapsupp.img вече има файл със същото име (и да Ви предложат възможни варианти за действие), някои приложения по подразбиране записват файла с добавен индекс в името, например gmapsupp(2).img. Тази полезна функционалност (която помага да не унищожите някой важен файл) е причина новия файл да не бъде разпознат от GPS устройството, което търси файл с точно определено име (gmapsupp.img). По този начин не само картата няма да бъде обновена, но и свободното място се запълва с абсолютно ненужни файлове (срещали сме случаи с по 10-12 подобни файла).

          Затова е желателно да се уверите, че след като обновите картата, новия gmapsupp.img файл се е записал върху стария. Ако при Вас се получава гореописания проблем, преди да запишете новия файл gmapsupp.img можете ръчно да изтриете стария gmapsupp.img файл, като по този начин ще предотвратите възникването на подобен проблем.

          При по-старите модели GPS устройства свободното място във вградената памет е по-ограничено и е възможно да освободите допълнително място, ако изтриете гласовата навигация на езиците, които не използвате. Файловете на гласовата навигация се намират в папка Garmin/Voices на вградената памет, като имената им съответстват на езиците, за които са предназначени. В духа на добрата практика първо направете архив на всички файлове преди да изтриете каквото и да било, за да можете да възстановите оригиналното състояние, ако нещо се обърка.
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #80
            До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

            Защо при движение не се изобразяват обектите, които се виждат при пускане на погледа отгоре. Би било по практично при движение да се виждат тези обекти като е настроена картата да показва най-много детайли и съответно да се скриват при по-малко детайли.


            Коментар


            • #81
              До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

              Това е функция на управляващия софтуер (firmware) на устройството, а не на самата карта. За да сте сигурни, че използвате последния излязъл фърмуер за Вашето устройство, използвайте програмата WebUpdater от сайта на Гармин:

              http://www8.garmin.com/products/webu...wtoinstall.jsp

              След като свалите и инсталирате програмата WebUpdater, свържете GPS устройството с USB кабел към Вашия компютър и стартирайте WebUpdater. Следвайте инструкциите в програмата, за да обновите фърмуера до последната излязла версия.
              Последно редактирано от OFRM_Team; 18-11-09, 13:13.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #82
                До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                Аз не съм чувал за Garmin , който може да показва обектите в 3D режим. Освен Nuvi765 с тайванския firmware.
                Дори и да смени режима на показване пак не се виждат. Само в режим на разглеждане на картата.
                В новите модели с четирите цифри още не съм виждал как е , но и там се съмнявам да е направено.

                Коментар


                • #83
                  До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                  Забележката на Милстан е много точна. В режим на навигация моделите nuvi с оригиналния си фърмуер показват единствено Custom POI точките. Всички останали точки могат да се видят само в режим на разглеждане на картата. Приложеният пример е от nuvi 250W с настройка на детайлност на най-високо ниво:

                  Последно редактирано от OFRM_Team; 18-11-09, 13:15.
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • #84
                    До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                    Което е малко гадно и тъпо, за съжаление...

                    А има ли някакъв друг "неоригинален" фърмуеър при който да се виждат...?
                    [B]Videos of [U]Vidin[/U], the [U]Vidin-Calafat bridge[/U] and the [U]region[/U] - here: [URL]http://www.youtube.com/user/gusterbo[/URL][/B]

                    Коментар


                    • #85
                      До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                      Аз знам само за Nuvi765. Писано е в съответната тема.

                      Коментар


                      • #86
                        До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                        здравейте, в интерес на истината мое лично мнение че, вашата "оффроуд" карта за никаква боза не става. Сажалявам просто всички тук които са си плаили тази карта, извинете ме но аз ползвам кракната пак и стотинка не бих дал за тази карта. И в българия и като цяло гармин има още много хляб да ядете докато стигнете "иго" не все пак каквото имаме това ще ползваме и за голямо мое очудване има първокласни пътища които не са отразени в картата. от район кърджали съм има изграден първокласен път от Подкова до границата с Гърция знае се повече като "пътя през маказа" до 2010 година ако не се лъжа трябва да пуснат отсечката и гърците и т.н.
                        Също така мисля, че старата версия (4.90) работеше по добре като изчисляване и определяне на маршрутите.
                        за пример - задавам маршрут от Кирково до Пловдив по принцип до сега всички карти са изчислявали маршрута от кърджали което е нормално но сега иска да ме прекара през папмпорово което е и по далеч и по зле.
                        Все пак ползваме навигация за да ни помага а не за да затруднява.
                        ползвам нуви 255 и мисля, че немога да записвам тракове за да ви ги пратя ако има нещо друго което да ме посъветвате...?

                        п. с. Не искам да обиждам никои от управата на геотрейд и прочие просто искам да ползвам продукт който да е максимално полезен на всички клиенти и също тези като мен които ползват вашите продукти и услуги...

                        Коментар


                        • #87
                          До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                          Първоначално публикуван от hasan87 Преглед на мнение
                          здравейте, в интерес на истината мое лично мнение че, вашата "оффроуд" карта за никаква боза не става. Сажалявам просто всички тук които са си плаили тази карта, извинете ме но аз ползвам кракната пак и стотинка не бих дал за тази карта. И в българия и като цяло гармин има още много хляб да ядете докато стигнете "иго" не все пак каквото имаме това ще ползваме и за голямо мое очудване има първокласни пътища които не са отразени в картата. от район кърджали съм има изграден първокласен път от Подкова до границата с Гърция знае се повече като "пътя през маказа" до 2010 година ако не се лъжа трябва да пуснат отсечката и гърците и т.н.
                          Също така мисля, че старата версия (4.90) работеше по добре като изчисляване и определяне на маршрутите.
                          за пример - задавам маршрут от Кирково до Пловдив по принцип до сега всички карти са изчислявали маршрута от кърджали което е нормално но сега иска да ме прекара през папмпорово което е и по далеч и по зле.
                          Все пак ползваме навигация за да ни помага а не за да затруднява.
                          ползвам нуви 255 и мисля, че немога да записвам тракове за да ви ги пратя ако има нещо друго което да ме посъветвате...?

                          п. с. Не искам да обиждам никои от управата на геотрейд и прочие просто искам да ползвам продукт който да е максимално полезен на всички клиенти и също тези като мен които ползват вашите продукти и услуги...
                          А ти как смееш да критикуваш, след като не си дал и стотинка за картата? Невероятно нахалство от твоя страна! Или я ползвай и си трай, или ако наистина искаш да помогнеш да стане по-добра си я купи!!!
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #88
                            До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                            И не ми стана ясно защо след като ИГО е по-добро , "човекът" ползва Garmin ?

                            hasan87 , заменям 4.8" (FM transmiter и AV вход) чисто нова навигация с IGO8 за твоя Garmin.
                            Последно редактирано от milstan; 05-12-09, 16:57.

                            Коментар


                            • #89
                              До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              И не ми стана ясно защо след като ИГО е по-добро , "човекът" ползва Garmin ? Един "китаец" с IGO е около 100 лв !?
                              Защото злорадства, някой хора трябва да плюят по всичко. Ето този не е дал и стотинка, обаче иска добра карта, какво да говорим.......
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • #90
                                До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                                Абсолютно! Тролове дал господ.

                                Обаче колко мотивиращ е този пост за нас да се вдигнем да оправим грешката около Кърджали. Щом там има някаква грешка, значи картата не струва и 2 стотинки

                                Направо ще се разплача, че г-н Хасан ще продължи да краде на iGo картата а не нашата.

                                Заради такива неблагодарни крадци скоро няма да има опция да се краде картата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X